Şimdi Ara

SKODA SUPERP HAZİN SON (İNSANLIK DIŞI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UğurDankı -- 15 Ocak 2013; 23:22:06 >

• amaç ne ki arkada da parçalanmış arabalar vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: v8motorlarıngumburtusu

amaç ne ki arkada da parçalanmış arabalar vardı
    yorumlar güzelmiş
  • Buradaki amaç ne anlamadım ben? Parayı bol mu bulmuşlar. Araçta sorun da göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

Buradaki amaç ne anlamadım ben? Parayı bol mu bulmuşlar. Araçta sorun da göremedim.
    Amaç ne ? Gitti güzelim araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxF@t@l1TYxx -- 16 Ocak 2013; 1:50:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

Buradaki amaç ne anlamadım ben? Parayı bol mu bulmuşlar. Araçta sorun da göremedim.
    bu aracların cogu arızalı bakın bu aracın perde havayastıkları şişik vazıyette.

bir iki örnek daha ;

bazılarıda illegal bir şekilde yarış yaptıklarından dolayı cezalandırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanoona -- 16 Ocak 2013; 1:59:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

bu aracların cogu arızalı bakın bu aracın perde havayastıkları şişik vazıyette.

bir iki örnek daha ;

bazılarıda illegal bir şekilde yarış yaptıklarından dolayı cezalandırılıyor.

Alıntıları Göster
    O melül bakışlarına acıdım arabanın, sanki canlı bir varlığa yapılan işkence gibi.. yazık günah vicdansızlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

O melül bakışlarına acıdım arabanın, sanki canlı bir varlığa yapılan işkence gibi.. yazık günah vicdansızlar

Alıntıları Göster
    Arabada mübarek tank gibi zorla ezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

Alıntıları Göster
    Basık hali iyimiş. Bkz.: 2.30
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Basık hali iyimiş. Bkz.: 2.30

Alıntıları Göster
    1-2 sene önce gene açılmıştı konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

1-2 sene önce gene açılmıştı konusu

Alıntıları Göster
    Valla uçuk yorum ama aklıma başka bir şey gelmedi.

Araç iki grup arasındaki kavganın kurbanı. Muhtamelen daha sonra bu video aracın sahibine gönderilmiştir

Yoksa ezeceksen, camını, lastiğini vs. kullanılabilecek malzemeleri söküp öyle ezerler. yukardaki videoda görüldüğü gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dor Niro

Valla uçuk yorum ama aklıma başka bir şey gelmedi.

Araç iki grup arasındaki kavganın kurbanı. Muhtamelen daha sonra bu video aracın sahibine gönderilmiştir

Yoksa ezeceksen, camını, lastiğini vs. kullanılabilecek malzemeleri söküp öyle ezerler. yukardaki videoda görüldüğü gibi.

Alıntıları Göster
    hatalı üretim

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

hatalı üretim

Alıntıları Göster
    İçim ezildi sanki ya la
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Serco

İçim ezildi sanki ya la

Alıntıları Göster
    ama araç sağlammış gerçekten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: levogrande

Alıntıları Göster
    yanlış hatırlamıyorsam araç uzun dönem test aracıymış falan filan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: levogrande

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Optech

Alıntıları Göster
    Dün Bing videolarda SUPERB in üretim aşamalarını gösteren 35 dakikalık bir video izledimm...Ağzım açık kaldı...Bulun izleyin.. Beğendiğim bir araba.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 23 Ocak 2013; 22:52:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Dün Bing videolarda SUPERB in üretim aşamalarını gösteren 35 dakikalık bir video izledimm...Ağzım açık kaldı...Bulun izleyin.. Beğendiğim bir araba.....

Alıntıları Göster
    Buradaki amaç ne olursa olsun hiç bir araç bu şekilde parçalanmamalı kullanılabilir nitelikteki elemanları sökülmeli geriye kalan imha edilmeli ki bu aracın sadece perde hava yastıkları açık şayet ceza bile olsa dediğim şekilde değerlendirilmeliydi diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: UğurDankı

Buradaki amaç ne olursa olsun hiç bir araç bu şekilde parçalanmamalı kullanılabilir nitelikteki elemanları sökülmeli geriye kalan imha edilmeli ki bu aracın sadece perde hava yastıkları açık şayet ceza bile olsa dediğim şekilde değerlendirilmeliydi diye düşünüyorum

orası öyle de, sana böyle bir aracın sıfır olarak verilmesini ister miydin? Türk işine döner o zaman. Türkiyede, adam tırdan düşmüş aracı boyayıp, tavanını değiştirip, sıfır diye adama kakalıyor. Aynı işe döner
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABCdiküçgeni

quote:

Orijinalden alıntı: UğurDankı

orası öyle de, sana böyle bir aracın sıfır olarak verilmesini ister miydin? Türk işine döner o zaman. Türkiyede, adam tırdan düşmüş aracı boyayıp, tavanını değiştirip, sıfır diye adama kakalıyor. Aynı işe döner

tabiki istmm ama o şekilde satılmasınada gerek yok geri dönüşüme kazandırılabilir yedek parça olarak yada hasarlı durumda adı ile satılabilir sonuçta işin içinde fesat olduğu sürece sizin dediğiniz gibi tırdan düşenide satarlar ama fesat karıştırmadan hem satıcının hem alıcının hemde aracının kazanmasıda mümkün bu aracı o hali ile satın alırım piyasını bilmiyorum atıyorum sıfır ı 80 bin dir bunu açıklaması ile 70 e satarlar alırım bu araç tahminimce eziliyor ki parçalama makinsine sokulabilsin lakin curuf olacak bu bana gereksiz geliyor tabiki curuf maddeye göre ayrıştırıp geri dönüşümü yapılacaktır ama bu benim görüşümce gereksiz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.