Şimdi Ara

SM Spacers

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012den beri spacer imalatı yapmaktayım, ağırlıklı olarak müşterilerim forumlardan tabii ki, bikaç uygulamamı paylaşayım, sayfamda da mevcut daha fazla uygulama, burdan veya sayfadan pm yoluyla ulaşabilirsiniz bana japon araçları saplamalı oldukları için malesef onlara spacer veremiyorum ekleyim dedim bu bilgiyide talep oluyo çünkü

ilanım: http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-aksesuar-ekipman-sm-spacers-volkswagen-spacer-polo-gti-golf-jetta-scirocco-tiguan-149009010/detay/

https://www.facebook.com/smspacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

SM Spacers

bu da kendi aracım SM golf :)

SM Spacers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsialtunbas -- 29 Aralık 2014; 17:37:27 >

• GÜZELMİŞ.
  • Güncel mi ?
  • burda da mı sen günceldir güncel arkadaş hala yapıyor :)
  • kaanyilmaz1 kullanıcısına yanıt
    günceldir, ilk postu da güncelledim baya eski kalmış :)
  • Tarık_Uğur kullanıcısına yanıt
    benim en eski forumumdur dh burda açmasam olmazdı :)
  • VW Amarok'a uygun önlere 2.2 arkalara 3 cm spacer yapılabilir mi ?
    amarok için ön arka 2 cm yapıyorum, 2cmden fazlası biraz riske giriyor tüm yük bijonlara bindiği için
  • semsialtunbas kullanıcısına yanıt
    Araçta yük falan taşınmıyor, günlük kullanıyorum, en fazla 1-2 bavul atıyorum arkaya, yinede sıkıntı olur mu arkaları 3cm yapsak ?
    Yuk tasinmasada aracim kendi agirligi fazla oldugu icin sikinti olur, zaten h&r falanda 2 cm ustune farkli bi tipte yapiliyo, onlarda spacer araca takiliyo jant spacera takiliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam benim istediklerim o şekildeydi zaten.Sizin imal ettikleriniz nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsialtunbas

benim en eski forumumdur dh burda açmasam olmazdı :)

hayırlı satışlar olsun o zaman :)
    benim yaptığımda spacer sadece arada kalır, uzun bijonlarla birlikte jant yine aracın kendine sıkılır
    Peki 2cm2'liklerde herhangi bir sıkıntı yaşanır mı ? Veya bu kadar süre dayanabilir gibi bir durum söz konusu mu?Yoksa al tak ömür boyu kullan tarzında mı ? :)
    Birde spacer'lar takılı halde off-road falan yapılabilir mi ? dayanıklı olur mu ?
    hiçbir sıkıntı yaşanmaz o konuda kaygınız olmasın, istanbulda toptan verdiğim bir müşterim var bijonları ondan isticem zaten amarok bijonu farklı normal vwden özel yaptırdı o, bugüne kadar onun aracılığıyla 40 adet amaroka spacer taktık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsialtunbas

hiçbir sıkıntı yaşanmaz o konuda kaygınız olmasın, istanbulda toptan verdiğim bir müşterim var bijonları ondan isticem zaten amarok bijonu farklı normal vwden özel yaptırdı o, bugüne kadar onun aracılığıyla 40 adet amaroka spacer taktık :)

Fiyat alabilir miyim ? :)
    pm atıldı :)
  • face'e yüklü resimleri link ile ekleyemedim neden acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsialtunbas -- 29 Aralık 2014; 17:46:24 >
  • İyi günler. Farklı bijondaki bir jantı aracıma takmak istiyorum. O şekilde üretiminiz var mı? Jantlar 5x100 17" Bora dan söktüm, 5x105 Astra J ye takacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinmb407

İyi günler. Farklı bijondaki bir jantı aracıma takmak istiyorum. O şekilde üretiminiz var mı? Jantlar 5x100 17" Bora dan söktüm, 5x105 Astra J ye takacağım.

Merhabalar, malesef dönüştürücü adaptör imalatımız yoktur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.