Şimdi Ara

Sömürgecilik Oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar son zamanlarda ilgimi sömürge kuran büyük devletler çekti ve bende böyle bir oyun arıyorum sömürgecilik yarışında yer alıp hem amerikayı hemde ana vatanımı kontrol etmek isterim böyle oyunlar var mı ?

sid meier's civilization 4 colonization adlı sömürge oyunun biliyorum başka'da bilmiyorum bilen yazar ise sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsaneea

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda ilgimi sömürge kuran büyük devletler çekti ve bende böyle bir oyun arıyorum sömürgecilik yarışında yer alıp hem amerikayı hemde ana vatanımı kontrol etmek isterim böyle oyunlar var mı ?

sid meier's civilization 4 colonization adlı sömürge oyunun biliyorum başka'da bilmiyorum bilen yazar ise sevinirim.

Total War serisine özellikle dediğine uyan olarak Empire Total War'a bakabilirsin. Tavsiye ederim TÜRKÇE yaması da var.

• Victoria 2 deneyebilirsin
  • Empire Total War
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminating

quote:

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda ilgimi sömürge kuran büyük devletler çekti ve bende böyle bir oyun arıyorum sömürgecilik yarışında yer alıp hem amerikayı hemde ana vatanımı kontrol etmek isterim böyle oyunlar var mı ?

Total War serisine özellikle dediğine uyan olarak Empire Total War'a bakabilirsin. Tavsiye ederim TÜRKÇE yaması da var.

Tüm total war serilerin oynuyorum çok şükür sağol bu değil daha başka var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: edutreader

Victoria 2 deneyebilirsin

en kısa sürede
  • Empireyi bende destekliyorum ama bir süre sonra bakıyorsun yapay zeka ölü iyileştirmelerde ise tüm avrupa bana savaş açıyor :) Ama çok iyi oyundur.

Biraz daha açayım oyunu amerikada posta sistemi tren rayları trenler alıp orayı zenginleştirip o şartları kullanıp diğer kolonilerle savaşmaya'da öncelik verilmeli.
  • bahsettigin civ 4 col çok güzel de çok zor ya :D ben bi kazanamadmı
  • quote:

Empireyi bende destekliyorum ama bir süre sonra bakıyorsun yapay zeka ölü iyileştirmelerde ise tüm avrupa bana savaş açıyor :) Ama çok iyi oyundur.

Biraz daha açayım oyunu amerikada posta sistemi tren rayları trenler alıp orayı zenginleştirip o şartları kullanıp diğer kolonilerle savaşmaya'da öncelik verilmeli.

Evet aynen katılıyorum. Bu arada başka hatırladığım oyun yok öyle.
  • quote:

quote:

Empireyi bende destekliyorum ama bir süre sonra bakıyorsun yapay zeka ölü iyileştirmelerde ise tüm avrupa bana savaş açıyor :) Ama çok iyi oyundur.

Evet aynen katılıyorum. Bu arada başka hatırladığım oyun yok öyle.

bi indiremedim şu oyunu 3 part kala turbobit premium hesaplar çöktü

• Victoria 2 İndirdim oynadım güzel oyun fakat bir türlü fabrika felan kuramadım temel ekomoniyi nasıl kuracağımıda anlamadım burda oyunun her yerine hakim oluyor insan anlamak lazım.

Tabi total war serileri daha basit kalıyor böyle oyunlardan.
  • Dünya kaynaklarını sömür ? anno 1404 ve 2070.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Dünya kaynaklarını sömür ? anno 1404 ve 2070.

Adam öyle istemiyor işte zorla olsun ezeyim ülkeleri diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazmapolitan -- 21 Şubat 2013; 23:05:23 >
  • Victoria 2
  • imperialism 2
  • İngiliz misin kardeş
  • Kesinlikle victoria 2
  • quote:

quote:

quote:

Tüm total war serilerin oynuyorum çok şükür sağol bu değil daha başka var mı ?

aynen empire totalvs bilindik şeyler bilmediğimiz oyunlar var mı

• Paradox oyunlarına yönelin.

Knights of Honor oynayın.
  • Empire Total War
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.