Şimdi Ara

SKODA RAPID TDI DSG :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaslar, 1 aylik rapid ortalama yakit tuketimimiz 5-5.5 litre arasinda.. sizin degerleriniz nasil? Araclarinizdan memnun musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracım şu anda 6500 kmde 5.1 ortalaması,1 depo ile 1100 km gidiyorum şehir içinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellesharr

Aracım şu anda 6500 kmde 5.1 ortalaması,1 depo ile 1100 km gidiyorum şehir içinde

tşk ederim bilgileriniz için.. lastiklerin alternatifi olarak ne düşünülebilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armi89

quote:

Aracım şu anda 6500 kmde 5.1 ortalaması,1 depo ile 1100 km gidiyorum şehir içinde

Ben standard lastiği kullanıyorum fakat, Türkiye'nin yolları malum, geçenlerde çok sert bir çukura düştüm 45 yanak olduğu için jant zarar gördü birde lastiğim geri kaçtığı için celes işlemi gördü.
  • quote:

quote:

quote:

Ben standard lastiği kullanıyorum fakat, Türkiye'nin yolları malum, geçenlerde çok sert bir çukura düştüm 45 yanak olduğu için jant zarar gördü birde lastiğim geri kaçtığı için celes işlemi gördü.

Gecmis olsun.. 205 55 16 uygun olur mu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gecmis olsun.. 205 55 16 uygun olur mu

Tam bilgim yok fakat bir site vardı orada hesaplama yapılıyordu %3den fazlaysa fark sıkıntı çıkarıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Guncel

• Testte de benzer değerler yakalamışlar:

http://yarimdebriyaj.com/test/skoda-rapid-1-6-tdi-90bg-dsg/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Testte de benzer değerler yakalamışlar:

http://yarimdebriyaj.com/test/skoda-rapid-1-6-tdi-90bg-dsg/

Güzel bir test olmuş :) yakıt konusunda hiç üzmüyor kullanıcısını, değişen iç detaylarda biraz olsun güzelleştirdi ve çekici hale getirdi aracımı ilk aldığım zaman, hiç rapid göremezken, bu ara baya çok sayıda görür oldum, sadece kendi oturduğum sitede 2 adet oldu ocak itibariyle.
  • Yakıt olayı süper. 1.6 tdi DSG ile 9000 km'de Şehiriçi 4.9...:)
  • gncl
  • Her türlü Skoda Volkswagen yedek parçalarında yardımcı olunur.
    TEL:0536 641 36 82
     SKODA RAPID TDI DSG :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.