Şimdi Ara

ŞOK ŞOK K700i-K750i-W800i (300) ADET SEÇİLMİŞ MÜKEMMEL OYUNLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
6.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaş ben bu oyun sitesine giremiyom benim bilgisayardamı arıza var yoksa sizde giremiyormusunuz
  • Arkadaşlar bu oyunlar demo mu yoksa tam sürüm mü?
  • Arkadaşlar link açılıyor ama download kısmı yok onun yerine aşağıdaki yazı geliyor(aslında ben önceden indiriyordum sadece 1 saniye kalmıştı ama devam etmiyordu 50 kb hızın olmasına rağmen sonra bende kapatıp yeniden açıcaktım ki bu yazı gelmeye başladı)
    You have requested the file K750i_-_W800i_Games.zip (40129 KB). This file has been downloaded 48 times already.
    IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

You have downloaded 41093 KB. Want to download more?
    Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 66 minutes)

Ne yapmalıyım arkadaşlar yardım edin eğer linkte birşey varsa bir daha atabilir misiniz
  • daha önce bikaç kez daha dosya indirimi yapmışsın sanırm, aynı ip adresi ile okdr indirme limitin vardır onu aşmışssındır, sanırm öle bişeydi. pc'yi yeniden açınca hallolur sanırm
  • bu oyunlarin bir kısmı 3d yani 3 boyutlu gibi bisey. o yüzden bütün nokialarda olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Arkadaşlar link açılıyor ama download kısmı yok onun yerine aşağıdaki yazı geliyor(aslında ben önceden indiriyordum sadece 1 saniye kalmıştı ama devam etmiyordu 50 kb hızın olmasına rağmen sonra bende kapatıp yeniden açıcaktım ki bu yazı gelmeye başladı)
    You have requested the file K750i_-_W800i_Games.zip (40129 KB). This file has been downloaded 48 times already.
    IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

You have downloaded 41093 KB. Want to download more?
    Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 66 minutes)

Ne yapmalıyım arkadaşlar yardım edin eğer linkte birşey varsa bir daha atabilir misiniz

Rapid kotan dolmuş.. Rapidde dosya indirmek mb. ve süre ile sınırlı.. Yani belirli büyüklükte dosya indirdikten sonra tekrar indirme yapmak için bir süre beklemen gerekiyor..Orda da 66 dakika bekleyin ve tekrar deneyin diyor.. Bu süreyi doldurduktan sonra indirecektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 25 Mart 2006; 18:02:50 >

• evet çalışıyor bende se k750i çalışıyor sen de hangisi var ok
  • Oyunlar demo değil hepsi tam sürümdür

Saygılarımla.
  • Link çalışıyorr arkadaşlar indiremiyenlerin arkadaşında dediği gibi rapid kotası dolmuştur.
  • p 910 i da çalısır mı bunlar ayrıca teşekkürler
  • arkadaslar bu oyunlar nasıl kuruluyor yaa , biraz acemiyim :)
    telefonum w550i
    yardıncı olursanız sevinim
    bir de oyunlar icin cok tesekkurler
  • arkadaslar k750 icin söyle güzel motor oyunu varmı harbi 3d görüntülü ama orninallerden
  • ya arkadaşlar bu se k750i leriğn kapakları varmı bilen var sa bi yardımcı olun bide fiyat bilen varmı
  • Teşekkürler,eline sağlık...
  • teşekkürler oyunlar için ama..

joistimi çok seviyorum ben
  • bende çok seviyorumm naparsınn
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurcimilis

Oyunlar demo değil hepsi tam sürümdür

Saygılarımla.

Öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim

ama Aqualifex demo sürüm, sexbomb çalışmıyor bilgilerinize (henüz 5 oyuna baktım)
  • saol kardeşim süpersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ANIL

Öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim

ama Aqualifex demo sürüm, sexbomb çalışmıyor bilgilerinize (henüz 5 oyuna baktım)

sende hep +18lere bakmışsın kardeş:)
    bende w550i var.
    yaklaşık 20 oyuna baktım, aqualifex demo. bazı oyunları çalıştıramadım(colin mcrally, bazı 3d oyunlar, xiii). w550ide çalışmıyordur diye düşünmüştüm.
    kurduklarım arasında Prince oF Persia'yı tek geçerim. iki gündür zaman buldukça oynuyorum. cep tel'e çok güzel uyarlamışlar.
    kim 500 milyar ister, metal slug, motoraver, need for spped, zuma da güzel oyunlar.
    bu arada oyunları gönderen arkadaşa çok teşekkürler.
  • ben teşekkür ederim yorumların için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.