Şimdi Ara

Sonus Faber Venere 1.5 e uyumlu amfi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sonunda Sonus faber venere 1.5 i dinleyerek satin aldim.sesi inanilmaz detayli.Suan denon 2310 cinema amfisiyle kullanmaktayim.Bu sistemde bile ses inanilmaz buyuluyo insani.Bu sisteme nasil bir amfi tercih edersiniz.Rell subwoofer almayi dusunuyorum.Ama sonuslari satip ustune rell parasi eklesem sonus faber venere 3.0 alabilirim.Bu yuzden kafam biraz karisik yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Verene 3.0 kalmadı zararına satışta. Eğer 1.5'i extreme den zararına satış ile aldıysanız iyi ettiniz daha değişmeyin. Amfi olarak marantz gider 7004-7005 olur. İngiliz amfileride olur hemde baya iyi olur çünki ingiliz amfileri flat çalae speaker neyse onu verir. Musical fidelity olabilir mesela. Ancak 70 watt 8ohm altı gitmez. Pm7005'in içindeki dac da pearl deki dac dır. İş görür komplike amfidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extreöe de sonus faber sumiko bass da var. Zararına satışda. Güzel bass'dır. Onuda alıp 2.1 entegre sistemi tamamlarsınız. Bütçe varsa iki tane alın sağ sol ayrı bağlayın sumiko 0 zaten ufak bass'dır sesin önğne geçmez uğultu yapmaz. 50-60hz gibi kesersiniz. Kablo olarak vandenhul yada supra öneririm. Usb kabloda vandenhul olabilir. Extreme'de nida bey'in yanına gidin halleder. Koşuyolundaki mağzada kendisi.

• Urunleri maslaktan aldim sagolsunlar cok yardimci oldular kablolarim van den hull.sonus faber subwoofer mantikli geldi fiyatlarida uygun.ama once amfi isini bitirmem lazim.muzical a5 satiyorlar onuda dusunuyorum aslinda bana naim onerdiler ama fiyat butcemi asiyor.

• volkan gitarist V kullanıcısına yanıt
    Musical fidelity a5 ben satıyorum :D yanlış anlmayın diye önermedim. Yani kendi malını övme durumu olmasın diye. Yoksa tak a5'e luito'yu yarsın ikiye. Açık ve net. Uzun süre upgrade etmessin. Ne zaman 5000 dolar euro bandında amfi alırsın o bütöeye kadar taşır seni.

• primare pre power ile sonus faberler nasıl olur sizce dinleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum
  • Veya Arcam fmj a19 ile cds 27 te olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-accuphase-e-210a-integrated-stereo-amplifier-fiyat-indi-324966994/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-nad-c-162-pre-nad-c-272-stereo-power-amplifier-257996224/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-primaluna-prolouge-one-312726634/detay

Tesekkür ederim hidefman Accuphase çok güzel amfi ama birtürlü ısınamadım bana çok eski amfileri anımsatıyo görünüş olarak ama sesi tartışılmaz.Nad ise daha önce pre power vardı biraz eskide kaldı.Vincent Sv 236 Veya Marantz pm15s2 ye nedersiniz.Bu arada sisteme hi end subwoofer eklenecek

• volkan gitarist V kullanıcısına yanıt
    Nedir o subwoofer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Nedir o subwoofer

Rell veya sonus faberin kendi subwooferini dusunuyorum

• arkadaşlar selamlar, çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var,

bende extreme audio dan sonus faber alıyorum yalnız iki model arasında kaldım. venere 1.5 ve chameleon B ,

denon x2300 avr receiverla ve jbl ls120p synshesis serisi subla kullanacağım, hangisini tavsiye edersiniz?
  • Magnat_HiFi M kullanıcısına yanıt
    Verene tabi daha üst seri.

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    aralarında 400 tl fiyat farkı var, extreme audio dan bana chameleonları daha rahat sürebilirsin dendi, bu arada belirteyim dinleme fırsatım olmadı,ankara'dayım çünki.

ama içim tam anlamıyla rahat etmediği için sizere soruyorum,sonuçta her gün alıp değiştireceğim birşey değil. cevap için çok teşekkürler.
  • Magnat_HiFi M kullanıcısına yanıt
    Chamelon daha rahat sürülür orası öyle ama yarın bi gün verene almak istesen 400 liradan fazla para verirsin kesinlikle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.