Şimdi Ara

Son zamanlarda forumda sıkan bazı şeyler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar Level 60 priest eu bladefist serverında 30k honor kill rank 11.50de tek başına oynamaktan sıkılmış 14 görmeyi bırakın bc çıkana kadar wowa elini sürmiycek birisi olarak Endgame instance yapmış playtime oldukça olan birisi.
    Benim anlamadığım bu oyunda herkes ne açacaksa açar birine sorup bişey karakter açmak resmen arızalıktır.Neden mi?
    Level 60 olması kolay ama dönmesi zor bi olaydır 60 olursun endgames başlar bc ye kadar şimdilik. Char dan memnun kalmadım mı 0 dan başlasammı diyemezsin.
    Mage alırsın endgame veya instanceda sheep derler sen sheep yapamazsın sayarlar.
    Tank olursun agroo aggroo kaçtı derler senden.
    Priest olursun heal heal shield derler 1.5 sec cast yetişmeden adam ölür senden.
    Paladin olursun ya ben dpsdim hani dersin guildin healer yapar seni oyunden zevk alamazsın belki.
    Rogue olursun tekmele derler bi hata yaparsın boss kendine heal atar.
    Warlock olur curse curse derler. Senden olmazsa
    Bu oyunda eninde sonunda bi yerden sonra maksimum zevk beklemeyin deli gibi her gece raid 2 günde aynı mekan sizi sıkacaktır.EEbumuydu mage bu muydu priest dersin ama çok geç olur.
    Az az oyna kardeşim bak keyfine göre al sonra bayma oyundan
    Strese gelemem dersen ona göre char açacaksın.
    Çok sorumluluk alıyım dersen ona göre.

Pvpde yok şu onu alır bunu alır yalan.
    Karşındaki ne kadar hızlı ne kadar iyiyse o kadar iyi alır.
    Pri olarak 30k adam öldürdüm 10k ölmedim mi? öldüm.
    Bi warlock çıkar bi çakar 3500 bi çakar 1000 yerdesin.
    Bi pri çıkar bi warrioru alır. %100 hp ile
    Yarın başka warlocka bi çakarsın uzanır herkes eşit değil oyun zekasında!
    Ama oyunda yok paladin shield açmasa yok shaman buff silmese.
    Halamında bişeyi olsa amcam olurdu o zaman.
    Bu oyun zevke bakar zevk aldığına.
    Alamıyosan hırs yapıyosan uzak olacaksın bence çünkü bu oyunda kesmek kadar kesilmekte doğal.
    Bg yaparsın tam bi mage i alacaksın arkadan bi rogue bi dalar sana bitersin. Ee küfür etsen nolacak harbiden mi öldün oyun.
    Bu oyunda sabır işi bi yerde zamanla kesile kesile kesmeyi öğreniyosun ne zaman silence atarsın ne zaman shield ne zaman fear öğrendikçe karşıdakinin özelliklere bakmıyosun.
    Şunuda hep derim bu oyunda çok kesilenler ya iyi pvpci olur ya oyunun ezik kısmı paso söylenen.
    Hepinize iyi oyunlar
    eğlenmeye bakın boşverin hehe
    Mage bunu alır
    Shaman sunu kimi istatistiklere inananda burda verilen istatistik tersinde nasıl kesiliyolar anlıycaklardır.
    Bide bi yerde ilerde ne rol alacağınızı öğrenerek char seçin priest diyince atarım zıplarım keserim değil
    holy ol dediklerinde olacak kuzu kuzu heal atacaksın pvpde sürüneceksin göz önüne alacaksın.
    Mage dediklerinde fireda azarım coşarım koşarım diyeceksin dur frost lazım biz diyecekler atıp tutması kolay.

