Şimdi Ara

Sneijder in müthiş golü ve benzamaya atılan tekme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

böyle girilirmi lan adama hazırlık maçı bide

• Şahane gol. Ne Messi ne Ronaldo gönüllerin topçusu be
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Şahane gol. Ne Messi ne Ronaldo gönüllerin topçusu be

tekmeyede yorum yazsaydın keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_emir07 -- 10 Şubat 2011; 1:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

http://www.youtube.com/watch?v=aSFyoXR3AKM

Almeidada kaçırmış boş kaleye. Bugün boş kaleye kaçırma günü heralde :d
  • O nasıl bir faul öyle!
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=2iZX_khnvok

• Sneijder'i dünyada yılın futbolcusu seçmeyenler utansın. Interle 3 kupa kaldır Hollandayı dünya kupasında finale taşı ama dünyada yılın futbolcusu başkası seçilsin. Millet neresiyle takip ediyor futbolu çok merak ediyorum....
  • bu adama ayrı bi hayranlığım vardır helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replastone

Sneijder'i dünyada yılın futbolcusu seçmeyenler utansın. Interle 3 kupa kaldır Hollandayı dünya kupasında finale taşı ama dünyada yılın futbolcusu başkası seçilsin. Millet neresiyle takip ediyor futbolu çok merak ediyorum....

messi'nin yaptıklarını görmüyosun sanırım yada bütün dunya fifa falan yanlış biliyo sen doğru biliyosn
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

quote:

Sneijder'i dünyada yılın futbolcusu seçmeyenler utansın. Interle 3 kupa kaldır Hollandayı dünya kupasında finale taşı ama dünyada yılın futbolcusu başkası seçilsin. Millet neresiyle takip ediyor futbolu çok merak ediyorum....

messi'nin yaptıklarını görmüyosun sanırım yada bütün dunya fifa falan yanlış biliyo sen doğru biliyosn

Messi silahını çekmişsin sen. Ne desem boş bundan sonra...
  • quote:

quote:

İşinize geldimi messi şunu kazandı bunu kazandı diyorsunuz.messi hangi kupayı kazandıda bu ödülü haketti ?

Sanırım Sneijder'in neleri kazandığını bilmiyorsun yada nasıl oynadığını.

• İki vieoya da tek kelime ile yuh diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

quote:

quote:

İşinize geldimi messi şunu kazandı bunu kazandı diyorsunuz.messi hangi kupayı kazandıda bu ödülü haketti ?

Sanırım Sneijder'in neleri kazandığını bilmiyorsun yada nasıl oynadığını.

hah iyi demişsin

Messi takır takır işleyen sistemde yapması gerekeni mükemmel şekilde yapıyor. Tutup tökezleyen bir sisteme yerleştirdiğinde yapabilecekleri sınırlı. Arjantin oyuncusu Messi ile Barça oyuncusu Messi arasında bariz fark var. Takımın iskeleti Xavi, İniesta İspanya'yı uçururken Arjantin ortada yok.

Sneijder kupasıyla performansıyla ödülü hakeden oyunculardan birisi. Gerçekten haksızlık oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.