Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
20
Favori
93.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Knisath

Müzik seçimi konusunda ben size katılmıyorum ama ne derler bilirsiniz zevkler ve renkler tartışılmaz diye

Ancak cgi konusunda sizinle aynı fikirdeyim , her ne kadar umursamasam da böyle harika bir dizinin finaline daha iyi efektler ve özen yakışırdı.Çok mu kötü hayır , neden sırıtıyor derseniz , böyle bir diziye yakışmayacak bir kalitede olmasından sırıtıyordu.

Kimse Tig hakkında konuşmadı belki kaçırdınız bilmiyorum ama garaja girdiği sahnede nasıl çığlık çığlığa bağırdığını görmek gülmekten nefessiz bıraktı beni. ( nedenini yazmayacağım çünkü spoilera girer )

Don't gooo!!!!!

• Knisath kullanıcısına yanıt

final harikaydı şaşırtmaca yapmadılar diye beklentiyi karşılamadı diyosunuz ama illa şaşırtması gerekmiyor finalin gayet doyurucu ve olması gerektiği gibi ağlata ağlata bitti
    @Knisath

neyden bahsediyosun hocam anlamadım ? çığlık çığlığa ne ara ve neden bağırdı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 11 Aralık 2014; 17:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Müzik seçimi konusunda ben size katılmıyorum ama ne derler bilirsiniz zevkler ve renkler tartışılmaz diye

Ancak cgi konusunda sizinle aynı fikirdeyim , her ne kadar umursamasam da böyle harika bir dizinin finaline daha iyi efektler ve özen yakışırdı.Çok mu kötü hayır , neden sırıtıyor derseniz , böyle bir diziye yakışmayacak bir kalitede olmasından sırıtıyordu.

Kimse Tig hakkında konuşmadı belki kaçırdınız bilmiyorum ama garaja girdiği sahnede nasıl çığlık çığlığa bağırdığını görmek gülmekten nefessiz bıraktı beni. ( nedenini yazmayacağım çünkü spoilera girer )

Don't gooo!!!!!

Kaçıncı dakika?

• yusei kullanıcısına yanıt
    17.00-19.00 dakikaları arasında yaşanan kovalamada Tig garajdayken "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" don't go don't go diye bağırıyor.

sebebi :

bağırmasının sebebi Tig in oyuncak bebeklerden ölesiye korkması ondan bağırıp arkadaşlarını gitmeyin beni bekleyin anlamında don't go diyor
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    anladım dikkatimi çekmemişti izlerken

bu arada umarım brba nın son sezonunda topladığı gibi emmy ve gloden globe ta alabilceği tüm ödülleri alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 11 Aralık 2014; 17:20:55 >
  • bir daha başlasam mı ki ?

dizi bitti ama hala bir yoksunluk bir eksiklik hissediyorum yahu .

ne dexter , ne breaking bad ne de başka bir dizinin bitişinde böyle üzülmemiştim.

Kurt Sutter a dizinin başlangıcından beri küfrediyorum şimdi daha da yoğun oldu bu küfürler
  • 7 senelik ilişki bu şekilde bitmemeliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni finali gördük bence hemen başlama. bir kaç ay sonra daha zevkle izlenir. ben öyle yapacağım.
  • Dİyecek fazla söz yok böyle bir efsane bir daha gelmez,en azından buna benzer bir dizi daha yapılması çok iyi olurdu,izlerken hep keşke bitmeseydi dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 11 Aralık 2014; 19:13:12 >

• O kadın azrailmiş,beklemiyordum.Finale gelecek olursak çarptığı gibi kesmeselerdi dramı tavan yaptırabilirlerdi.En azından bir opie yi görmeyi ummuştum.Çarpmadan önce son sürerken yanında olarak.RIP Jax Teller
    Lakin beklediğim gibi olmadı ve çok tatmin olmadığımı söyleyebilirim.
  • Bu gece 3 yeminli yurek olarak finali guzel bir sekilde hakkettigi gibi izliyecegiz :)

• Vay be SoA da bitti Bnece güzl bir finaldi sadece
    sondaki cgi olayını beğenmedim yoksa gayet güzel,tatmin edici bir finaldi bence.İlk pilot bölümü kargayla başlıyordu bu son bölümde kargayla bitti.Jaxin o ölümüne gidişi vedaları Marksı öldürürkenki azrail duruşu bölüm başı Opie ve Taraya vedası vs çok güzeldi.Tigin bebek olayına da iyi güldüm bu arada

• Entropii kullanıcısına yanıt

Bende bekledim opienin çıkmasını, john tellerın sesini duymayı vs ama olmadı. Olsaydı göz yaşlarına boğulabilirdik. Her ne kadar basit bir sahne gibi olduysada o kollarını açışı ölüme gülümseyişi boğazımı düğümlemeye yetti. Halen daha o anda takılı kaldı beynim açıkçası

• İçime öküz oturdu resmen. Son bi kaç dakikadır öle boş boş ekrana baktım durdum.
    Çoğumuzun ön gördüğü gibi bir final oldu. Bence çetenin onu yargılarken ki sahnelerini biraz daha uzun tutabilirlerdi. Birde son motor sürerken sağın da Opie'yi solunda da John Telleri görmeyi hayal edip durdum kaza anına kadar. Böyle birşey olsaydı göz yaşları sel olur giderdi. Yinede ellerini açarak ve gülümseyerek ölüme gitmesi çok etkileyiciydi.Neyse nefret ederek beğendiğim bir final oldu. MC'nin ve ailesinin geleceğini içeren mini bir dizide gelebilir bence. Firs 9 dan önce veya sonra bu olayı değerlendirebilirler.
    Müzik seçimine gelince bence çok isabetli bir seçim olmuş. Her bölümde isabetli müzik seçimi yapan bir diziye cuk diye oturdu bence.
    Breaking Bad'in bitişine çok üzülmüştüm ama Sons'ın bitişi beni yıktı resmen.Uzun zamandır zevk alarak her bölümünü izlediğim bir dizi olmadı. Efsanelerden birine veda ettik. Boşluğu doldurulamayacak. Özleyeceğiz!

• Come Join the Murder şarkısını mp3 olarak bana özelden atabilirmisiniz youtube den felan silinmiş dinleyemiyoruz yahu. Hayrına biri upload ederse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Come Join the Murder şarkısını mp3 olarak bana özelden atabilirmisiniz youtube den felan silinmiş dinleyemiyoruz yahu. Hayrına biri upload ederse sevinirim

Gönderdim dostum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Come Join the Murder şarkısını mp3 olarak bana özelden atabilirmisiniz youtube den felan silinmiş dinleyemiyoruz yahu. Hayrına biri upload ederse sevinirim

Gönderdim dostum..

Teşekkürler hocam saatlerce dinliyeyimde bıkayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stephen King @StephenKing

Jax Teller and Elvis: TCB to the end. Great finale.
  • Kahretsin ki izleyemiyorum.
  • Bir efsane daha sona erdi.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.