Şimdi Ara

SONY AVR ve MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
40
Favori
109.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Teşşekkürler.

Est. bu arada atlamışım hayırlı olsun ve yorumlarınızda bekliyoruz testlerınız bıtınce
  • Burada olumlu görüş bildiren arkadaşlara güvenerek bende bir arkadaşıma bu anfiyi tavsiye ettim.Kendisi alım aşamasında, zannederim kurması bana kalacak.

Tavsiye veren ve tecrübelerini aktaran arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reef1905

Burada olumlu görüş bildiren arkadaşlara güvenerek bende bir arkadaşıma bu anfiyi tavsiye ettim.Kendisi alım aşamasında, zannederim kurması bana kalacak.

Cihaz F/P üründür ve kesinlikle üst sınıf avr lerle güç olarak mukayese edilemez ama teknoloji olarak birçok avr e denk gelebilir en azından genel olarak yapabılıyorum dedıgı ve yapamadıgı bır özellıge ben henuz denk gelmedım denemedıgım bır tek 3D kaldı
  • Sayın Keyman2 ve diğer arkadaşlar: Satın almış olduğunuz amfide DCAC özelliği var. Yani tek tuşla otomatik ses kalibrasyonu. Hoparlörü koyduğunuz konuma göre en iyi surround sesi ayarlanması. Sorum bu özellik sadece sony hoparlörlerdemi var yoksa sony dışındaki hoparlördede bu özellik varmı? Bu amfi ile başka marka hop. DCAC olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

quote:

Burada olumlu görüş bildiren arkadaşlara güvenerek bende bir arkadaşıma bu anfiyi tavsiye ettim.Kendisi alım aşamasında, zannederim kurması bana kalacak.

Cihaz F/P üründür ve kesinlikle üst sınıf avr lerle güç olarak mukayese edilemez ama teknoloji olarak birçok avr e denk gelebilir en azından genel olarak yapabılıyorum dedıgı ve yapamadıgı bır özellıge ben henuz denk gelmedım denemedıgım bır tek 3D kaldı

3D özelliği var mı diye bakmadım ürünü önerirken, alırken bakmasını tavsiye ettim.İlk başta çok ta önemli bulmadığını, 3D player sahibi olmadığı için önemsemediğini söylesede PS3'ün 3D desteklediğini söyleyince ilgi gösterdi.

3D özelliği mevcutsa PS3'ü ile kullanır artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimnotyze1983

Sayın Keyman2 ve diğer arkadaşlar: Satın almış olduğunuz amfide DCAC özelliği var. Yani tek tuşla otomatik ses kalibrasyonu. Hoparlörü koyduğunuz konuma göre en iyi surround sesi ayarlanması. Sorum bu özellik sadece sony hoparlörlerdemi var yoksa sony dışındaki hoparlördede bu özellik varmı? Bu amfi ile başka marka hop. DCAC olurmu?

Suali doğru algıladı isem fark etmez istediğiniz marka hop takımı surebılırsınız . Zira bahsi geçen özellik AVR ye has HOP a degil bu özelligi diger sonylerle uyumlu olma özelligi mantıgında duşünmeyin çok farklı kulvarları olan şeyler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

quote:

3D özelliği var mı diye bakmadım ürünü önerirken, alırken bakmasını tavsiye ettim.İlk başta çok ta önemli bulmadığını, 3D player sahibi olmadığı için önemsemediğini söylesede PS3'ün 3D desteklediğini söyleyince ilgi gösterdi.

3D özelliği mevcutsa PS3'ü ile kullanır artık.

Aynen yazdıgınız gibi , Vardanda zarar gelmez bu paraya bu kadar özellik fazla fazla okeydir bana göre