• arkadasa katılıyorum bence bıraz daha paylasımcı topıcler acılmalı bız nasıl bulduk ya ne acacagımız ben 15 gunde karar verdım mesela ne acsam dıye hord alyy secmem 2 gun surdu her char ı actım her sehrı gezdım sende yap kardesım sonra en tat aldıgını sec VE VE EN ONEMLISI BU FORUM UN BI ARAMA BOLUMU VAR LUTFEN BILMEYENLER YUKARI BI BAKSIN BILENLERDE KULLANMAYA CALISSIN sevınırız yanı hangısını acayım ve hangısı daha ıyı gıbı sorular her class ııcın soruldu cevaplandı arasa lazım olan bulur oyunu bıraz daha derın bılenler ıcın paylasımdı bılgı ıcerıklı topıcler lazım bence nese pek bana dusmez ama forum hepımızın dımı

SHARK yaptın yapacagını dayanamadın yazdın /lol halamın bıseyı olsa amcam olurdu /lol

• Bende tebrik ederim arkadaşım seni çok güzel yazmışsın Yani sonuçta bu bir oyun vede oyundan zevk almaya bakmak lazım dimi ama
  • bencede çok güzel bi konu, ayrıca klassların görevleri hakkında geniş bi bilgiye sahip olan bi topick hazırlanılabilir bunun sayesinde mage mi warlockmu açayım tarzı başlıklarda olmaz gibime geliyor, tabi bu topicgi yapcak kişide geniş bilgiye sahip olmalı....
  • evet yazdıkların güzel, peki warlock mu açayım rogue mu
  • evet güzel anlatmışsın. forumda çok pvp yapılıyor. ben yeni bir oyun sanmıştım ilk başta. warlock başla...shadow bolt...tamam 1000 vurdu, 5k kaldı, warrior sıra sende... :p

quote:

evet yazdıkların güzel, peki warlock mu açayım rogue mu

rogue aç, bak ilerde tekmeliyomuşun bossu :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Lich -- 22 Kasım 2006; 12:31:56 >
  • rogue açma yav rogue ezik kimseyi kesemiyo. Druidler sopayla rogue kesiyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serialkiller666

Herkese selamlar Level 60 priest eu bladefist serverında 30k honor kill rank 11.50de tek başına oynamaktan sıkılmış 14 görmeyi bırakın bc çıkana kadar wowa elini sürmiycek birisi olarak Endgame instance yapmış playtime oldukça olan birisi.
    Benim anlamadığım bu oyunda herkes ne açacaksa açar birine sorup bişey karakter açmak resmen arızalıktır.Neden mi?
    Level 60 olması kolay ama dönmesi zor bi olaydır 60 olursun endgames başlar bc ye kadar şimdilik. Char dan memnun kalmadım mı 0 dan başlasammı diyemezsin.
    Mage alırsın endgame veya instanceda sheep derler sen sheep yapamazsın sayarlar.
    Tank olursun agroo aggroo kaçtı derler senden.
    Priest olursun heal heal shield derler 1.5 sec cast yetişmeden adam ölür senden.
    Paladin olursun ya ben dpsdim hani dersin guildin healer yapar seni oyunden zevk alamazsın belki.
    Rogue olursun tekmele derler bi hata yaparsın boss kendine heal atar.
    Warlock olur curse curse derler. Senden olmazsa
    Bu oyunda eninde sonunda bi yerden sonra maksimum zevk beklemeyin deli gibi her gece raid 2 günde aynı mekan sizi sıkacaktır.EEbumuydu mage bu muydu priest dersin ama çok geç olur.
    Az az oyna kardeşim bak keyfine göre al sonra bayma oyundan
    Strese gelemem dersen ona göre char açacaksın.
    Çok sorumluluk alıyım dersen ona göre.

