Şimdi Ara

Sms Engelleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
0
Favori
271.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • belli kişilerden sms engellemeyi şebeke değil de telefondaki programlardan yapabiliyorsunuz
  • selam arkadaşlar sitenize yeni üye oldum çok kapsamlı ve çok güzel umarım benimde imdadıma yetişirsiniz şimdiden teşekkürler

samsung GT-C5010 model telefon kullanıyorum memnunumda, bir kaç gün önce mesaj ayarlarından bir numara engellemeye çalıştım yani o numaradan bana mesaj gelmesin diye engellemeyi yaptım ama işin ilginci tek numara engellemesi yapayım derken listemdeki tüm numaralardan gelebilecek mesajları engellemişsim sanırım tek no derken listedileride kattı tekrar mesaj ayarlarından enfgeli iptal etmeye çalıştım bu seferde mesajlar gelen kutusuna değil spama geliyop spamda birikiyor mesajlar bana yardım edin lütfen eski haline sönsün mesajlar gelen kutusuna gelsin bundan sonrada tek noda olsa mesaj felan engellemicem :((( çünkü telefonumdan memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

#35*0000*16# ile açıldı benim engelleme..

ortadaki sıfırların yerine hangi sayılar gelecek yada böyle olduğu gibimi?
  • 33 ve 35 her ikisi de geciyor internette farkli yerlerde. Az once test ettigimde gordum ki biri giden, digeri gelen SMS ler icin.
    Hatta denemek icin 33'u kullanip ardindan SMS gondermeyi denedim, gönderilemedi

*35*0000*16#
    SMS Arama Kisitlama
    Gelenlerin Tümü

*33*0000*16#
    SMS Arama Kisitlama
    Gidenlerin Tümü

Tekrar aktiflemek icin ise bastaki * yerine # yeterli oldu.

Duzeltme: Arama kullanarak konuyu bulmustum, Turkcell forumu imis. Ben Avea'da test ettim, yanlis bilgi vermis olmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaradas -- 22 Eylül 2012; 18:12:00 >
  • arkadaşlar genelde her telefonun istenmeyen numaradan MESAJ engelleme KISMI mesajlar>ayarlar>METİN MESAJI>engellenen numaralar KISMINa numara girerek yapabiliyoruz istediginiz numaradan mesaj gelmesini engellersiniz.yaklaşık 10 numara boş kısım var burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bramus114

arkadaşlar genelde her telefonun istenmeyen numaradan MESAJ engelleme KISMI mesajlar>ayarlar>METİN MESAJI>engellenen numaralar KISMINa numara girerek yapabiliyoruz istediginiz numaradan mesaj gelmesini engellersiniz.yaklaşık 10 numara boş kısım var burda.

her telefonda yok malesef, sizin telefonun modeli nedir?
  • Merhaba..öncelikle seçimler yaklaştığından nerdeyse AKP'nin tüm seçim mitingleri mesajları bana geliyor.1100 ve 1700 kodlu olarak gönderiliyor.antalyada oturmama rağmen ankara belediye başkanının katılacagı tv kanalı bile bana mesaj geldi.bu numaraları aradım, bir bakanlıga baglı kurumdan gönderildiğini sesli mesajdan dinledim.bu nasıl saçmalık böyle ? nasıl engelleyebilirim ? iletişim için verdiğimiz numararlarımızı seçim malzemesi yapmak nasıl bir ahmaklığın sonucu ?
  • topraknaim kullanıcısına yanıt
    Konu hort olmuş ama 6563 sayılı kanun gereği ispatlanabilir bir şekilde önceden onayınızı almadan size mesaj gönderemezler. İl ticaret müdürlüğüne dilekçe ile şikayette bulunmanız gerekiyor. 10 bin ile 50 bin lira arasında para cezası var.
  • *35*0000*16# arama tuşuna basarsanız

avea hatlarda rehberinizde olsun veya olmasın tüm sms leri engeller.(türkcell ve vodafone da çalışırmı bilgim yok.)

iptal için ise #35*0000*16# arama tuşuna basmanız yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prenss1907 -- 7 Ağustos 2015; 12:35:07 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.