Şimdi Ara

Sokak SATICILIĞI İŞİNİ BİLENLER YARDIM EDİN. [CİDDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Cümleden Selamün Aleyküm

Arkadaşlar ben şimdi çeşitli işlerce çalıştım gerçekten 1000 lira para için her gün 12 saat çalıştırmak isterler sizi ve her tarafınızdan 1 saatin 50 dakikası ter görmek isterler yoksa işiniz iştir tabi biz kabul etmeyiz bu şartları. eskiden öyleydi şimdi 1.300 teklif veriyorlar

Tabi ben bütün gelirimi hep csgo üzerinden elde ettim ama artık hissediyorum bu işte iyi değilim artık maçları tahmin edemiyorum hep kaybediyorum

Artık sokakta satıcı olmak istiyorum her şey olabilir aklınıza ne geliyorsa en çok hangi işte para var arabasız sadece sokakta işte pijama mı satayim pazarın önünde hiç değilse dimdik ayakta kendi işimi yaparım kaç para alırsam artık ürünleri nereden temin ederim İstanbul AVRUPA yakasında ürünleri nereden temin ediyorlar arkadaşlar bilen biri lütfen yardım ederse çok sevinirim.

Şimdiden beni anlayan ve bilgili kişilerin yorumlarını eksik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motar2K -- 20 Nisan 2016; 4:22:33 >

• Bimden su al sat
  • Sokak saticiligi oyle kolay degil dostum artik herkesin bi mekani bi sahibi var. Oyle sana su bile sattirmazlar 2 gune cokerler basina. Zabita falan degil normal satici kiseler yani
  • Thisisabook kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bizi çingene mi sandın biraz doğru konuş yaşımı ve beni tanıyor musun ? lise mezunu işsizim ben ve elim yüzüm temiz çok gezme sen bu forumlarda 1 gün sakata denk gelirsin seni bulup döverler
  • Metamfetamin Elması kullanıcısına yanıt
    Bize göre yer buluruz her türlü öyle herkezin olduğu alanlara gerek yok koy pazarın çıkış alanlarının ilerisinide pazardan çıkanlar seni görür :) sadece malları nereden alabilirim her türlü teminatı nereden yapabilirim istanbulda ?
  • En karli is bence unlu mamül veya telefon kabi isi
  • Aynı üye sanırım 2 nizinde profili gizli Senin cebinde kaç para var ? benim cebimde olan parayla kıyaslayalım bakalım kim selpak satıyor ? csgodan betsinden elde ettiğim paralar ne kadar son 5 aydır kazanamıyorum bırakıyorum işe başlıyorum araba al satta yaptım ben 2 ay uğraştım zorla 1700 lira fark ile sattım o işte ölmüş artık
  • YılınŞakası kullanıcısına yanıt
    Telefon kabı artık herkez bayilerden alıyor unlu mamül nasıl anlamadım ?
  • Motar2K kullanıcısına yanıt
    Birincisi pazarda su satan düzgün insanlar görmediysen bu benim sorunum değil. Bütün suları Çingene çocukları satmıyor emin ol. Sanki mendil sat dedik. İkincisi Ciddi cevaplar bekliyorsan konu dışı özel yapmışlar bunun için ben burada eğleniyorum bu seni ilgilendirmez. Üçüncüsü sıkıysa gelip dövsünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thisisabook -- 14 Nisan 2016; 3:00:13 >
  • Motar2K kullanıcısına yanıt
    Simit sat onurlu yaşa hocam anlayacağın
  • YılınŞakası kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam onurlu yaşamak kısaca ama simit olayı bayatlar 1. gün direk direk böyle 1 ay kalsa birşey olmaz gibisinden birşeyler bulmalıyım acaba saklama kabı nasıl olur satılır mı gerçekten bakma bu işlerde deli para var ben yoksa neden bu işlere gireyim aylık 2.000 min kazanç çok ciddiyim sadece haftanın 5 günü ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motar2K

Haklısın hocam onurlu yaşamak kısaca ama simit olayı bayatlar 1. gün direk direk böyle 1 ay kalsa birşey olmaz gibisinden birşeyler bulmalıyım acaba saklama kabı nasıl olur satılır mı gerçekten bakma bu işlerde deli para var ben yoksa neden bu işlere gireyim aylık 2.000 min kazanç çok ciddiyim sadece haftanın 5 günü ile
    Bir örnek vereyim, aklında çerçevesi oluşsun. Babam işlek bir caddede esnaf. Lokma satmak için bi usta geldi, aylık belirli bir kiraya karşın bizim dükkanın önüne standını çekti. Güzel de cirosu vardı. Kilosu 8 Liralık lokmadan güzel paralar kazandı :) Şimdi aklında ne yapmak istediğine emin ol öyle işe kalkış. Uçak olmadan mazot bir işine yaramaz

Ekstradan örneğin 2 sene önce adım başı süt mısırcıydı. Şimdi... 5-10 yerden 1 i yapıyorsa yapıyodur

• bimden yara bandı al sat

10 tanesi 1 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakirİnsan -- 14 Nisan 2016; 5:46:27 >
  • Hurda yada kağıt toplama işine gir, kendini geliştirdikten sonra hurda deposu açarsın kendine, bi arkadaşım bu yolla zengin oldu şimdi depoları var
  • Midye tezgahı olabilir, işin ayıbı olmaz kendi terinle çalıştıktan sonra.
  • Senden sokak satıcısı olmaz. Fulltime iş bakmanı tavsiye ederim.
  • cidden su satmada iyi para var. ama 50 kurusa satman lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byc

Senden sokak satıcısı olmaz. Fulltime iş bakmanı tavsiye ederim.
    ya düşünüyorum sokaktan acaba ne alırım diye... hiçbir şey almam bro... tabi bulunduğun yerdeki müşteri portföyüne bağlı.

mesela haşlanmış mısır falan tekerlekli araba yapabilirsen güzel olur bu mevsimde... (mısır çıkana kadar anca başlarsın zaten :D )

olmadı yeşil nohut falan sat... mesela nohut ankarada deli gibi satılır ama orduya gitmiştik canımız çekti :D adamlar yeşil nohut yemiyormuş...

eşofman, telefon kılıfı yerine yenilecek bir şeyler satman daha hızlı para kazandırır.
  • hocam sehirlerarasi yollarda kuruyemis sat.
  • kardeşim bir simit arabası tarzı birşey al ve pilav-nohut , pilav-kuru satmaya başla. bostancı metro durağının orda akşam 10dan 12 ye kadar duran bir adam vardı, otuurup her akşam yerdim adamdan, arabası vardı tabi onun, bagajına yapmıştı bu sistemi. 4-5 tanede katlanır oturak almıştı, porsiyon 5 liradan deli gibi satıyordu.

Eğer araban yoksa simit arabası al camlı mamlı, 250 300 lira birşey onlar. Daha fazla isterlerse kendin yaptır,(demirciden iskeletini kestir 50 lira, camını al 100 lira, içini falan ayarla silikondur zarttır zurttur 200 250 lirayı bulur yine.

Gıda sektörüne gir gireceksen, zabıta gelirse yemek ısmarlarsın gider. Esnaflık yapacaksan biraz omurgasız olacaksın, özellikle böyle kaçak yapacaksan başka çaren yok. Öyle her isteyen sokağa çıkıp istediğini satsaydı kimse işletme ruhsatı almazdı

bolşans takipteyim konunu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.