• saturünde sony 520 yamaha ns 50 ns p 60komple set 1199 tl
  • dh520 + jbl scs200.5 kullanıyorum ilk sinema sistemim olduğu için bir değerlendirme yapamıyorum çünkü kıyas yapabileceğim başka bir sinema sistemi avr veya hop set kullanmadım
    bir kaç arkadaş jbl hop set ile uyumu nasıl gibi sorular sordu ancak durum yazdığım gibi çok bi değerlendirme yapamayacağım spesifik sorular da olursa yardımcı olmaya çalışırım bunun yanın da
    sistemi bluray disk, hd yayın, dolby digital ses formatlı mkv filmleri denedim çok hoşuma gitti dün gece Poseidon mkv dolby digital formatlı filmi izledim özellikle Tsunami yaklaşırken ses muhteşemdi sub w. evi yıkıyordu ses ayarı yarıdan daha az iken o anı çok gerçekçi yaşadım desem yeridir o dalgaların rüzgarının sesi beni epey heycanlandırdı filmi sinema sist. ile izlemenizi hatta orj bluray disk ten izlemenizi tavsiye ederim.
    ayrıca
    ses sadece amp den alıyorum + afd auto seçili
    trt hd dolby digital 5.1 ses olmasına rağmen 5.1 ses alamadım ekranda dolby digital yazıyor
    receiver da sesi işlemeden direk avr ye gönderiyor bu şekilde iken 5+1 ses alamıyorum ancak yapay olarak ilgili seçeneği seçerek alabiliyorum, acaba yine yayından mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 3 Ağustos 2011; 16:11:09 >

• Sony DH520 internetten bakıyorum ama satan yok.. Satan yer yada internetten satan hakkında bilgisi olana varmı ?

Bende DH520 + F6000 (2 kule hop. sadece) bi takım kurmak istiyorum... kullanan varsa yorumlarını yazarsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknbjk

Sony DH520 internetten bakıyorum ama satan yok.. Satan yer yada internetten satan hakkında bilgisi olana varmı ?

Bende DH520 + F6000 (2 kule hop. sadece) bi takım kurmak istiyorum... kullanan varsa yorumlarını yazarsa sevinirim..

sony center lara sorun yoksa hepsiburada, hızlıal sitelerinde var idi bir a önce ama şimdi bilemiyorum bi bakın sony center dan ben 600 tl ye aldım bu cihazı çok bi kar ile satmıyorlar sony bu sektörde piyasa yapmak istiyor
  • Hangi kule hop. kullanıyorsunuz DH520 yi..??
  • jbl scs 200 kullanıyorum kule hop yok
  • Hepsiburdaya mail attım stoklarınızda varmı diye var diye cevap yazmışlar..

Ama bunlar stokla çalışmıyorlar.. sipariş oldumu disbirötöre söyleyip ordan gönderiyorlar.. Gerçi elektronik işinde hb yede hiç güvenmiyorum,, üründe problem çıksa uğraş dur :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknbjk

Hepsiburdaya mail attım stoklarınızda varmı diye var diye cevap yazmışlar..

Ama bunlar stokla çalışmıyorlar.. sipariş oldumu disbirötöre söyleyip ordan gönderiyorlar.. Gerçi elektronik işinde hb yede hiç güvenmiyorum,, üründe problem çıksa uğraş dur :((

sonycenter lara sordunuz mu, isterseniz bi stok kontrolü yaptırın illaki vardır bir yerlerde?
  • HB de stoklarda kalmadı diye yazıyor sitesinde :)
  • SS-F6000

SS-F55H

Kule hopörler görüntü dışında ne fark var aralarında ..???? sesleri çok mu farklıdır ??
  • Bu ara fiyatlardan haberi olan var mı acaba, sadece anfi alınacak.
  • Satılık Sony Str-Dn 1010 3d amfi. Hiçbir problemi yoktur Amerika bestbuy dan 2010 temmuz ayında alınmıştır, yeni bir amfi aldığım için satılıktır. ist. içi elden dışı kargo alıcıya aittir. İndirim ve Takas yoktur. Not: voltaj çevirici ile kullanılır... 850 tl...
  • Arkadaşlar bendeki avr yi ( SONY STR DH520 ) satılıga çıkarttım ilgilenen arkadaşlar pm atabilir Tr garantili ortalama 1 aylıktır hiç bir sorun veya problem yoktur .
    Fiyat 600tl dir bulamayan arkadaşlar için fırsattır .
    satma sebebim sadece yeni bir cihaz bulup inceleme yapmak başka hiç bir sorunum yoktur ve yine soyluyorum kesinlikle muhtesem bir cihaz F/P olarak bence gayet performanslı bir cihazdır.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.