Şimdi Ara

SONUNDA CASIO Z75 İ ALDIM.DÜŞÜNEN ARKADAŞLARDA TEREDDÜT ETMEDEN ALABİLİRLER...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİLGİLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DÜN CASIO Z75'İ ALDIM.UZUN BİR ARAŞTIRMA SONRASINDA BENİM GİBİ DETAYCI BİR ADAM BU CİHAZI ALDIYSA HERKES ALMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.400 YTL CİVARI BİR FİYAT DÜŞÜNEREK DÜN BİMEKS'E ALMAYA GİTTİM.VE BİMEKS TE Bİ KAMPANYA VARMIŞ ANNELER GÜNÜYLE İLGİLİ KDV'SİNİ ÖDEMİYORMUŞUZ.BANA 338 YTL YE GELDİ 2 GB TA HAFIZA KARTI ALDIM ODA 22 YTL YE GELDİ TOPLAM 360 YTL YE ALMIŞ OLDUM.ÇOGU KİŞİ CASIO YU BANA KÖTÜLEDİ YOK CASIO SAAT YAPSIN YOK ŞUYU İYİ DEĞİL YOK BUYU İYİ DEĞİL.AMA BEN ISRARLA BU ÜRÜNÜN ÜZERİNE GİTTİM.BU FİYATA PİYASADAKİ TÜM MODELLERİ İNCELEDİM.LİTYUM PİLİ OLAN GENİŞ LCD Sİ OLAN TÜRKÇESİ OLAN 35 TANE ÇEKİM MODU OLAN SESLİ VİDEO ALAN 7.2 MP BAŞKA Bİ MODEL YOKTU.KIYASLAMA YAPTIĞIMDA BENİM BU ARADIĞIM ÖZELLİKLERE EŞ DEĞER MAKİNALAR CANON SONY OLIMPUS HP FUJİ KODAK GİBİ MARKALARDA ORTALAMA 450 500 YTL DEN BAŞLIYORDU.RESİM ÇEKİMLERİNDE TEREDDÜTÜM VARDI PİKARE NİCK Lİ ARKADAŞIN FORUMDAKİ YAZILARI EKLEDİĞİ RESİMLE BU SORUNUDA ATLATMIŞ OLDUM.BANA FAZLASIYLA FİKİR VERMİŞ OLDU..HATTA DÜN BEN BİMEKS TE BU MAKİNAYI ALMAYA KARAR AŞAMASINDAYKEN 45 DK İÇİNDE RAHAT 6 7 KİŞİ BU MAKİNAYI ALDI GİTTİLER.DÜN AKŞAMDAN BERİDE İNCELİYORUM BEKLENTİLERİMİN ÜZERİNDE BİR MAKİNA BU FİYATA KESİNLİKLE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK MAKİNADIR...GECE ÇEKİMLERİ ÖZELLİKLE KÖTÜ DİYORLARDI.BUNU DENEMEK İÇİNDE ZİFİRİ KARANLIKTA ODADA Bİ BÖLÜM ÇEKTİM GÜNDÜZ ÇEKİMİNDEN FARKSIZDI.

