Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
20
Favori
93.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitişiyle yıktı beni.. Film konusunu da merakla takip ediyorum Kurt reis yap bize son bi güzellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Bu fake hocam Sutterın yaptığı bir şaka (en azından Brad Pitt öyle)Bende Brad Pitti falan görünce baya sevinmiştim meğersem şakaymış

1 sezonluk first 9 gelecek dogru bilgi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi doğru zaten 1 sezonluk spinoff gelecek ama Film ve Brad Pitt gelmeyecek

• İzlemiyordum bilerek son iki bölümü bugün izledim.
    Charlie Hunnam'ın oynadığı Green Street Hooligans filminin sonunda da bizi yıkmıştı, bu adama çok iyi gidiyor bu tarz şeyler. Sonunu herkes tahmin ediyordu ama beni özellikle çocuklarıyla vedalaşması, Nero ile vedalaşması, dostlarıyla vedalaşması, annesi ne kadar hakediyor da olsa onun öldürürken çektiği ızdırap bitirdi. Hele o çocuklarıyla son konuşması falan off off. Öyle bir duruma insan kendini koyunca parçalanıyor. Juice içinde üzülmedim değil Kullanılan dini ögeler bize çok anlamlı gelmeyebilir tam olarak bilmediğimiz için ama Hristiyan'ları baya etkilemiştir bence.
    Birde keşke direk öyle pat diye bitmeseydi, Jax'in ölümünden biraz daha sonrasını gösterselerdi keşke Samcro, Niners, Nero diğerlerini.. Açıkcası Opie'nin ölümünde olduğuna benzer sahne bekliyordum direk çarpışmadan sonra kestiler. Ya neyse işte o vedalaşma sahneleri cidden etkiliyor insanı. 7 sezondur izliyorduk onlardan biriymiş gibi hissederek Jax'in öyle ölümüne sürmesi bitirdi beni. Ama keşke ölümün sonrasını görebilseydik.

• http://tviv.org/Sons_of_Anarchy/Music

7. sezon güncellenir mi acaba ?
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    ya kardeşim kendinize küfür ettirmekten zevk mi alıyorsunuz? spoiler denen bir şey var, tamam dizi bitti fakat izlemeyen adamlar da var.
  • lanet kadın Gemma , dizilerdeki en sinir bozucu kadın karakterlerinde en tepeye oturdu.

Sonra Breaking Badden Skyler , Game of Thronestan Cercei ardından Smallvilleden Lana , Chloe onları takiben Arrow dan Laurel geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

quote:

Orijinalden alıntı: R Corwin

quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

birinci sezondan belliymiş son 9 bölümlük spin off olayı varmış onun hakkında bilgisi olan var mı?

Birinci sezondan nasıl belliymiş son?

babası da aynı şekilde ölmedi mi?

5.sezon yeni bitti şimdiden üzüldüm dizinin bitmesine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

ya kardeşim kendinize küfür ettirmekten zevk mi alıyorsunuz? spoiler denen bir şey var, tamam dizi bitti fakat izlemeyen adamlar da var.

şu lafları bi bırakmadınız he...

izlemeyen adam başlığın son sayfasına gelmesin bir zahmet...

fazla merak iyi değildir..tıklamasınlar son sayfaya
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    benim için bir problem yok güncel takip ettim diziyi, fakat spoiler yiyen adama biraz empati ile yaklaşırsanız dediğimi anlarsınız.
  • Come join the murder ... vay be 7 sene zaman zaman canımın sıkkınlığını gideren , yeri gelince derin düşüncelere sürükleyen efsane bitti.Hic bi dizi finalinde boyle olmamıştım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duygulandım

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

lanet kadın Gemma , dizilerdeki en sinir bozucu kadın karakterlerinde en tepeye oturdu.

Sonra Breaking Badden Skyler , Game of Thronestan Cercei ardından Smallvilleden Lana , Chloe onları takiben Arrow dan Laurel geliyor.

2014 en kötü annesi ödülü verilmeli. 2015 şede aday gösterilmeli.
  • final şarkısını günde 3 öğün dinliyorum la

quote:

i got this
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Beyler diziye yeni başladım. 1.sezon 12.bölümü izleyeceğim. Bu yavaş tempo hep sürecek mi yoksa ilerleyen sezonlarda daha da mı hareketlenecek?

Bende yeni başladım.İlk sezonu bitirdim yeni.Yavaş tempo olduğunu pek düşünmüyorum.Bölümlerde gelişen olaylar gerçekten çok sarıyor.
  • Hocam ilerledikçe üstüne koyuyor dizi o heyecanın dozu arttığında bir de güzel bir şarkı oluyor tadından yenmiyor adamı gaza getiriyor.
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    http://www.tunefind.com/show/sons-of-anarchy
    burda var hepsi hocam.
  • Beyler kurtulamıyorum bunlardan yardım edin fena bağımlılık yaptı 2 aydır bırakamıyorum dinlemeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Beyler kurtulamıyorum bunlardan yardım edin fena bağımlılık yaptı 2 aydır bırakamıyorum dinlemeyi

Aynı durumdayım sadece dahaz az şarkı var bende

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.