Şimdi Ara

Sonuç Açıklama Analizim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ÖSYM'nin 12 tane optik okuyucusu toplam dakikada 110 kağıt okuyor ve bu kağıtları tekrardan 3 kez kontrol ediyor okuyor.Yeni ÖSYM başkanı sürpriz yapmak gibi bir iddamız yok demiş yani geçen seneki gibi vardiya yapmaya gerek yok ÖSYM 8-5 çalışıyor sayalım.Yani 8 saat öğle arası falanı sayarsak toplam 480 dk optik dakikada 110 tane kağıt okuyor.480x110=52800 günde 3 kere kontrol edildiğini(tekrar okunduğunu) hesaplayalım.Bu tekrar okunmayı otomatik yaptığını mesai saatleri dışında yapsın. 52800x3=158400 bu günlük lys sınavına toplam kaç kişi girdi 1 milyon 17 bin 872 kişi bunu günlük okunmak sayına bölelim 1017872/158400=6,425959 yani yaklaşık 6 bucuk güne denk geliyor.Sisteme yüklenmesi 7 günü buluyor.Ben böyle hesapladım arkadaşlar en geç verilere dayanarak.PAZARTESİNDEN BAŞLASALAR PAZAR GÜNÜ AÇIKLANIR DİYE BÜYÜK OLASILIKLA TAHMİN EDİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir9606 -- 25 Haziran 2015; 1:49:10 >

• Ya sonuc olarak ne demek istiyosun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş konuşuyorsun

• belki matematik falan önceden okundu
  • Peki
  • Geri zekali.

• Calintidir

• Nullbrain diye geldim gidiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gibiscilerinzippo1

Nullbrain diye geldim gidiyorum

Sen kimsin?

• ösym başkanı erken okuma gibi bir iddiamız yok dedi adam hepsini bir okumuştur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan CK

quote:

Orijinalden alıntı: gibiscilerinzippo1

Nullbrain diye geldim gidiyorum

Sen kimsin?

Sen kimsin derken hocam ? Nasıl bir tanıtma bekliyorsunuz anlamadım ki

• Bastan yanlıssın amo mat sos ve ing sınavları bizler fen ve edeb sınavlarına girene kadar okunmustur zaten yani süre yarıya iner

• *bu yaptığım en geç okunma süresi
  • ali demir ygsden sonra bir sürpriz yapabiliriz öğrencilere demişti ve gerçekten de erken okunmuştu yeni ösym başkanı da geçen gün hata olmasını istemiyoruz o yüzden acele etmeyeceğiz dedi o yüzden ben de cumayi cumartesiye bağlayan gece açıklanacağını düşünüyorum en erken

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.