Şimdi Ara

Sneijder hala Dünya'nın en iyi 10 orta sahasından biri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
0
Favori
5.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Aksi mümkünmü

Yine yazdı golünü. Oyununu oynadı adam. Ama gel de anlat işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

Avrupada yoldan 100 tane adam cevirsek 50 si sniejderin hangi takimda oynadigini bile bilmiyordur

Avrupada yoldan 100 adam cevirsek 90i fenerbahcenin ne oldugunu bilmiyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder'in dünyanın en iyi orta sahalarından biri olduğunu kabul etmeyen bana göre kördür.
    Bana göre dünyanın en iyisi mevkisinde orası ayrı.
    Takımda ayak uyduracak adam yok.
    Burda onun bunun istatistiklerini vermeye gerek yok.
  • On numara klasmaninda sayabilirim. Fakat ortasaha demen acayip yanlis dusunce. Bunun kroos u var xavisi var modrici pirlosu var anam var. Ama Dunyanin en iyi on numaralrindan birisi derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

2010'daki sneijder mesut'u top diye oynar.

• Elinde Diego patlayan taraftarın hüsranı.....kıskanmayalım beyler,Sneijder'i sırf Galatasaray da oynuyor diye eleştirmeyin.Adam fıstık gibi top oynuyo nazar etmeyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

eksileyenler ciddi problemleri var heralde

Xabi Alonso
    Ángel Di Maria
    Cesc Fàbregas
    Eden Hazard
    Xavi Hernández
    Andrés Iniesta
    Toni Kroos
    Luka Modric
    Mesut Özil
    Andrea Pirlo
    Paul Pogba
    James Rodríguez
    Bastian Schweinsteiger
    Yaya Touré
    Arturo Vidal

bunların hepsi orta saha daha bi kaç tane daha vardırda sayamadım 2010daki snıjder bu listede olurdu ama şuanki snıjder

Adam şimdi dani alves en iyi defans diyince otomatik olarak dani alvesi defansın sağ tarafında görev alan bek oyunculara göre rakip çıkartırız.. Senin bu yaptığında aynı saçmalamallık.

En iyi 10 ortasaha diyorsa, ofansif ortasahalarla kıyaslayacaksın. Bunların arasından geriye sadece dimaria, kroos, mesut, james rodriugez kalıyor..

Di Maria > Kroos > Sneijder > Mesut > James

yani dünyanın en iyi 3. ofansif ortasahası

mevkisinde dunyanin en iyi 3 oyuncusundan biri galatasarayda oynuyor, devedisi gibi takimlar da buna musaade ediyor oyle mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

quote:

Xabi Alonso
    Ángel Di Maria
    Cesc Fàbregas
    Eden Hazard
    Xavi Hernández
    Andrés Iniesta
    Toni Kroos
    Luka Modric
    Mesut Özil
    Andrea Pirlo
    Paul Pogba
    James Rodríguez
    Bastian Schweinsteiger
    Yaya Touré
    Arturo Vidal

bunların hepsi orta saha daha bi kaç tane daha vardırda sayamadım 2010daki snıjder bu listede olurdu ama şuanki snıjder

Adam şimdi dani alves en iyi defans diyince otomatik olarak dani alvesi defansın sağ tarafında görev alan bek oyunculara göre rakip çıkartırız.. Senin bu yaptığında aynı saçmalamallık.

En iyi 10 ortasaha diyorsa, ofansif ortasahalarla kıyaslayacaksın. Bunların arasından geriye sadece dimaria, kroos, mesut, james rodriugez kalıyor..

mevkisinde dunyanin en iyi 3 oyuncusundan biri galatasarayda oynuyor, devedisi gibi takimlar da buna musaade ediyor oyle mi

Manchester city, united, liverpool istedi vermedik zaten git biraz gazete oku bilgin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Mesut 1 sene fıtbol oynadı sonra düşüşte. 2010 yılında ronaldo ve messisen sonra en iyi 3. futbolcuydu dünyada. Bunu ben demiyorum fifa diyor. Evet mesut özili top diye oynardı o Sneijder.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

quote:

Mesut 1 sene fıtbol oynadı sonra düşüşte. 2010 yılında ronaldo ve messisen sonra en iyi 3. futbolcuydu dünyada. Bunu ben demiyorum fifa diyor. Evet mesut özili top diye oynardı o Sneijder.

