Şimdi Ara

Slider Lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dört senedir web tasarım ve programlama işinin içindeyim. Şimdiye kadar yaptığım sitelerin hepsine slider koydum. lakin bu slider'lar, dynamic drive'ın tasarım fukarası java script sliderlarıydı database bağlantısı yapıyordum sadece tasarım gerekmiyordu. Şu anda arkadaşıma site yapıyorum. Kendisinden ücret talep etmedim. Lakin arkadaşım grafiker olduğu için siteye sağlam bi slider koymam gerekiyor. Tasarımı göz alıcı olmalı... Lakin bulamıyorum efendim. bi ton JQuery Slider var ama hepsi sorunlu. Kendime, "Ben mi kuramıyorum acaba?" diye soruyorum... Eğer zamanında kullandığınız hoş bi slider veya hoş bi slider sitesi varsa gerçekten çok makbule geçer. Çok teşekkürler, iyi günler.

• kurarken sıkıntı yaşıyorsan;eeasy rotator'ı dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relative Minors -- 3 Temmuz 2012; 21:06:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbey

kurarken sıkıntı yaşıyorsan;eeasy rotator'ı dene

kurarken sıkıntı çekmemem gerekir normalde. çünkü hiç bir zaman sıkıntı çekmedim. sadece şu jquery dalgası bi garip. Şuna Bakın dediği şeyleri yanlış yapmamın imkanı yok. bilmediğim bir şey olduğunu düşünüyorum...

bu arada söylemek istediğim: şu anda bi firmada grafiker olarak çalıştığım için forumun bu kısmına yeni takılıyorum. gözlemlediğim kadarıyla, tasarım-web kısmının en aktif ve yardım sever üyesisiniz. easy rotator'u araştıracağım. eksik olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Junkie. -- 3 Temmuz 2012; 22:16:25 >

• 4 senedir programlama işinin içindeyim demişsiniz. O zaman sliderin çalışma mantığını bir şekilde anlamış olmalısınız (Kendi sliderinizi yapabilirsiniz.). Merak ettim nasıl kurulmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

4 senedir programlama işinin içindeyim demişsiniz. O zaman sliderin çalışma mantığını bir şekilde anlamış olmalısınız (Kendi sliderinizi yapabilirsiniz.). Merak ettim nasıl kurulmuyor.

web tasarım ve programlama dedim. yani internet programcılığı. asp.net, html, css, php, sql biliyorum. action script, java script bilgim maalesef yok. bir hafta içerisinde js öğrenimine başlayacağım inşallah.

bu arada, wowslider ile hallettim. sorunu. lazım olur belki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junkie.

quote:

4 senedir programlama işinin içindeyim demişsiniz. O zaman sliderin çalışma mantığını bir şekilde anlamış olmalısınız (Kendi sliderinizi yapabilirsiniz.). Merak ettim nasıl kurulmuyor.

web tasarım ve programlama dedim. yani internet programcılığı. asp.net, html, css, php, sql biliyorum. action script, java script bilgim maalesef yok. bir hafta içerisinde js öğrenimine başlayacağım inşallah.

Eğer zamanınız varsa size önerim Java öğrenmenizi öneririm Java bilgisi olan bir insan html bilgisinide birleştirip JS ve JSP yi çok iyi kullanabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Junkie.

quote:

Eğer zamanınız varsa size önerim Java öğrenmenizi öneririm Java bilgisi olan bir insan html bilgisinide birleştirip JS ve JSP yi çok iyi kullanabilir.

önerinizi dikkate alacağım. teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.