Şimdi Ara

SLI OLUR MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte GTX770 Windforce 3xOC SLI YAPSAM OLUR MU

GÜÇ KAYNAGIM : Thermaltake Toughpower XT 80PLUS 775W

KALDIRIR MI ACABA TECRÜMESİ OLAN ARKADASLAR LÜTEFN

HESAP MAKİNELERİ PEK GÜVEN MİYORUM

• Kaldırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Kaldırır.

DE Mİ

YAPAYIM YA HAYATA KAÇ DEFA GELİYOZZ....
  • 3x sli mi hacı napıcan 2x yeterli gunumuz oyunlar için.fazlası ego tatmini bana göre.zaten oyunları Full hd tek kartla rahat oynuyoz.3 unu napıcan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir sorun olmaz

• Sen yanlış anladın birader 3xOC derken 3 fanlı modeli kastediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

3x sli mi hacı napıcan 2x yeterli gunumuz oyunlar için.fazlası ego tatmini bana göre.zaten oyunları Full hd tek kartla rahat oynuyoz.3 unu napıcan

3x ekran kartinin adı.

• quote:

Sen yanlış anladın birader 3xOC derken 3 fanlı modeli kastediyor.

3 FANLIDA SLI KALDIRMAZ MI
  • yigidoumit Y kullanıcısına yanıt
    Yok arkadaş 3xOC derken 3 tane 770 zannetmiş.3 fanlı olması birşeyi değiştirmez.Sorunsuz kullanabilirsin.
  • Soryy yuzumu yıkamadığımda bole oluyom.ya sizde bozmasanız olmaz daha afyonum patlamamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigidoumit

quote:

Sen yanlış anladın birader 3xOC derken 3 fanlı modeli kastediyor.

3 FANLIDA SLI KALDIRMAZ MI

Yok hacı kaldırır. O arkadaş 3 ekran kartini takcaksın zannetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

3x sli mi hacı napıcan 2x yeterli gunumuz oyunlar için.fazlası ego tatmini bana göre.zaten oyunları Full hd tek kartla rahat oynuyoz.3 unu napıcan

diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık
  • Konu bildiğin sağır duymaz uydurur olmuş Kulaktan kulağa oynasak bu kadar yanlış gelmezdi.

Son olarak. Kaldırır kardeşim. Ben istedim senin ne yapmak istediğini, rahatça kaldırır kafana takma (:
  • Kardeşim gigabyte'dan memnun musun? Bende GTX760 4GB modelini almayı düşünüyorum da? Kart sıcaklık olarak kaç derecelerde geziniyor? Özellikle yük altında?

• quote:

Orijinalden alıntı: Candance

Kardeşim gigabyte'dan memnun musun? Bende GTX760 4GB modelini almayı düşünüyorum da? Kart sıcaklık olarak kaç derecelerde geziniyor? Özellikle yük altında?

oldukça memnunum tam net hatırlamıyorum eve gidince bi test yaparım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Konu bildiğin sağır duymaz uydurur olmuş Kulaktan kulağa oynasak bu kadar yanlış gelmezdi.

Son olarak. Kaldırır kardeşim. Ben istedim senin ne yapmak istediğini, rahatça kaldırır kafana takma (:

• quote:

quote:

Kardeşim gigabyte'dan memnun musun? Bende GTX760 4GB modelini almayı düşünüyorum da? Kart sıcaklık olarak kaç derecelerde geziniyor? Özellikle yük altında?

oldukça memnunum tam net hatırlamıyorum eve gidince bi test yaparım...

Eyvallah kardeşim cevabini bekliyorum.

• Kaldirir.

• quote:

Gigabyte GTX770 Windforce 3xOC SLI YAPSAM OLUR MU

http://www.overclock3d.net/reviews/power_supply/thermaltake_toughpower_xt_775w_psu_review/1
    bana olur gıbı geliyor tek kanal 64 amper verıyor çünkü.
    fakat burda işin en önemli noktası bu psu kac aylık yada yıldır kullanılmakta.

quote:

ben kulladıgım 770 ıcın tek kart maxımum sıcaklık degerımı vereyim.( gtx 760 4 gb da bununla aşağı yukarı 1-2 derece sapar nerderyse aynıdır.) cunku 2 sıde 1.200mv verir .
    3-4 saatlık bf4 multi 64 kısılık harıtalarda karışık oynandığından maxımum 66 derece. ortam sıcaklığı maxımum 24 derece. msi afterburner ozel fan profılını kullnıyorum. açılışta yüzde 40 sonra 40 dereceyı gecınce kart doğru orantılı fan yuzdesı artmakta.
    kullandığım kasada imzamda var.

2 gb olan modellerinin inceleme test verıleri linkleri

http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_760_WindForce_OC/31.html
    http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_770_WindForce_OC/31.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 15 Nisan 2014; 14:13:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Gigabyte GTX770 Windforce 3xOC SLI YAPSAM OLUR MU

http://www.overclock3d.net/reviews/power_supply/thermaltake_toughpower_xt_775w_psu_review/1
    bana olur gıbı geliyor tek kanal 64 amper verıyor çünkü.
    fakat burda işin en önemli noktası bu psu kac aylık yada yıldır kullanılmakta.

quote:

ben kulladıgım 770 ıcın tek kart maxımum sıcaklık degerımı vereyim.( gtx 760 4 gb da bununla aynıdır.)
    3-4 saatlık bf4 multi 64 kısılık harıtalarda karışık oynandığından maxımum 66 derece. ortam sıcaklığı maxımum 24 derece. msi afterburner ozel fan profılını kullnıyorum. açılışta yüzde 40 sonra 40 dereceyı gecınce kart doğru orantılı fan yuzdesı artmakta.
    kullandığım kasada imzamda var.

aynen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.