Şimdi Ara

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
593
Cevap
0
Favori
36.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hakkaten bi kotu oldum :) Ogrencilik donemlerim ve harbi overclocktan zevk aldıgım sistemler simdi ugrasasım gelmiyo yaslandık galiba. yinede air ile iyi gitmişim zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dartagnan

Hakkaten bi kotu oldum :) Ogrencilik donemlerim ve harbi overclocktan zevk aldıgım sistemler simdi ugrasasım gelmiyo yaslandık galiba. yinede air ile iyi gitmişim zamanında.

Aynen valla...

Eskiden kudurmuş gibi bios kurcalıyodum, saatlerce overclock denemesi yapıyordum, sıkılmadan restart üstüne restart atabiliyordum.

Şimdi biosa girip de FSB'yi artırmaya eriniyorum sanırım.

Yaşlandık.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orijinalden alıntı: Dartagnan

Hakkaten bi kotu oldum :) Ogrencilik donemlerim ve harbi overclocktan zevk aldıgım sistemler simdi ugrasasım gelmiyo yaslandık galiba. yinede air ile iyi gitmişim zamanında.

Aynen valla...

Eskiden kudurmuş gibi bios kurcalıyodum, saatlerce overclock denemesi yapıyordum, sıkılmadan restart üstüne restart atabiliyordum.

Şimdi biosa girip de FSB'yi artırmaya eriniyorum sanırım.

Yaşlandık.

ruhunuz yaşlanmasın gençler

• Babaaa, büyüksün.
  • Hey gidi günler hey, hala Soket A sistemle her işimi yapıyorum. Diablo, güncelleme lazım :D

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1406664
  • quote:

Orijinalden alıntı: heartless

Hey gidi günler hey, hala Soket A sistemle her işimi yapıyorum. Diablo, güncelleme lazım :D

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1406664

Güncelledim hocam, güncelledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

2005 yılı o/c SS
     Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem)

Msn nickimi görünce tiksindim bi an

Harbi amma nostalji oldu benim için , Orda sound dosyalarını mp3 e çeviren programı hala kullanıyorum yıllar oldu baska bi programa gerek duymadım. Powerpack te aynen duruyor O zamanlardan kalma alıskanlık hala geri dönüşüm kutusunu " Çöplük " diye değiştiririm.

Ander gençlik işte yukarda arkadasında dedigi gibi artık biosa girip iki şey değişmeye üşenir oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshi -- 6 Ocak 2011; 10:34:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Msn nickimi görünce tiksindim bi an

Harbi amma nostalji oldu benim için , Orda sound dosyalarını mp3 e çeviren programı hala kullanıyorum yıllar oldu baska bi programa gerek duymadım. Powerpack te aynen duruyor O zamanlardan kalma alıskanlık hala geri dönüşüm kutusunu " Çöplük " diye değiştiririm.

Ander gençlik işte yukarda arkadasında dedigi gibi artık biosa girip iki şey değişmeye üşenir oldum.

Vay adam eski overclockçuymuş da haberimiz yokmuş.

• hort!!

hava soğutma ısınma testleri..

işlemci eski denediğim güzel işlemcilerin biraz arkasında kalıyor ama eğlenmek için yeterli M-XP 2500+ IQYHA 0407VPMW. özellikle işlemci ve anakart için YasiN®'e teşekkürler! 12sene öncesinden 2gb'lık ide diskim, 6-7sene önce stokladığım 2*256mb corsair xms2 bh6'lar, 5sene önce aldığım s3 trio pci ekran kartı ve 3-4 sene önce Brandybuck'tan aldığım OCZ boosterı da sonunda kullanıyorum :)

devamı elbet gelecek, umarım güzel gelir..

http://valid.canardpc.com/xg5gsv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 2 Ağustos 2014; 23:04:21 >

• hey kullanıcısına yanıt
    Hocam Ağustos ayında o kadar olması normal. Bence bu aralar yeniden denemelisiniz :))
  • amd barton 3200+ / 3gb ddr 400 / ati hd 3850 agp / 300 gb ide hd / epox nforce2 / viewsonic 21" crt sistem için Windows xp sorunsuz kuruluyor, diğer Windows'lar olmuyor, hata alıyorum, Windows 10 için öncesinde Windows 7 ya da 8.1 son update'li durum olması lazımmış, ubuntu 14 yükledim, ekran 1024*768 de sabit, değişmiyor ...

yeni işletim sistemi istiyorum, bu bilgisayar çöp olsun istemiyorum, lütfen yardım :)

anakart kapasitörleri bozuk olsa Windows xp yükler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

amd barton 3200+ / 3gb ddr 400 / ati hd 3850 agp / 300 gb ide hd / epox nforce2 / viewsonic 21" crt sistem için Windows xp sorunsuz kuruluyor, diğer Windows'lar olmuyor, hata alıyorum, Windows 10 için öncesinde Windows 7 ya da 8.1 son update'li durum olması lazımmış, ubuntu 14 yükledim, ekran 1024*768 de sabit, değişmiyor ...

yeni işletim sistemi istiyorum, bu bilgisayar çöp olsun istemiyorum, lütfen yardım :)

linux yükleyin hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilitaryDR

quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

amd barton 3200+ / 3gb ddr 400 / ati hd 3850 agp / 300 gb ide hd / epox nforce2 / viewsonic 21" crt sistem için Windows xp sorunsuz kuruluyor, diğer Windows'lar olmuyor, hata alıyorum, Windows 10 için öncesinde Windows 7 ya da 8.1 son update'li durum olması lazımmış, ubuntu 14 yükledim, ekran 1024*768 de sabit, değişmiyor ...

linux yükleyin hocam ?

Linux hakkında hiçbir şey bilmiyorum, driver sorunu olur mu, olursa ne edicem? Yardım etmeniz mümkün mü? Ubuntu 14 yükledim, ekran çözünürlüğü 1024*768 de sabitlendi kaldı...

Ne derseniz onu kurayım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.