Şimdi Ara

soğutma sistemini temizlemek ve havasını almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni aldığım parçaları bugün yada yarın bilgisayarıma takacağım.
    sistemi takmadan önce temizliğini nasıl & ne ile yapmalıyım?
    sistemi dün akşam deneme amaçlı kurdum, boruların içi küçük küçük hava kabarcıkları ile doldu, sistemi bilgisayara takarken tekrar su dolduracağım bu baloncuklardan nasıl kurtulurum?

• Baloncuklardan kasayı sallayarak kurtuluyor burada okuduğum çoğu kişi. Ancak ben, borulara tırnağımla arada bir vurarak kurtuluyorum. 2-3 saat içinde komple gidiyor kabarcıklar.
  • kasayı 2 elinle kaldıracaksın havaya sistem çalışırken sağa sola sallayacaksın bayağı bir faydası oluyor.tabi arkadaşımızında dediği gibi zamanla azalıyor.
  • Sallarken Anakarta harddisklere falan elektrik vermeden sadece pompayı çalıştırcaksın sonuçlarını biliyorsun.
  • normalde 1-2 güne coğu hava kabarcığının gitmesi lazım. En fazla 1 haftada bi sey kalmamalı. En azından bende öle oldu, Tuna ya seninki?
  • temızlıgı konusunda bı fıkrı olan varmı veya daha onceden temızlıgını yapmıs olan......blok,radyator veya gerekıyosa pompa,cunku aldıgımız gıbı kaldıgını sanmıyorum parcaların bellı bı sure sonra tortu,kir ve korozyon performansı etkıleyen unsurlar arasında olabılır degılmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.