Şimdi Ara

Sony 3D TV Uyumlu Gözlük Aranıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG 3d pasif gözlük denedim ama olmadı yada ben yapamadım

TV Modeli: Sony KDL-43W805C güzel verim alabileceğim aktif ve pasif gözlük önerileri bekliyorum. Biraz araştırdım ama sektör çok karışık. Tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

Bu aktif pasif olayı satış politikası mı yoksa gerçekten gözle görülür hissedilir farklar oluyor mu?

Bir de 3D video, film için niş siteler var mı indirebileceğimiz. Torrentlere bakıyorum taş çatlasa 10 tane film var. ISO dosyaları için Power DVD gibi programları kullanıyoruz sanırım. MKV leri zaten VLC, GOM vs programlarla açabiliyoruz sanırım. Altyazı ekleyince ekstra birşey yapmaya gerek var mı?

• Bende mi problem var acaba? PC den TV ye HDMI ile görüntüyü veriyorum tam ekrana alıyorum. TVyi de 3D ayarını yapıyorum ama görüntü gözlüğü takınca yine aynı. Usb içine demo 3D videolar koydum direk olarak tvden açtım yine aynı sonuç. Gözlükte mi problem var acaba sony TGB-500 pasif gözlük.
    Tv de mi problem var acaba? Yardımcı olabilecek insan evladı var mı?
  • gözlük de tuş olması gerek aç kapa dügmesi ben de 43w805c kullanıyorum samsung SSG-5100GB modeli 3d gözlükler samsung 40h7000 tv nin yanında verilenler çalıştı sony de gayet de iyi
  • aktif gözlüklerle çalışıyor. Sony TDG BT500A modeli uyumludur. sony bayisinin bile haberi yok, malı satıyor ama ne satıyor kendide bilmiyor
  • samsung ssg-p51002/xc 3d aktif gözlük kdl 43w805c için uygun ve en iyi fiyatlı gözlük media marketten 79 tl ye aldım internette çok daha uyguna var. denedim sorunsuz çalışıyor. kesinlikle öneririm.
  • Beyler bende sony 46nx720 tv var.Bu tv için Sony TDG-BR250 gözlük gerekiyormuş.aktif modeli.Bu sony 3d gözlükler bayağ pahalı.
    Piyasadaki tüm active 3d gözlükler bu tv ye uyar mı? 2.el 3d gözlük alacağım.
    Samsungun tüm aktif 3d gözlükleri uyarmı. Tavsiye edeceğiniz 3d gözlük modeli varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deilmycry_84

gözlük de tuş olması gerek aç kapa dügmesi ben de 43w805c kullanıyorum samsung SSG-5100GB modeli 3d gözlükler samsung 40h7000 tv nin yanında verilenler çalıştı sony de gayet de iyi

hocam, w805c serisini alma aşamasındayım. ama kendi gözlüğü ciddi para. 3 tane alsam 450 TL tv almaktan vazgeçiriyor haliyle..

önerdiğiniz model ile sony nin kendi orjinal gözlüğünü kıyaslama imkanınız oldu mu ?
    bazı forum üyeleri gözleri bozdugunu dile getirmişti.
    ayrıntılayabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladetor

quote:

Orijinalden alıntı: deilmycry_84

gözlük de tuş olması gerek aç kapa dügmesi ben de 43w805c kullanıyorum samsung SSG-5100GB modeli 3d gözlükler samsung 40h7000 tv nin yanında verilenler çalıştı sony de gayet de iyi

hocam, w805c serisini alma aşamasındayım. ama kendi gözlüğü ciddi para. 3 tane alsam 450 TL tv almaktan vazgeçiriyor haliyle..

önerdiğiniz model ile sony nin kendi orjinal gözlüğünü kıyaslama imkanınız oldu mu ?
    bazı forum üyeleri gözleri bozdugunu dile getirmişti.
    ayrıntılayabilir misin

vallaha kardeşim 3d seven biri degilim denedim kaldırdım ama gözüm agrımadı 1 saat falan izledim

• merhaba w805c tv ıcın samsung gozluk aldım ama tanıtma ıslemını yapamadım
    yardım lutfen
  • sony kendi bluetooth aktif gözlüğünü hemen algılıyor, farklı markalar ile denemedim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.