Şimdi Ara

Sokakta Nasıl Stand Açılır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, sorum sokakta stand nasıl açabilirim? belediye izini falan nasıl alabilirim? ne kadar paraya mal olur? bilen birisi cevaplayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FırtınalıDenizinYolcusu -- 25 Temmuz 2012; 23:54:18 >

• upupupupup
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgtujwdgk

upupupupup
  • en yukarı!
  • Up bana da lazım olabilir bu.
  • hala güncel
  • Dostum gidip bunu belediyeye sor burada neden vakit kaybediyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frederick Charles Krueger

Dostum gidip bunu belediyeye sor burada neden vakit kaybediyorsun

yakınlarım bana ''belediye de tanıdığın yoksa hiç bir söz geçiremezsin'' demişlerdi. bende bir bilen varsa önce forumdan fikir almak istedim
  • Standda ne satmayı düşünüyorsun. Sokak olayını bilemiyorum ama panayırda 3 ay boyunca yeni çıkan bir su markasının ürünlerini tanıtım için bedava bardak ve şişe sular falan dağıtmıştık.Yer tutma işlerini hatırladığım kadarıyla belediyeye peşin dönemlik ücret veriyorsun oda sana boş yer veriyor. Tabi bu dediğim nereden baksan 8.9 yıl önceydi. Sokak olayı çok farklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frederick Charles Krueger

Standda ne satmayı düşünüyorsun. Sokak olayını bilemiyorum ama panayırda 3 ay boyunca yeni çıkan bir su markasının ürünlerini tanıtım için bedava bardak ve şişe sular falan dağıtmıştık.Yer tutma işlerini hatırladığım kadarıyla belediyeye peşin dönemlik ücret veriyorsun oda sana boş yer veriyor. Tabi bu dediğim nereden baksan 8.9 yıl önceydi. Sokak olayı çok farklı olabilir.

standta kahve satmayı düşünüyorum. bende panayır veya ramazan çadırı gibi yerlerde satmayı düşünüyorum. bizim burada bi ramazan çadırı kurmuşlardı. artık çadırda bir çok etkinlik yapılıyo bende böyle olduğunu görünce bir stand kurayım dedim oraya sonuç olarak stand ta kahve satıcam.

• makara satın kuzey'de satmışlardı stand açıp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.