Şimdi Ara

Solo Q lig yükselme hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhabalar QQ konusu felan değil.sadece bu lanet serverda nasıl hızlı bir şekilde yükselebilirim.ego olarak algılamayın haketmediğim ligte oynadığımı düşünüyorum gelen oyuncular gerçekten çok kötü ligim şuan platin 1.sizce nasıl bi yol izlemeyliyim hızlı bi şekilde yükselmek için mainim adc ve laneimi kazanmasam bile kaybetmiyorum.sezon boyunca bot lanede 2 level avantajını kaybetmedim çok pushlu ve agresif oynuyorum.retard bi support yoksa laneimide kazanabiliyorum.fakat mid game ve objektiflerin önem kazandıgı dakikalarda takımım mala bağlıyor.ward almıyor engage yapmıyor supprotum peel yapmıyor sadece click yapıyorlar chain cc ve GG nasıl kazanabilirim önerilerinizi bekliyorum

not:backdoor demeyin adc ile backdoor mantıklı değil.ayrıca sürekli yakalanyorlar bu adamları nasıl taşıyabilirim lütfen yol gösterin gerçekten bunaldım

sürekli yakalanan bi takımı nasıl taşıyabilriim lütfen :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SleepyPanda -- 23 Şubat 2015; 4:54:52 >

•  Solo Q lig yükselme hk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 23 Şubat 2015; 5:05:15 >
  • i believe @katafaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SleepyPanda -- 23 Şubat 2015; 5:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

Solo Q lig yükselme hk.

Bu oyunla ilgili şu ana kadar gördüğüm en doğru söz.

6 aydır bu oyunu oynuyorum, normal oyun oynamıyorum sadece soloq.

Çok başka bi kafa, soloq kafasını anlamak, yaşamak.. İnanılmaz keyif alıyorum. Birazdan gelip nasıl katlanabiliyorsun falan diyen olabilir de, cidden oynayan kazanıyor abi bunu çok gördük. 2 günde golddan dia 1 e çok yayın izledik. Kabul etmesi lazım herkesin, cidden soloq da öldüysen senin hatandır, kill aldıysan sen almışsındır, farm kaçırdıysan sen kaçırmışsındır. Kimsenin kimseye kızmaya hakkı yok, oyun oynarken sinirlenecekseniz sadece kendinize sinirlenin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.