Şimdi Ara

son 4 5 gündür yaşanan kopma sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıktaki gibi son zamanlarda kopma sorunu yaşıyorum. bir kaç gün bekledim belki çalışma vardır bundan olabilir diye fakat düzelecek gibi durmuyor destek kaydı açtım no: 34256014
    tt ekipleri arıza kullanıcı kaynaklı diye not geçmişler fakat öncesinde 7 8 aydır kullandığım internet haftalarca kopmadan stabil şekilde çalışıyordu.
    arkadaşlarıma sorduğum da onlarında kopma yaşadığını öğrendim sorunun genel olduğunu düşünüyorum, bu sebeple buraya konu açayım dedim.
    kopma sorunu yaşayan başka kullanıcı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı sorunu bende yaşıyorum. özellikle akşam 6 dan sonra başlıyor bu sorun. bende destek kaydı açmıştım sonuclanmasını bekliyorum
  • Modemde snr değeriniz düşükse özellikle 10 ve altı kopma olması normaldir.
  • bigcrysis93 B kullanıcısına yanıt
    snr muhabbetine girmeye gerek yok diye düşünüyorum.
    öncesinde stabil çalışan internet bir anda bu hale geldi.
    aynı kablo aynı modem aynı bilgisayar.
    değişen tek şey inernetin özellikle gece saatlerinde sıkça kopması.
  • Merhaba, teknik uzmanlarımızdan gelen bilgiyi sizinle paylaşmak isterim. Kaydınız açık durumdadır. Kopma devam ederse tekrar çalışma yapacağız.

"Merhaba Halil Bey, ben Bengisu Ş. Hattınız ile ilgili ip aldığınız port bilgileri sistemde karışmış idi, bunu düzelttim ve hattınızı resetledim. 24 saat boyunca bağlantınızı gözlemleyeceğim çünkü kopma probleminiz "kullanıcı hatası" uyarısı veriyor, sizden modeminizi resetlemenizi ve yeniden kurmanızı rica ediyorum. Bir de sizden ricam modeminizin DNS ayarlarını kontrol etmeniz, TurkNet Dns 1 / Dns 2: 193.192.98.8 / 212.154.100.18 şeklinde otomatik geliyor olması lazım. DNS ayarlarınızıhttps://shiftdelete.net/dns-ayarlari-nasil-degistirilir link yardımı ile kontrol edebilirsiniz."

• orhanoksuzz O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teknik uzmanlarımız ve saha ekipleri oluşturduğunuz kayda istinaden 3 iş günü içerisinde kontrol ederek bilgi vereceğiz.
  • sorun çözüldü gibi duruyor 12 saattir kopma olmadı şimdiye 3 4 kez kopması gerekirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.