Pvpde yok şu onu alır bunu alır yalan.
    Karşındaki ne kadar hızlı ne kadar iyiyse o kadar iyi alır.
    Pri olarak 30k adam öldürdüm 10k ölmedim mi? öldüm.
    Bi warlock çıkar bi çakar 3500 bi çakar 1000 yerdesin.
    Bi pri çıkar bi warrioru alır. %100 hp ile
    Yarın başka warlocka bi çakarsın uzanır herkes eşit değil oyun zekasında!
    Ama oyunda yok paladin shield açmasa yok shaman buff silmese.
    Halamında bişeyi olsa amcam olurdu o zaman.
    Bu oyun zevke bakar zevk aldığına.
    Alamıyosan hırs yapıyosan uzak olacaksın bence çünkü bu oyunda kesmek kadar kesilmekte doğal.
    Bg yaparsın tam bi mage i alacaksın arkadan bi rogue bi dalar sana bitersin. Ee küfür etsen nolacak harbiden mi öldün oyun.
    Bu oyunda sabır işi bi yerde zamanla kesile kesile kesmeyi öğreniyosun ne zaman silence atarsın ne zaman shield ne zaman fear öğrendikçe karşıdakinin özelliklere bakmıyosun.
    Şunuda hep derim bu oyunda çok kesilenler ya iyi pvpci olur ya oyunun ezik kısmı paso söylenen.
    Hepinize iyi oyunlar
    eğlenmeye bakın boşverin hehe
    Mage bunu alır
    Shaman sunu kimi istatistiklere inananda burda verilen istatistik tersinde nasıl kesiliyolar anlıycaklardır.
    Bide bi yerde ilerde ne rol alacağınızı öğrenerek char seçin priest diyince atarım zıplarım keserim değil
    holy ol dediklerinde olacak kuzu kuzu heal atacaksın pvpde sürüneceksin göz önüne alacaksın.
    Mage dediklerinde fireda azarım coşarım koşarım diyeceksin dur frost lazım biz diyecekler atıp tutması kolay.

Güzel yazmışsın da 1-2 tane virgül koysaydın

Bu ara da rogue güzel adam keser, bence oynaması zevkli bi karakter

• Güzel yazmışsın..

Bu soruları soranlar zaten gerçek rpg oyuncusu olamaz ve oyunu bir süre sonra bırakacaklardır..

Gerçek bir rpg oyunucusu ben bunu açıcam der ve açar.. Oyunun adı rol yapma oyunudur çünkü.. Sadece belli rolleri yapabilirsin diğerleri ise sıkar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cirnak

rogue açma yav rogue ezik kimseyi kesemiyo. Druidler sopayla rogue kesiyo.

Ben açtım bile :P
  • len cirnak sen de kendi kendine trip yapıyon ha :P kimsenin ezik dediği yok rogue'a rog ping işi
  • arkadas farkli olarak kendi classini ovmuyor rogue da unarmed girisiyor heralde sopayla vuran druide
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

len cirnak sen de kendi kendine trip yapıyon ha :P kimsenin ezik dediği yok rogue'a rog ping işi

insanın suyuna gitmek diye bir terim vardır. Sen burda diyorsun rogue iyi chardır. Kıtır kıtır adam keser. Adam hemen savunmaya geçiyo beni kesemez diyor. Forumlarda görüyoruz. Forumun birinde druid demişti sopayla rogue kesiyorum diye ben ona atıfta bulundum. Bende buna istinaden rogue ezik diyorum. Roguenin ezik olmadığını bilen bir iki kişi çıkıp aksini sölüyor. Amacıma dolaylı yoldan ulaşmış oluyorum. Rogue iyi desem bi sürü adam çıkacak ben şöyle rogue kesiyorum, boyle rogue kesiorum. Bi sürü tartışma ne gerek var dimi :)

rogue açmakla iyi etmişin indigo. Akıllı adam rogue vesselam. Ne öyle sathe pehlivan gibi ortada dolaşıp t2 t3 gösterecem millete. Su içen magenin kafasına, soyunup ambush atmak gibisi varmı yav :) Bgde çıplak dolaşan rogue görürseniz gülmeyin ha. O benimdir. Fantazi işte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cirnak -- 22 Kasım 2006; 17:25:13 >

