Şimdi Ara

SKODA YETİ 1.2 TSİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otopark.com daki yeti inceleme videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nightbringer kullanıcısına yanıt
    olumsuz gorusleri dinleyecek bi halim yok suan cidden

• taylan mercan T kullanıcısına yanıt
    Ne olumsuz gorusu ya? Adamlar ove ove bitiremediler aracı

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: taylan mercan

neden bu sorunlar ortaya cikiyor? madem sıkınti var adam akilli bastan yeni bir sanzuman uretimi yapsinlar ama nerdeee b

Sebep şanzımanın düşük maliyetten dolayi hassas yapısı ısınma problemi ve torka dayanamaması mesele bu sıfırdan yeni bir şanzıman üretmek ve geliştirmek büyük bir Arge çalışması ve para gerektiriyor işte mesele bu

isinmasini onleyecek bir sistem gelistirmelerinde fayda var ozaman tabi bunun icin ugrasiyorlarsa yarim yamalak yapmiyorlardir umarim

ozaman hemen izliyorum tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Celal-i Kibriya

Sen bilirsin hocam. Chery Çin malı değil. Mermerler Otomotiv'in. Chery'ye Çin malı diyen olursa tüm arabalar çin malı o zaman. Çünkü mesela Volkswagen'in parçaları Çin'den getiriliyor menşei neresi ise orada takılıyor. Yeti'nin neden tutulmadığı hakkında mantıklı bir açıklama yok. O fiyata boş bir araba almak gerçekten israf bence. Üstelik araştırdınız mı bilmiyorum ama Tiggo'nun güvenlik donanımı Yeti'yi ikiye katlıyor.

Fotoğrafa gelecek olursak, çeken arkadaşın fotoğraf eğitimi aldığı belli. Ön lastikleri döndürerek hoş bir hava katmış. Biraz netliğiyle, konstrastıyla, parlaklığıyla, efektiyle oynarsam bende aynı fotoğrafı Doblo'da çekerim. Tabii sağlam bir makina olursa birde.

4*2 euroncap testi olmayan bırak euroncap'ı çin ncap'ında bile dağılan bir aracı tavsiye ediyorsunuz yeti yerine. yeti ise euroncap 5 yıldız. hayır yeti'ui sevmem lakin duster tiggo gibi araçlarla mukayese edilemez.
    http://shiftdelete.net/dunyanin-en-guvensiz-otomobilleri-22723?p=4

tiggo dünyada son alınacak araçtır koşarak uzaklaşın.

bu da ikiye katlar dediğiniz güvenlik donanımları tiggo'nun

http://www.chery.com.tr/tiggo3-emniyet-ve-guvenlik.html

hey allahım ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 3 Eylül 2014; 19:19:01 >

• taylan mercan T kullanıcısına yanıt
    Ben Skoda hastayım sırf bu yüzden taa Mlada Boleslav'a gittim. Ama sonuçta herşeyin artısı ve eksisi var. Aracın herşeyini bilmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

evet aldigimiz araba kusursuz degil haklisiniz. Ama iyi yanlarini duymak ayri hosuma gidiyor

• quote:

Peki o zaman birde o güvenlik donanımlarını Yeti ile karşılaştır. Bak bakalım kaça katlıyor?

sıfıra canım zira yetilerde 6 hava yastığı ve esp standart.

artı istenirse diz ve arka hava yastığı dahi alınabiliniyor. yetmiyor bahsettiğin araç çin güvenlik testinden 1 yıldız almış halen yazıyorsun ya.
  • içi baya boşmuş ama almaya niyetlendiyseniz ben manuel alınması gerektiğini düşünüyorum
  • Kendi aracım 1.4 tsı golf 7, 1.2 tsı yeti kullanma şansım oldu. Performans olarak 1.4 ile farkını anlamak zor, sürüşü golften zevkli doğruya doğru. Viraja hızlı girince germiyor, yol tutuşu gayet güzel, tiguan ile birlikte bence bu sınıfın en kaliteli aracı. İçi klasik vw tasarımı. Direksiyon tepkileri zaten golf ile aynı bildiğim kadarıyla aynı şaseyi kullanıyorlar. Golfün yükseği gibi, içi çok geniş. Benim hoşuma gitti

