Şimdi Ara

''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α'' (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.937
Cevap
38
Favori
356.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen 10 dolara uzatma tüpü sipariş etmiştim, gelmişti ve lenslere tam olmamıştı. satıcıyla görüştüm, ilk başta yenisini göndercekti ve sonra o uzatma tüplerini toptancıya geri göndermişler, tek sorunlu mal bendeki değildi sanırım. daha sonra ürün iadesi istemeden benden 10 dolarlık bir alışveriş yapmamı istedi, ben de uzaktan kumanda sipariş ettim ve o ürün yolda şu an..

ebay iyidir iyi
  • Evet e bay iyidir. Hele bir de adam gibi satıcıdan (feedback'i yüksek olan satıcıdan) alırsanız çok daha iyi olur :)
  • eğer gelirse sorunsuz butür küçük şeylerden oldukça fazla siparişim olur diye düşünuyorum bakalım görücez ortalama ulaşma süresi ne olur acaba?1 ayı geçermi?

http://www.bascek.com/295/ebayden-alisveris-nasil-yapilir/

basçek hazırladığı bir video alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilir kanımca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xarax77 -- 18 Mart 2012; 20:41:33 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=vC5rKPlgXSU

youtube da yayınlanmış official video. etkilenmemek mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

http://www.youtube.com/watch?v=vC5rKPlgXSU

youtube da yayınlanmış official video. etkilenmemek mümkün değil

sanırım portre fotograflarda kadraj düzeltmesi yapıyor alet:):) yakında tripte atar bunlar:)
  • shipping numarasi olmadan almayin birseyi. Saticiya sorun. Ona göre getirin yoksa kayboluyor ve toz oluyor... Numarasi olmadigi icin de sunu bulun diyemiyosun, binlerce va..

Ikincisi lens almak o kadar kolay degil. 75 euro sinir var ve artik kesin takiliyor. Gecme imkani neredeyse sifir....

Ücüncüsü, haklarinizi böyle ufak tefek seyler icin harcamayin, cünkü (tabii biliyorsaniz) yeni kanuna göre (4-5 ay önce yayinlandi) yilda 5 adet ürün (5 kez yurt disindan) getirtme imkaniniz var. O yüzden ben hakki mi 10 dolar degil ama, 99 dolar olan (ama türkiyede 350-400 tl olan canta icin kullaniyorum mesela)..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xarax77

sanırım portre fotograflarda kadraj düzeltmesi yapıyor alet:):) yakında tripte atar bunlar:)

-bugün bana kötü davrandın güzel fotoğraf çekmicem işte hıh
    -seni geçen gün canonlara bakarken görmüşler, gözünü çıkartırım bak ona göre ühüüü
    -zaten sevmiyosun ki sen beni, bi kere bile lcd mi silmedin

hocam dikkat ettim o otoportre özelliğine. gözü altın noktalardan birine yerleştiriyor ve ona göre fotoğrafı kesiyor. muhtemelen eli kolu bacağı falan olur olmadık yerlerden kesiyordur. ileri düzey için kullanışlı birşey olduunu düşünmüyorum ama olması güzel. ne zararı var ki. her türlü yeniliğe açığım

• Telefondan göndermedi zannettim ama, bilgisayardan tekrar edeyim. Yılda 5 ürün getirtme hakkınız var, sonrasında vergi ödemek zorundasınız.

Bu haklarınızı böyle ufak tefek şeylere değil daha yüksek şeylere yatırın. Örneğin hafıza kartını tam olarak sordular hep ama bir gösteremedik. Şimdi gösterelim.

Buyrun bu Türkiye Fiyatı ve ucuz satan yerlerden bir tanesi... Normal de fiyatı 395 ama 330'a düşmüş havale ile:

http://www.fotografium.com/Sandisk-Sandisk-32-GB-EXTREME-30-MB-Hafiza-Karti_3522.html

Buyrun bu da benim kartı aldığım yer ve 58 dolar fiyatı var ki, bu da bankanın kestğiyle falan 110 TL'ye denk geliyor...

http://www.ebay.com/itm/360409566995?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Sanırım şimdi ne demek istediğimi daha iyi anlatmışımdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

quote:

Orijinalden alıntı: xarax77

-bugün bana kötü davrandın güzel fotoğraf çekmicem işte hıh
    -seni geçen gün canonlara bakarken görmüşler, gözünü çıkartırım bak ona göre ühüüü
    -zaten sevmiyosun ki sen beni, bi kere bile lcd mi silmedin

hocam dikkat ettim o otoportre özelliğine. gözü altın noktalardan birine yerleştiriyor ve ona göre fotoğrafı kesiyor. muhtemelen eli kolu bacağı falan olur olmadık yerlerden kesiyordur. ileri düzey için kullanışlı birşey olduunu düşünmüyorum ama olması güzel. ne zararı var ki. her türlü yeniliğe açığım

:):) evet yeni başlayanlar için oldukça dikkat çekici olacağına eminim:)

farklı kişiler adına ebay veya paypal açılarak bu sayı çoğaltılamazmı atıyorum babamın annemin adına filan gibi:)

• Olabilir. Ama gümrüge falan takilirsa babanizin ugrasmasi gerekir ya da annenizin...
  • A57 cidden güzel makina, A300 değiştirme vakti geldi sanırım
  • 2.el sony 600 700tlye hangi model alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

2.el sony 600 700tlye hangi model alabilirim.

sahibinden.com da... eğer isterseniz bende 400 shutter civarı sıfırdan farksız a230 + 18-55 kit lens var. düşünürseniz msj atın. bende yine bir sony modeli olan yeni a57 alacağım için satacağım...
  • can sıkıntısı..(not:evde çilek yoktu :) )

''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''
  • quote:

Orijinalden alıntı: branta

can sıkıntısı..(not:evde çilek yoktu :) )

yaratıcı bir fotoğraf. tebrikler...
  • twona makinaya ne istiyon kardeş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: twona77

quote:

Orijinalden alıntı: branta

can sıkıntısı..(not:evde çilek yoktu :) )

yaratıcı bir fotoğraf. tebrikler...

Tesekkur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: famken

twona makinaya ne istiyon kardeş..

dostum sen fiyat söyle. aşşağı yukarı 2. el fiyatları sahibinden de belli. 400-500 shutter arası sıfırdan farksız daha matlığını koruyan bir makina. 18-55 kit lens le beraber. ne sen zor durumda kal ne de ben fiyatı sen belirle ok. ben şu an satılık yazmadım hiçbiryere. a57 nin çıkmasını bekliyordum.
  •  ''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''
  •  ''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.