Şimdi Ara

smartdisk harici disk yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben geçen hafta vatandan smartdisk harici diskini aldım.
    lakin pc donamıı buldu ama bilgisayrım içinden görünmedi bende aygıt yöneticisi içinden diski biçimlendirdim . şimdi görünüyor.içinde hardiskin kendine ait bir programı varmıydı yokmuydu bilmiyorum içinde program var ise bunlar biçimlendirmede sanırım toz olmuştur bunları tekrar nasıl yüklerim
    ikincisi hardiskle beraber gelen cdnin kurulumunda bende serial istiyor bu konudada bilgi verirseniz sevinirim
    nettde bu cihazın türkçe olarak kulanım dosyasının pdfsi varmı

• galiba konu hakkında Smartdisk kullananaların bile bilgisi yok .
    bari hardiskin içinde program varmı yokmu onu söyleyin ben biçimlendirme yaptıgım için varmı yokmu bilmiyorum .
  • serial cd nin üzerinde ve içinde hiç birşey yoktu aynı diğer markalar gibi bu arada da da diğer tüm hdd markalarından farklı bir markadır smartdisk 2.5" de kutusu sayesinde +1
  • hardisk samsung menşeili
    o gün gittigimde verbatim almayı planlıyordum 250 lik
    bakınırken kulak misafiri oldum 320 gb samrtiskin almaya niyetlendigim 250lik verbatimin fiyatına yakın olması ve kutusunun metal olması ayrıca kılıfıda olması beni allmama teşvik etti
    173 ytl ye aldım
  • ben ilk çıktığı dönemlerde 80gb lık aldım cd sinin üstünde yazıyor serial, içindede hiç bir program olmuyor ;)
  • verbatimde samsung.. icinde program yok arkadasım cd varsa onda var yoksa yok
    quote:

Orjinalden alıntı: adroit

hardisk samsung menşeili
    o gün gittigimde verbatim almayı planlıyordum 250 lik
    bakınırken kulak misafiri oldum 320 gb samrtiskin almaya niyetlendigim 250lik verbatimin fiyatına yakın olması ve kutusunun metal olması ayrıca kılıfıda olması beni allmama teşvik etti
    173 ytl ye aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.