Şimdi Ara

SOL WI-FI 6 Router ve Ping

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba değerli abilerim ablalarım kardeşlerim.

Yakında fibere geçeceğim. Superonline'ın 200 Mbps paketlerinden kullanmayı düşünüyorum. Acaba bu verdikleri WIFI 6 modemler bağlantı açısından diğer modemler gibi vasat mı? Söz konusu modem ile düşük ping ile mesela "Valorant" oynanabilir mi? Drop vs. nasıl bilgilendirebilirseniz sevinirim.

• Wifi 6 değil Wifi 5 veriyorlardır. Wifi 5 ile bile çok rahat dropsuz pingsiz valorant oynayabilirsiniz. Ama bir oyuncuysanız kablolu bağlantıyı her zaman tavsiye ederiz. Çünkü kablolu her zaman kablosuzdan iyi olacaktır.

• Talep ederseniz 100 200 mpbs ile wifi 6 modemi ucretsiz veeriyorlar.. 100den asağı hızlarda wifi 6 modem ucretli.. fiberde kablo ile üzecegini dusunmuyorumda tabi oyun oynayanlar daha iyi bilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

Yok hocam aylık birkaç lira fazlaya karşılık Huawei ile birlikte ürettikleri Wifi 6 modemi veriyorlar. Menzile pek fazla gerek yok zaten Ethernet ağırlık bağlantı kuracağım ben.

• antrakinon A kullanıcısına yanıt

Anladım hocam ücretsiz ise güzel o halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skysea45 -- 16 Temmuz 2021; 21:1:44 >
  • Skysea45 kullanıcısına yanıt

Valla modem konusunda sorun yaşamazsınız. ama umarım superonline sizi üzmez, son zamanlarda trafik sınırlama, ping sorunları ve VPN DNS engelleri çok fazla

• 100mbps ve 200mbps tarifelerinde wifi6 modemi ücretsiz veriyor . Huawei wifi6 mı Zte wifi6 daha iyi onu araştırıyorum bende.

Yakın zamanda mı abone olacaksınız?

• thelordof kullanıcısına yanıt

Evet MH ile görüştüğümde abone alımları 3-4 güne gelir dedi hayırlısıyla fiber altyapısına abone olacağım. Benim de gözüm şuan ZTE H3600'de umarım isteriz de verirler ya da direkt getirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skysea45 -- 16 Temmuz 2021; 21:42:14 >
  • Skysea45 kullanıcısına yanıt

Gelmeden önce bölge sorumlularına söyleyin hocam. Zte nin wifi çekimi daha iyi diyorlarama bilemiyorum

• Kablosuz da sorun yaşarsın

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

kablosuz olarak sorunlu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: antrakinon

Talep ederseniz 100 200 mpbs ile wifi 6 modemi ucretsiz veeriyorlar.. 100den asağı hızlarda wifi 6 modem ucretli.. fiberde kablo ile üzecegini dusunmuyorumda tabi oyun oynayanlar daha iyi bilir..

Kim diyor ucretsiz diye aylik 9 tl istiyorlar

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Benim arkadasim degistirdi huawei modemi herhangi bir ucret talep.etmemisler.. 100 ve uzeri icin almiyoruz demisler.. herkese farkli konusuyorlar o zaman 100 veya 200 hiz kullanip ucret odeyen var mı wifi 6 icin..??

• Ben de dediginiz gibi biliyorum ama @ottomans1453 arkadas aliniyor diyor.. 100 ve 200 kullanan arkadaslar ucret oduyorlar mı acaba be im arkafas odemiyor burada 100 kullanan arkadadlar da odemiyormus ama bazilari oduyor mu acaba??

faturaya baksın ona ekliyorlar...

• bende bu durumu merak ediyorum

ozellikle ps4 de yillarin hg255 modeminden daha stabil baglanti alir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: antrakinon

Ben de dediginiz gibi biliyorum ama @ottomans1453 arkadas aliniyor diyor.. 100 ve 200 kullanan arkadaslar ucret oduyorlar mı acaba be im arkafas odemiyor burada 100 kullanan arkadadlar da odemiyormus ama bazilari oduyor mu acaba??

Valla ben bilmiyorum ama internet sitesinde yaziyor 9 tl ucret aliyor galiba wifi6 icin. Bende belki gececegim ondan merakettim ama elzem degil wifi 6

100mbps ve üzeri bağlantılarda WiFi 6 modem ücretsiz sağlanıyor. Diğer kampanya seçeneklerinde 6.90 tl fark alınıyor.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Paket hızınız 100mbps ve üzeri ise ücretsiz. Çalışan öyle dedi. Ama eski abone olup mevcut hızını 100mbps felan yükseltenlerde de hemen wifi6 ile ücretsiz değişim yapıyorlar mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Paket hızınız 100mbps ve üzeri ise ücretsiz. Çalışan öyle dedi. Ama eski abone olup mevcut hızını 100mbps felan yükseltenlerde de hemen wifi6 ile ücretsiz değişim yapıyorlar mı bilmiyorum.

@ugah6aiw ben de oyle biliyorum faturada da ekstra ucret yokmus..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.