Sene 2010 daki Sneijder den size ne

En iyi 3. futbolcuydu demek dünyada..Vay arkadaş adam ne düşüşe geçmiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: jamez

quote:

Yorumları hayretle okuyorum.

Mesut Özil-Yaş 26

400 maç 72 gol 160 asist

Wesley Sneijder-Yaş 30

448 maç 119 gol 104 asist

Toplam kariyer istatistiklerine baktığımız zaman Mesut 400 maçta 232 gole etki etmiş.Sneijder ise 448 maçta 223 gole etki etmiş.Sneijder Mesut'dan 48 maç daha fazla oynamış ve aralarında 4 yaş fark var.

-------------

Sneijder'in herkesin övdüğü Inter istatistikleri

116 maç 22 gol 35 asist

Mesut'un Real Madrid istatistiklerini koymaya bile gerek duymuyorum.Bremen deki istatistikleri

108 maç 16 gol 55 asist

Sneijder Inter kariyerin de 116 maçta 57 gole etki etmiş.Mesut Bremen kariyerinde 108 maçta 71 gole etmiş etmiş.

---------

Sneijder'in en fazla oynadığı ve istatistik yaptığı takım Ajax orada ki istatistiklerine bakalım

179 maç 58 gol 44 asist

Mesut'un Real Madrid performansı

159 maç 27 gol 81 asist

Sneijder Ajax kariyerin de 179 maçta 102 gole etki etmiş.Mesut Real Madrid kariyerinde 159 maçta 108 gole etmiş etmiş.

--------

"Mesut ilk kıçını kaldırıp topunu oynasın sonra karşılaştırırız :)" diyenler olmuş.

Sneijder in bu sezon STSL istatistikleri

18 maç 4 gol 2 asist

Mesut un bu sezon EPL istatistikleri

10 maç 3 gol 4 asist

-------

Görmek isteyene her şey çok açık ve net.....

zidane

615 maç 113 gol 69 asist.

mesut ve sneijder den 200 maç daha fazla oynamış üstelik.

zidane ikisinden de kötü. hatta alex bile daha iyi zidane dan, ne de olsa daha çok golü var.

Olaya başka bir isim sokmanız bile elinizde başka argüman olmadığının kanıtı Zidane'ın ne olduğunu ikimiz de biliyoruz.Buraya istisna bir örnek koymak bir şeyi değiştirmez.Mesut>Sneijder net...

alex ferguson ne güzel söylemiş. istatistik mini etek gibidir her şeyi gösterir ama asıl istenileni göstermez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

quote:

Xabi Alonso
    Ángel Di Maria
    Cesc Fàbregas
    Eden Hazard
    Xavi Hernández
    Andrés Iniesta
    Toni Kroos
    Luka Modric
    Mesut Özil
    Andrea Pirlo
    Paul Pogba
    James Rodríguez
    Bastian Schweinsteiger
    Yaya Touré
    Arturo Vidal

Manchester city, united, liverpool istedi vermedik zaten git biraz gazete oku bilgin olsun

Kaynak Express, Metro, Daily Star çok güvenilir gerçekten

• D. kullanıcısına yanıt
    Birader yanlış anlama da sen Arsenal konuları dışında fazla şey yapma ya.

Yahu Mesut'u övecem diye tam fenerbahçe kıracakken tanımlanan rekorlar tadında bir paylaşım yapmışsın adam zidane örneğini vermiş, Tuğçe Kazaz gibi mavi ekran vermişsin hala çırpınıyorsun.

Kendini yırtsan da ben Sneijder'dan memnunum.Sende Diego'dan memnun ol.Uzatma fazla.

En sevmediğim insan tipidir kendi fikirlerini karşındakine dikte ettirmeye çalışan, başaramayınca çirkinleşen insan malesef bizim ülkemizde bu tarz insanlardan geçilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Birader yanlış anlama da sen Arsenal konuları dışında fazla şey yapma ya.

Yahu Mesut'u övecem diye tam fenerbahçe kıracakken tanımlanan rekorlar tadında bir paylaşım yapmışsın adam zidane örneğini vermiş, Tuğçe Kazaz gibi mavi ekran vermişsin hala çırpınıyorsun.

Kendini yırtsan da ben Sneijder'dan memnunum.Sende Diego'dan memnun ol.Uzatma fazla.

