Şimdi Ara

Snopy ps3 861rf yazilim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kolu pcde kullanan var mı..Driverlari bulamiyorum..logitech kadar sağlam yapmislar ama pc problemi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim bende arıyorum bulamıyorum hiç bir yerde yok resmen aygıtı goruyo pc fifa 16 konsolu tanıyo seçim yerinde ama kontrollerde algılanmıyo ve kullanılmıyo bi şekilde kalibre etmek lazım sanırım beceremedim
  • Yok mudur bi çözümü arkadaşlar aynı sorun bende de var yardımcı olabilir misiniz?
  • ben şu an fifa veya peste oynuyorum..sıkıntı olmuyor..sizin sıkıntınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih028

ben şu an fifa veya peste oynuyorum..sıkıntı olmuyor..sizin sıkıntınız nedir?

Hocam herşey yükleniyor gamepadi açıyorum ışıkları yanıp sönüyor aygıt ayarlarına girdiğimde hiçbir tepki vermiyor normalde 1 ışığının sürekli yanık olması lazım ama sürekli yanıp sönüyor algılamıyor nedense , senin işletim sistemin ne gamepadin uyumluluğunda xp ve aşağısı yazıyomuş ondan olduğunu düşünüyorum , bir de aldığında yanında cd verdiler mi?
  • yok dostum sıkıntı yok..yanıp sönmesi gerek sürekli..bu çalıştığını gösteriyor..bendeki sistem win 8.1..sıkıntı olmuyor

Klavyedeki Windows Logosu + R tuşuyla yada arama kısmından-> regedit yazıp Enter'layın->
    HKEY_CURRENT_USER->System->CurrentControlSet->Control->MediaProperties->PrivateProperties->Joystick->OEM->
    Buradan joystickinizin adını bulun tek tek klasörlerin içine bakın bulunca sağdan OEMName->Çift tıklayın ->
    Oraya tırnaklar olmadan ” Logitech Cordless RumblePad 2 ” yazın ve tamam deyip çıkın.
    setting den Logitech Cordless RumblePad 2 seçin oyuna girin bu kadar

https://www.youtube.com/watch?v=nWoRvZmO11s videosu

ben bunu yapmıştım analoglar da çalşıyordu..denetim masasından oyun kolu gözükmüyor mu..normalde takınca gözükmesi gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih028 -- 23 Aralık 2015; 12:26:13 >

• Denetim masasında gözüküyor , benim sorunum kutunun içinden bu gamepad in cdsi çıkmadı, internette de driver ini bulamadım. Alternatif olarak başka bi gamepad in driverini yükledim ama analoglar ve titreşim çalışmıyor. Sen aldığında içinden cd si çıkmış mıydı? Aldığım siteyi aradım kaç keredir geçiştirdiler. Böyle devam ederse geri iade edecem.
  • yok kardeşim cd'si maalesef..driver sorunu var evet..kolu ps game pad şeklinde tanıyor. analog çalışıyor ama titreşim olmuyor..ona da ihtiyacım yok zaten..ben kolu logitech gibi tanıtınca bütün tuşlar çalıştı..zaten fifa oynuyorum sadece..kaça aldın kolu
  • 75 tl ye almıştım ,ben de özellikle titreşim istiyodum emulator programlarıyla falan denedim tam verimli çalışmadı , geri iade edecem büyük ihtimal
  • ben ikisini 70 e almıştım ve piyasa da hala var 35 civarına..tabi senin ne istediğin de önemli..ben de bi iki tane program denemiştim emu vs ama bu haliyle daha iyi bence..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.