Şimdi Ara

SKILLS puanı neye göre artıp azalıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SKILLS puanı neye göre artıp azalıyor? battleogdaki spm kpm nelerrdir ?

• Skill pek bilmiyorum ama spm : score per minute yani dakika başına kazandığınız puan.
    Kpm de sanırım,kill per minute. Yani dakika başı öldürdüğünüz adam sayısı.(bundan pek emin degilim )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Skill pek bilmiyorum ama spm : score per minute yani dakika başına kazandığınız puan.
    Kpm de sanırım,kill per minute. Yani dakika başı öldürdüğünüz adam sayısı.(bundan pek emin degilim )
    Score per minute Kill per minute ve kill death ratio .
    bu üçünün ortalamasını alıp ardarda sağladığın performansa göre skill belirleniyor.
    eğer skill'in yüksek olmasını istiyorsan.metro veya operation oynuyacaksın tdm veya operation kd 3'ün üstünde olsun.Rush at hep skill'in en az 550 olur maximum 850 zorlarsın kpm 2.0 yaparsan.
    bak bu hesabımhttp://battlelog.battlefield.com/bf4/user/TaymekHoldem/
    hiç başlamadım piyade olarak oynucam bu hesabımı.skill 800 yaparım bu hesapta rahat

• skill bu oyunda DICE'ın en anlamsız ve saçma icatlarından biri.

hesaplaması da SPM, KPM ve KDR değerlerini kullanarak yapılıyor her maçta.
    önemli olan bu değerler bire bir değil de normalleştirilip ağırlıklı kulanılıyor, SPM max. 1000 KPM max. 3 ve KDR max. 5 olarak kabul edilir.
    hesaplanan maç skill değeri eski skill değerin %90'nına ilave ediliyor.

kısaca:

((SPM/1000)* 0.6 + (KPM/3)* 0.3 + (KDR/5)* 0.1)* 1000 = MaçSkill

(EskiSkill * 0.9) + (MaçSkill * 0.1) = YeniSkill

yani çok iyi bir maç çıkarıpta buna rağmen sıfır ve ya eski skill alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 31 Mart 2014; 12:34:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

bu üçünün ortalamasını alıp ardarda sağladığın performansa göre skill belirleniyor.
    eğer skill'in yüksek olmasını istiyorsan.metro veya operation oynuyacaksın tdm veya operation kd 3'ün üstünde olsun.Rush at hep skill'in en az 550 olur maximum 850 zorlarsın kpm 2.0 yaparsan.
    hiç başlamadım piyade olarak oynucam bu hesabımı.skill 800 yaparım bu hesapta rahat

sağol cq de kasmak zor en iyisi locker :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 7n bitirdinn

quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

sağol cq de kasmak zor en iyisi locker :D

hemde nasıl zor :D.ben bide cq da Tank kullanarak yapıyorum engineersiz.Ortalamanın hep üstünde oynaman lazım yüksek skill almak için

• Merhaba
    Batlefield 4 te "KPM SPM KDR" bunlar ne,ne işe yarıyor
    bilen varsa paylaşa bilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.