En sevmediğim insan tipidir kendi fikirlerini karşındakine dikte ettirmeye çalışan, başaramayınca çirkinleşen insan malesef bizim ülkemizde bu tarz insanlardan geçilmiyor.

Birader ben Sneijder'e kötü futbolcu demedim ki arkadaş Sneijder>Mesut , Sneijder>Silva gibi şeyler yazmış karşılık verdim.Olayın Diego ile alakası ne onu da çözemedim.Çirkinleştiğim kısım ne onu da anlatırsanız sevinirim.

• şino dunyanın en ıyı 10 numaralarında bırıdır ve turkiyenin en iyi oyuncusudur muslera dünyanin en iyi kalecilerinden biridir ve turkiyenin en iyi kalecidir şeycu turkiyenin en iyi defans oyuncudur melo dunyanın en ıyı ön libero'larından bırıdır ve turkiyenin en iyi Ön liberosudur Burak Yılmaz Dunyada ılk 20 ye gırecek Forvet oyuncusur Ve Türkiyenin en iyi Forvetir Selcuk ınan Türkiyenin en iyi Ön liberosudur Emre Colak Turkiyenin En iyi Arternatif Oyuncusudur Burda boş yapmayın hadi Kendi bölümüze hadi fazla kazımayın
  • quote:

Yorumları hayretle okuyorum.

Mesut Özil-Yaş 26

400 maç 72 gol 160 asist

Wesley Sneijder-Yaş 30

448 maç 119 gol 104 asist

Toplam kariyer istatistiklerine baktığımız zaman Mesut 400 maçta 232 gole etki etmiş.Sneijder ise 448 maçta 223 gole etki etmiş.Sneijder Mesut'dan 48 maç daha fazla oynamış ve aralarında 4 yaş fark var.

-------------

Sneijder'in herkesin övdüğü Inter istatistikleri

116 maç 22 gol 35 asist

Mesut'un Real Madrid istatistiklerini koymaya bile gerek duymuyorum.Bremen deki istatistikleri

108 maç 16 gol 55 asist

Sneijder Inter kariyerin de 116 maçta 57 gole etki etmiş.Mesut Bremen kariyerinde 108 maçta 71 gole etmiş etmiş.

---------

Sneijder'in en fazla oynadığı ve istatistik yaptığı takım Ajax orada ki istatistiklerine bakalım

179 maç 58 gol 44 asist

Mesut'un Real Madrid performansı

159 maç 27 gol 81 asist

Sneijder Ajax kariyerin de 179 maçta 102 gole etki etmiş.Mesut Real Madrid kariyerinde 159 maçta 108 gole etmiş etmiş.

--------

"Mesut ilk kıçını kaldırıp topunu oynasın sonra karşılaştırırız :)" diyenler olmuş.

Sneijder in bu sezon STSL istatistikleri

18 maç 4 gol 2 asist

Mesut un bu sezon EPL istatistikleri

10 maç 3 gol 4 asist

-------

Görmek isteyene her şey çok açık ve net.....

Bi GS li olarak tüm yorumları okudum ve bu arkadaşa katılıyorum.

Verilen cevaplardan zaten açıkça ortada zaten üyenin haklı yorumu.

-- 5 sene önceki Sniejder Mesut u top diye oynarmışş? ...

(Şuandan bahsediyoruz yalnız??)

-- Zidane da istatistik kasmamıştı ama bambaşkaydı??..

Yahu Zidane bi efsane, o adamın top kontrolu oyunu kurması, çalım becerisi v.s daha fazla sayamacağım kusura bakmayın ama komik olmayın, Snijder nereeee Zidane nereee.

Üstelik adam Snijder e çöp dememiş, sadece abartmayın demiş ama gelde bizim taraftara anlat.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

quote:

Sene 2010 daki Sneijder den size ne

En iyi 3. futbolcuydu demek dünyada..Vay arkadaş adam ne düşüşe geçmiş...

senin gibi birine cevap yazdığım için suçlu istiyorum aslında kendimi. sneijder istediği kadar düşsün siz ona hala aşağıdan bakmaya devam edeceksiniz.

• istiyorum değil hissediyorum olacak.
  • quote:

senin gibi birine cevap yazdığım için suçlu istiyorum aslında kendimi. sneijder istediği kadar düşsün siz ona hala aşağıdan bakmaya devam edeceksiniz.

Tamam
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.