• Ehhh ne diyelim hayırlı uğurlu olsun
    En kısa sürede fotoğraflarınızı bekliyoruz ...
  • Hayırlı olsun
  • TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR CİHAZ YANIMDA OLMADIĞI İÇİN RESİM GÖNDEREMİCEM.AMA CİHAZI ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR VARSA BİLDİKLERİMİ AKTARABİLİRİM.
  • kardeş hayırlı olsun
    bir kac örnek foto
    detaylı ürün özellikleri
    sana göre artıları eksileri yani basit bir incelem yaparsan sevinirim
    video performasnı nasıl bu ürünün bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.
  • BEN BU ÜRÜNÜ 15 GÜNDÜR ARAŞTIRIYORUM.İSTEDİĞİM ÖZELLİKLER LCD NİN BÜYÜK OLMASI,LİTYUM OLMASI GÜZEL ÇEKİM YAPMASI,ZOOM DA GÖRÜNTÜYÜ BANA YETERLİ GELECEK KALİTEDE VERMESİ,TÜRKÇE OLMASI,KOLAY KULLANIM.BUNLARIN HEPSİDE BU MAKİNADA VAR.GECE ÇEKİMLERİNDE TEREDDÜT ETMİŞTİM AMA GAYET İYİ ŞU AN MAKİNA YANIMDA DEĞİL YARIN AKŞAMA RESİM ÇEKER BURAYA EKLERİM.HAFIZA KARTININ SD OLMASI İYİ .35 TANE FARKLI ÇEKİM MODU VAR4.GÜNEŞLİ.KARANLIK ORTAM,YAKIN,YAZI,PORTRE,ÇİÇEK VS İNANILMAZ ÇOK.10 DK MAKİNAYI KİMSENİN YARDIMI OLMADAN KARIŞTIRDIĞINDA GENEL OLARAK ÖĞRENİYORSUN.RESMİ ÇEKTİKTEWN SONRA DİGİTAL ZOOM DADA RESMİ ÇOK FAZLA BOZMADAN YAKINLAŞTIRIYOR.VİDEO DADA 2 GB HAFIZA KARTI ALDIM 640 A 480 ÖLÇÜLERİNDE ARALIKSIZ 1.5 SAAT ÇEKİM SÜRESİ TANIYOR.VİDEO İLE BİRLİKTE SES KAYDI YAPTIĞINDA SES BİRA AZ GELİYOR FAKAT TATMİNKAR.BİLGİSAYARA ATIP İZLEDİĞİNDE OLDUKÇA İYİ DUYULMAKTA.ZİFİRİ KARANLIKTA ÇEKİM YAPTIĞINDA BİLE GÜZEL RESİM VERİYOR.HATTA FLASH I 2 KERE PEŞ PEŞE PATLATIYOR.DAHA FAZLA IŞIK VERSİN DİYE.ÇOK AKILLI Bİ MAKİNA :)

• quote:

Orjinalden alıntı: myazgan

kardeş hayırlı olsun
    bir kac örnek foto
    detaylı ürün özellikleri
    sana göre artıları eksileri yani basit bir incelem yaparsan sevinirim
    video performasnı nasıl bu ürünün bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.

Sırf bu makine yeni diye, millet nasıl resim çekiyor görsün diye, tamamen z75 ile çekilmiş fotolardan oluşan başlık açtım "CASIO Z Series EXILIM team" isminde...
    Halen daha örnek fotoları nasıl acaba deniyor ya, şaşıyorum doğrusu...

• Tabi bu arada "toyotam", hayırlı olsun....
  • saol pikare senin gönderdiğin resimler inan çok aklımı çeldi.teknosaya vatana sordum hepsi bana başka markalar önerdiler.önerdiği makinalar hem pahalı hem lcd si çok küçük.türkçesi yok lityumu yok zırt bırt pil değiştirmeyle uğraşılmazki.ben bu özelliklere sahip bi makina arıyordum zaten.önemli yapmam gereken ayarlarını bana söylersen pikare çok sevinirim.belli başlı yapılması gereken ayarlar vardır ya.açık kapalı yazanlardan bahsediyorum...
  • C:\Documents and Settings\cem\Belgelerim\Resimlerim\Resim\Resim 012.jpg
  • arkadaşlar sizlere resim göndericem ama hata veriyo iki gündür.gözat tan seçiyorum ama göndermiyo yanlışmı yapıyorum acaba
  • bu arada arkadaşlar türkçe dilinde menü yazıları biraz okunaksızlaşıyor ingilizceye getirirseniz bu sorun ortadan kalkıyor alırken rahatsız olmuştum bu hususta
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOYOTAM

arkadaşlar sizlere resim göndericem ama hata veriyo iki gündür.gözat tan seçiyorum ama göndermiyo yanlışmı yapıyorum acaba

imageshack.us sitesine gir. Resmi oraya gönder. Sana vereceği Direct link'i burada [simage][/simage] parantezleri arasına yapıştır.
    Kolay gelsin Cem Kardeş.. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjv16

bu arada arkadaşlar türkçe dilinde menü yazıları biraz okunaksızlaşıyor ingilizceye getirirseniz bu sorun ortadan kalkıyor alırken rahatsız olmuştum bu hususta

Hmm. Hiç dikkat etmedim. Hiç İngilizceye getirmedim. Okumakta zorlandığım yer de olmadı. Enteresan, bi bakiim ing yapınca nası oluyo ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.