• Yeni Skoda Yeti otomobillere bayılıyorum, her işe uyar bir araba yapmışlar...
  • quote:

Çin güvenlik testi zaten. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok. Satış rakamları ger şeyi açıklıyor zaten.

ucuzlugundan satmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCrusade

http://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-nissan-qashqai/dizel?a276_max=100000&sorting=price_asc

güzel öneri fakat bu arabaların km'ler uçmuş
  • quote:

Volkswagen'de en çok satan marka. Ucuzlukla alakası yok. Hocam sen hakikaten araba piyasasını çok iyi bilmiyorsun. Ucuzluğundan çok satmıştır denir mi? Kaç yaşındasınız hocam?

yaşi bosverin, siz sabahtan beri nerde teneke pertlik arac var onlari övuyorsunuz burda gelip Dusterr veyada tiggoyu neden savunuyorsunuz? ikiside bi halta yaramaz nerde konfor? nerde gosteris? gidin bi gostergelere bakin bi on konsola bakin sert plastik kalitesiz malzeme ise yaramaz ne varsa dolsurmuslar.. valla kisacasi bu araclari ovecekseniz yazmayin bir daha !

• quote:

Orijinalden alıntı: bağkur_borcu

Kendi aracım 1.4 tsı golf 7, 1.2 tsı yeti kullanma şansım oldu. Performans olarak 1.4 ile farkını anlamak zor, sürüşü golften zevkli doğruya doğru. Viraja hızlı girince germiyor, yol tutuşu gayet güzel, tiguan ile birlikte bence bu sınıfın en kaliteli aracı. İçi klasik vw tasarımı. Direksiyon tepkileri zaten golf ile aynı bildiğim kadarıyla aynı şaseyi kullanıyorlar. Golfün yükseği gibi, içi çok geniş. Benim hoşuma gitti

hyundai getzden sonra eminim cok iyi gelecektir banada

• quote:

Orijinalden alıntı: taylan mercan

quote:

Orijinalden alıntı: bağkur_borcu

Kendi aracım 1.4 tsı golf 7, 1.2 tsı yeti kullanma şansım oldu. Performans olarak 1.4 ile farkını anlamak zor, sürüşü golften zevkli doğruya doğru. Viraja hızlı girince germiyor, yol tutuşu gayet güzel, tiguan ile birlikte bence bu sınıfın en kaliteli aracı. İçi klasik vw tasarımı. Direksiyon tepkileri zaten golf ile aynı bildiğim kadarıyla aynı şaseyi kullanıyorlar. Golfün yükseği gibi, içi çok geniş. Benim hoşuma gitti

hyundai getzden sonra eminim cok iyi gelecektir banada

Getzden sonra aşağı yukarı hepsi güzel gelir, sonuçta b sınıfı ufak araç. Fakat kompakt suv ların bir çoğunu denedim, ben yetiyi beğendim. Kısa bir süre sonra bir yakınıma ya 1.6 tdı octavia veya 1,6 tdı yeti alacağız, ikisi kaldı elemeden sonra burada konu açar fotoları paylaşırım. Epey inceledik bu sınıfı. Sizde bir bayide test sürüşü yapın ne demek istediğimi anlarsınız. Hayırlısı olsun hakkınızda

• sanirim yetiyi 2.el alicaz.. Amcamda 1.6tdi greenline vardi arac mukemmeldi, 1.2 dende ayni seyleri beklemesemde mutlu eder umarim.. ayrica hayirli olsun fotograflari beklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen arabayı göstergesi için alıyorsan ben bu konudan kendi isteğimle giderim. Arabada gösterişten çok performans, güç, atiklik, sürat önemlidir kardeş.

ben onlari ornek olarak verdim. Ayrica onerdiginiz aracda performans, atiklik olsa nolur olmasa, nolurr.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.