• evet fearie fire ı yedikten sonra stealth olamazsın ve olamadıgın icin üstünü giymeye vaktin olmaz cıbıl cıbıl kacarsın :D bazı classlar bazılarına karşı üstün ama classına über sahip olan bir kişi herkezi kesebilir ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: cirnak

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

len cirnak sen de kendi kendine trip yapıyon ha :P kimsenin ezik dediği yok rogue'a rog ping işi

insanın suyuna gitmek diye bir terim vardır. Sen burda diyorsun rogue iyi chardır. Kıtır kıtır adam keser. Adam hemen savunmaya geçiyo beni kesemez diyor. Forumlarda görüyoruz. Forumun birinde druid demişti sopayla rogue kesiyorum diye ben ona atıfta bulundum. Bende buna istinaden rogue ezik diyorum. Roguenin ezik olmadığını bilen bir iki kişi çıkıp aksini sölüyor. Amacıma dolaylı yoldan ulaşmış oluyorum. Rogue iyi desem bi sürü adam çıkacak ben şöyle rogue kesiyorum, boyle rogue kesiorum. Bi sürü tartışma ne gerek var dimi :)

rogue açmakla iyi etmişin indigo. Akıllı adam rogue vesselam. Ne öyle sathe pehlivan gibi ortada dolaşıp t2 t3 gösterecem millete. Su içen magenin kafasına, soyunup ambush atmak gibisi varmı yav :) Bgde çıplak dolaşan rogue görürseniz gülmeyin ha. O benimdir. Fantazi işte :)

o ben oluyorum dostum, eğer bi itirazın veya iddaa'n (sopayla kesemezsin diyorsan) varsa görüşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basar -- 22 Kasım 2006; 18:17:43 >

• ehuheh yaw bu konu bıle sastı yoldan cıktı rouge druıd e kadar geldı
  • Sopalı Drood vs Çıplak Roque

Asrın Savaşı
  • quote:

Orjinalden alıntı: bbbxxx777

ehuheh yaw bu konu bıle sastı yoldan cıktı rouge druıd e kadar geldı

aslında her konuda var, sapıyor pala hunter kim alır davası başlıyor. vay ben zorlanmadan alıyorum. vay ben lvl10 ken tier3 warlock alıyorum. aşağı yukarı her topicde böyle şeyler var. neyse bunu bari dağıtmayalım fazla

quote:

Sopalı Drood vs Çıplak Roque

Asrın Savaşı

kim alır? oyuncuya bakar çıplak rog zorlanmadan alır :P neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Lich -- 22 Kasım 2006; 19:13:37 >

• oyunun bu kadar sikici olmasi we bu kadar tutulmasinin nedeni item olayi bence end game instancelari kaldirip oyunu pvp etrafinda dondurseler . we insanari 24 saat oyunda kalmaz zorunda birakmasalar wow o zaman zewkli olacak

cogu kisi itemni en guclu chartere sahip olmak icin aciyo. en guclu oldugunu nerede belli ediyosun pvp de

pve talenleri yapiyosun. and game instancelardan wakit bulup pvp yapamiyosun yani kazandigim itemi kullanacak ne waktin oluyo nede hevesin

ya adam guilde aldiricakti beni yanliz pzar gunleri raide basliyos saat 4 te ee deidm 8 de ara weriyos 1 saat sonra 12 e kadar devam dedim ne zaman oyun oynuyonuz hocam delirdinizmi . ya oyunun artik sil bastan biseylerinin degismesi lazim

ornegin bg leri toptan kaldirip kale baskinlari koy baskinlari agarlikli yapmalari lazim ben oyuna ilk basladigimda asvenhaleye bi baskin yaprdi hordeler aksam 8 ciwari sabah 6 ya kadar bi zewkli olurki sorma bg geldi isler degisti ya yaz yaz bitmez wallaha^^

• abi sende oyunu yerden yere vurmuşun kabuto,her topic de bi aşalama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.