Şimdi Ara

socket 478 işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimde 1 adet asus P4U800-X(socket 478) anakart var, ancak buna uygun işlemci bulmakta zorlanıyorum, işlemciyi online almak durumundayım, P4 2.66 düşünüyorum ama ne celeron ne de P4 işlemci bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim...

• 478 pin piyasada sadece 478 pin olaak bulabilecegin celeron 2.26ghz cpu var dostum 48$+kdv gibide fiyatı var
  • www.uraniumpc.com burdan 2.el bulabılırsın istediğin gibi bi işlemci
  • gıttıgıdıyora bak ordan düşer
  • +1

quote:

Orjinalden alıntı: [ReaLityWorLd]

gıttıgıdıyora bak ordan düşer

gittigidiyorda bolca var 478 işlemci ancak piyasası aşırı yüksek geldi bana.
  • Ya arkadaşlar bende işlemciyi yükseltecem ama benim işlemcide 478 pinli 478 ile 775 arasında performans farkı varnı 775 e geçersem ana kartıı ve hatta ramleride değiştirmem gerekecek sanırım ne önerirsiniz? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler herkese
  • ileriye donuk olsun dersen lga al tabi ama 478 pin p4 2.66 ylada su an yapamayacağın ıs yok ne bnm masaustu p4 2.66 northwood her turlu ısımı rahatlıkla goruyor mılletın bundan daha guclu ıslemcılerı olmasına karsın core 2 ye gecmelerı bana komık gelıyor walla (gercekten core 2 nin gucune ıhtıyac duyulan ıslemler ıcın kullanlara deyil lafım)vistanın her türlü testindende başarıyla gıcıyor bnm ıslemcım sadece ram ve ekran kartı yuzunden minimum da kalıyor
  • aslında ben P4 3.2ghz veye P4 3.0 almak istiyorum ama bakalım duruma göre ayarlıcam bişeyler cevabın için teşekkürler

Bu arada benim işlemci P4 2.4GHZ
  • walla bnm arkadastada p4 3.0 presscot war ama farkını bn goremedım sımdıye kadar hatta bnmkı daha iyi calısıo (2 yıl antivirüssüz nette gezerse doğal gerçi ya neyse)
  • peki ozaman en iyi seçenek biraz daha beklemek sanırım biraz daha bu işlemciyle takıllalım bakalım
    teşekkürler kardeş bu arada
  • http://www.borsapazar.com/urunlistesi.php?durum=2&kategoriid=6
    u ikinci el satıcı firmada bolca bulabilirsin kontrol ettim bolca var ama benim sana önerecegim 2,8 HT olan versiyonundan bir tane var peşin fiyatınada 6 ay taksit yapıyorlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.