Şimdi Ara

[SMSKDR][PS4] FİFA14 ÖDÜLLÜ ONLİNE LİG SON HAFTA HEYECANI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
2
Favori
4.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gerçekten on numara olmuş fikstürler puan tablosu , çok heyecanlandım , ben zaten katılacağımı belirtmiştim senin düzenlediğin her turnuvaya.

Berke Savaş

19

İzmir

PSN : Berke_Savas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetÇakar -- 12 Mart 2014; 15:17:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadır kardes bende whatsphap yok malesef bı ıkıncısı anladıgım kadrıyl 20 KISI OLCK LIGDE 30 TL TOPLANCAK 600 TL EDER BUDA VERILEN ODULERDE BU KADAR TUTMUYO ANLADIGIM KADRIYLA DS 4 200 TL DESEK YANI GERI KALAN PARA NE OLCAK PARAYI NEREYE VERICEZ YATIRCAZ YADA BUNLARLA ILIGILI ACIKLAMA YAPARSAN SEVINIRIM
  • Erhan Bicer
    22
    Ankara
    eBRiHanceR-TR

Tel pm de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eBRiHanceR -- 12 Mart 2014; 19:00:17 >
  • Evet tutması mı gerekiyor anlamadım. Ben yoğun iş tempomda saatlerimi ayırıyorum karımı alıyorum. Ayrıca 250 tl gibi rakam yapıyor onuda başka bişey için kullanıcam herkese aynı açıklamayı yapıyorum forumu biraz takip etsek süper olur.

• Tolga Yüksel
    19
    İzmir
    PSN: tolga226
  • Yılmaz Yüksel

28

Bursa

my2611gs
  • Konu sahibi arkadaş 1 aydır beni bu turnuvaya davet ediyor bizde kırmadık katılalım dedik grupta şampiyonluk iddiasında bulunduğum içinbeni çekemeyen korkak bi iki şahıs gitmiş kendisine şikayet etmiş bunu yapan adam 26 yaşında ispiyonlayan sahada yenemeyeceğini anlayınca çocuk gibi oraya buraya şikayet ediyo diğer sefere adminlere şikayet etsin sahaya gömülmekten korktu turnuva sahibide kendiside güya seviyeli bir ortam istiyormuş bizi tehdit etti atarım falan diye bizde dedikki katılmıyoruz yani herkes bilsin nasıl bir ortamda bulunduğunu çok seviyeliysenizde gidin golf oynayın korkaklarla futbol oynamadığım için mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Konu sahibi arkadaş 1 aydır beni bu turnuvaya davet ediyor bizde kırmadık katılalım dedik grupta şampiyonluk iddiasında bulunduğum içinbeni çekemeyen korkak bi iki şahıs gitmiş kendisine şikayet etmiş bunu yapan adam 26 yaşında ispiyonlayan sahada yenemeyeceğini anlayınca çocuk gibi oraya buraya şikayet ediyo diğer sefere adminlere şikayet etsin sahaya gömülmekten korktu turnuva sahibide kendiside güya seviyeli bir ortam istiyormuş bizi tehdit etti atarım falan diye bizde dedikki katılmıyoruz yani herkes bilsin nasıl bir ortamda bulunduğunu çok seviyeliysenizde gidin golf oynayın korkaklarla futbol oynamadığım için mutluyum

Doğru bi karar verdiğimi birkez daha kanıtladın yasin. Evet katılmanı istedim sağlam rakiptin ama whatss appta en az 3 kişinin canını sıktın kimsenin senden korktuğu yok daha maç bile yapmadık. Millete dalaşıp durdun saygısızlık ettin bende tehdit felan etmedim seni direk diskalifiye ettim. Ve saygımı hiçbir zaman yitirmedim konuşmalarımız duruyor özelden rencide edipte paylaşmakta istemem oyun şunun şurasında. Kendine iyi bak kardeşim...

• quote:

Orijinalden alıntı: smskdr

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Konu sahibi arkadaş 1 aydır beni bu turnuvaya davet ediyor bizde kırmadık katılalım dedik grupta şampiyonluk iddiasında bulunduğum içinbeni çekemeyen korkak bi iki şahıs gitmiş kendisine şikayet etmiş bunu yapan adam 26 yaşında ispiyonlayan sahada yenemeyeceğini anlayınca çocuk gibi oraya buraya şikayet ediyo diğer sefere adminlere şikayet etsin sahaya gömülmekten korktu turnuva sahibide kendiside güya seviyeli bir ortam istiyormuş bizi tehdit etti atarım falan diye bizde dedikki katılmıyoruz yani herkes bilsin nasıl bir ortamda bulunduğunu çok seviyeliysenizde gidin golf oynayın korkaklarla futbol oynamadığım için mutluyum

Doğru bi karar verdiğimi birkez daha kanıtladın yasin. Evet katılmanı istedim sağlam rakiptin ama whatss appta en az 3 kişinin canını sıktın kimsenin senden korktuğu yok daha maç bile yapmadık. Millete dalaşıp durdun saygısızlık ettin bende tehdit felan etmedim seni direk diskalifiye ettim. Ve saygımı hiçbir zaman yitirmedim konuşmalarımız duruyor özelden rencide edipte paylaşmakta istemem oyun şunun şurasında. Kendine iyi bak kardeşim...

ya bana böyle atarlı atarlı konuşuyosun diskalifiye falan ettim kimsinde diskalifiye ediceksin beni katılmıyorum birader en başta çağıranda sendin saygılı ortamınızda mutluluklar size

• Lig İçin Kayıt Bilgileridir

İsim : Erkan Ataş
    İl Ankara
    Psn : EFH1907
  • Harun ULU

24

İSTANBUL

ULUTURKISH
  • katılmak isterim

alikan

istanbul

23

alikanyolerga:psn
  • Kadir usta benim psn hatalı bi ara düzeltirsin onu dogrusu YGZ_BJK

• Doğru yazdım yanlış yazmadım psn de büyük küçük farketmiyor.. ;)

• Yasin Kaplan
    Psn: kaplanyasin
    İstanbul
    Turnuvadaki arkadaşlar ile whatsapp bilgilerimi paylaşabilirim.
  • Fatih Pekin

Yas 31

Istanbul

WİPER-PEKİN

• Ozan İskender

İstanbul

20

Psn: uA_OzaN

• Cagtay Yilmaz

Istanbul

Yas 20

Psn Cagtayy24

• City Çıktı
  • Atletico madrid geldi banada kıyamam averah takımı olcak :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.