Şimdi Ara

Snow leopard yükleme sonrasi sorun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar biraz evvel snow leopardi kurdum laptopa yuklendikten sonra siyah ekran cikti install darwin x86 dedi sonra beyaz bi ekranin ortasinda gri elma logosuyla oylece kaliyor.ne yapmam lazim?lutfen yardim edin.

• Yardim yok mu arkadaslar?
  • kernel panic dur işareti varmı kulladığın donanımın özellikleri neler
  • Yok.toshiba laptopa kurdm p4 intel 2.8 1gb ram.tamamen yukleniyo restart attiktan sonra beyaz ekranda elma cikiyoya orda kaliyor.simdi bircok driveri secmeden asgari seyler secip tekrar deniyorum.iatkos v7 10.5.7 kurdugum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doddle -- 25 Şubat 2010; 19:57:12 >
  • ekran kartından kaynaklanıyor ekran kartı sürücüsü secmeden kur -x ile başlat
  • tamam dediğin gibi yapıcam.yani sistem bölümünde sadece ses driverı açık olsun dimi?birde customuziden önerdiğin başka bir şey var mı
  • Açılışta Darwin boot ederken F8'e basın. Ardından sistemi verbose modda açabilmek için -v yazın ve enterlayın. Eğer bu olmazsa sonraki denemenizde de -v -x yazarak deneyin. Sisteme girer de ekran kartı kextini yüklemede sorun yaşarsanız pm atın yardımcı olmaya çalışayım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.