Şimdi Ara

Skoda Rapid Spaceback (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Spaceback ilk olarak 1.6 90 beygir idi. 1.4 çeker mi ?. Bende beyaz renk Full donanım var cam tavan dahil 20000 km de 1.6 otomatik düşünebiliriz istersen. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacak arkadaşlara söylüyorum, aracı bilmeden görüp test etmeden yorum yapanlara kesinlikle kulak asmayın.

Bu araç C segmenttir. Fabia, polo ve ibiza gibi arabaların segmenti B dir. Gidip skoda bayilerinde bir görün genişlik ve konforu çok şaşıracaksınız.

Ben golf ve leon arasında kararsızdım, her ikisinide optimal kullanım alanları çok kısıtlı ve paket özellikleri de çok kısıtlı yapmışlar.
    Golf comfortline 79bin tl fiyat verdiler, park sensoru bile koymamışlar, cruise control yok, kol dayama v.s aklıma gelmeyen bir çok şey yok, okadar para vericem sırd golf diye almam. Leonda aynı keza led far için 7bin tl fark ve 6.5'' inç ekran için 1.400 tl fark istiyorlar, bundada golfteki gibi aynı eksik özellikler yok. Bu özellikleri istediğinde 82-83 bin tl gibi yüksek fiyatlar çıkıyor bence yazık o paralara. Giriş boş paketleride almıyor millet okadar para vermişken dolu özellik istiyor yani.

Rapid Space back ise;

Passatlardaki olan tüm özelliklere sahip bir araç. Sanayi sitelerin ordayım ve çevremde çok rapid spaceback görüyordum ve çok
    beğeniyorum. Bende 1.2 tsi dsg style üst paket aldım, inanın araçtaki konfor ve yol tutuşu mükemmel mutlaka test edin, sert virajlarda yatma kalkma yok
    çünkü araçta standart ESC kontrol ünitesi var, eskiden esp program vardı onlar tarih oldu şimdi kontrol ünitelerinde ABS + MSR + ASR + HBA
    ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA) full paket olarak standart yapmışlar. Araç alırken sırf model diye para verenler , Allah korusun kazayı da düşünsünler derim.

Bolero 6.5" Dokunmatik Multimedya Ekranı
    Klimatronik (tam otomatik klima)
    Hız sabitleyici (Cruise Control)
    Start&Stop sistemi
    Bluetooth
    Simply Link ve Simple Clever
    Maxi-DOT bilgi ekranı
    Yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu
    Otomatik kararan dikiz aynası
    Aydınlatmalı ve soğutmalı torpido gözü
    7.0 J x 16" Dione Tipi Alaşım jantlar + 215/45 R 16 ve Bridgstone lastikler
    Hill Hold fonksiyonu (yokuş kalkış destek sistemi)
    Çoklu Çarpışma Freni
    Lastik basınç kontrol sistemi
    4.Nesil İmmobilizer, VIN kodlu etiket
    Kaza anında kilitlerin otomatik olarak açılmasını sağlayan ve flaşörleri devreye sokan güvenlik sistemi
    Kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi
    ve kapı içi döşemeleri full deri yapılmış çok kaliteli, diğer dediğim araçlarda kumaş bez mevcut zamanla lekeler ve yırtılmalar çabuk eskiyorlar.

Bu donanıma sahip F/P kaç tane araç var acaba ve nekadar. Bu arada aracı 1.2 tsi dsg otomatik style full paketi 58 bin tl aldım.
    Şuanda kampanyadan aldım, alacak arkadaşlara tavsiyem kaçırmayın bu aracı.

saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhat -- 16 Ağustos 2016; 11:31:06 >

• B sınıfı araç...

• erhat E kullanıcısına yanıt
    Resmen rapid reklamı olmuş, bu aracın c segmenti ile alakası olamaz, b+ bir araç. Ayrıca leonda sadece led far 7 bin tl değil; led farlar, led gündüz farları, led arka farlar, ön-arka park sensörü, optik park sistemi, 6.5 inç ekran, alcantara spor koltuklar, arka kol dayama ve 17 inç jantı içeren paket 7 bin tl. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.
  • Tabi tabi!

C sınıfı Octavia ile Rapid aynı sınıfta zaten...

• C sinifi demek heSuperb de E segmentidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sembolle bunu aynı sınıfa koyan insanda vijdan yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

sembolle bunu aynı sınıfa koyan insanda vijdan yoktur

Reis o zaman Superb ile Exclusive C class ı ayni sinifa koyana ne diyecük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arac C segmenttir, herhalde ODD ve AUTOCAR'dan daha bilgili ve profesyonel değilsinizdir. Bunlar uluslararası araç test birliğidir. Bu firmalara markalar her aracını test ettirerek uluslararası platformda kullanıcılara hitaben detaylı anlatımli bilgiler verir.

Skoda Rapid Spaceback
     Skoda Rapid Spaceback

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.