Şimdi Ara

sj4000 Aksiyon Kamerası 78$ aliexpress (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.052
Cevap
44
Favori
62.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Puhui Digital ile konuştum ve 7$ olan singapore post ile gönderdi ve onu hediye olarak saydı. Şuanda Zeytinburnun da kameram, ayrıca satıcı ile konuşursanız düşük fatura veya hediye olarak göndermesini isteyin. Ben hediye olarak göndermesini istedim.

Büyük ihtimal satarım bazı kişiler ses'te ve beyaz dengesinde sorun olduğunu söyledi ve biranda soğudum cihazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kent290lf -- 13 Mart 2015; 2:08:33 >
  • Xiaomi yi bekliyorum açıkcası ikisinden birini alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemek ve gümrük stresini yaşamak istemeyen olursa wifi lı modelini 275 liraya bırakabilirim.

Buradan inceleyebilirsiniz.

• Arkadaslar an itibariyle cihaz elime ulaştı fakat direk gelmedi.İzmit posta dagıtım merkezinde gumruk incelemesınden gecti.Daha sonra ben urun ne oldu dıye aradım onlarda bana fatura ibraz etmek kaydı ile urunu alabilecegımı soyedıler.Neyse ben izmit ptt ye gıttım kolıyı almaya elimde kart ekstresı falan.ptt de bana bır gorevlı bır kagıt verdı ve bu kagıtla gumruge gıdıp orda sorumlu bır gumruk memuru ıle konusmamı belgeyı onaylatıp paketı tekrar ptt den almamı soyledi.ben gumruge gıttım kadın ılk once 89 dolar avro olarak gordu fiyatı.bir iki dialog sonra ya bu zaten 75 avroyu asmıyormus dıyerek(89 doları avro olaRAK GORMUS)kagıdı ımzaladı.ben de o kagıtla tekrar ptt ye gıdıp 4 lıra(4 lıra acma parası) verıp paketimi aldım.

Burda ıkı onemlı nokta var.Gorevli kadın ya kur olayını bılmıyodu ya da cok fazla bır mıktar asmamıs dıyerek ıyı nıyetten gormezden geldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireattack -- 13 Mart 2015; 15:24:55 >

• fireattack kullanıcısına yanıt
    hocam ucuz yırtmışsınız aynısı benim başıma geldi pazartesi günü gümrük 47 TL vergi aldı. 2.60 TL de paket açma parası ve memurun dediği şu bu cihazlardan çok geliyor son zamanlarda o yüzden gümrük e giriyor artık diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

hocam ucuz yırtmışsınız aynısı benim başıma geldi pazartesi günü gümrük 47 TL vergi aldı. 2.60 TL de paket açma parası ve memurun dediği şu bu cihazlardan çok geliyor son zamanlarda o yüzden gümrük e giriyor artık diye.

Bana da postacı söylemişti baya yogun bı kamera gırısı var o yuzden gumrugun dıkkatını cektı dıye .Bugun alıexpresste benım aldıgım satıcı 82 dolar yapmış.Yanı ben 7 dolar fazlaya almış oldum.Aslında bu bugun degerlendırılebılr.Guzel bı dıalogla gumruk memuruna anlatılırsa vergı alacagını zannetmıyorum.cunku sınırı 2-3 dolar asmıs oluyor.Bence alacaklar varsa bugun degerlendırsınler derim ben.

http://www.aliexpress.c...Id=65775744133693 82 dolar

sj4000 wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireattack -- 13 Mart 2015; 16:32:13 >

• yedek bataryalı ve ekstradan kafa bandı olan wifisiz modeli satıyorum. dükkanımdan bakabilirsiniz.
  • Beklemek istemeyenlere elimde 1 adet siyah Wi-fi siz modelini satabilirim.
  • Puhui Digital'den şöyle bir mesaj geldi.

Big Deals !
    We will have promotion only on 8th June for SJCAM products, including SJ5000plus and SJ4000wifi and more.

The discount is up to 20% ~ 50% off.only one day.

What's more, you can get our store coupons to make the best deal.

Share with your family and friends, you should have one.

Puhui Digital
    Authorized seller by SJCAM

Sayfasına bakınca Kameralarda %20, aksesuar'da %50 indirim yapılacağı yazıyor. 8 Haziran'da takip edilebilir.
    SJ4000 Wifi ile SJ5000 wifi arasında kullanım yönünden çok fark var mı acaba.

Sayfasını inceleyince 8 Haziran'daki fiyatların olduğunu fark ettim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikcihan -- 5 Haziran 2015; 10:04:37 >

• Merhaba,

1 senedir sj4000 kullanıcısıyım 32 gb sandisk ultra hafıza kartım var 2 hafta önce normal bir şekilde kullandığım kameramı dün hafıza kartını pcye takıp içindekileri kes yapıştır yapıp makineye taktım ve format attıktan sonra çekime başladım çekimi yaptı izlemek için baktığım no images uyarısı ile karşılaştım. Sonra defalarca formatladım, delete yaptım, ayarları fabrika çıışına döndürdüm, hafıza kartına telefodna ve bilgisyarda biçimlendirdim ama maalesef problem devam etmekte. Fotoğraf çekim modunda bazen "MEMORRY ERROR" hatası alıuyorum. BU problemi nasıl çözeceğim?
  • Son Firmwareı kurdum cihaz açılıyor çalışıyor kayıt yapıyor fakat ekran siyah lcd çalışmıyor eski sürüme güncellenmiyor bir türlü napabilirim?
  • SJ4000 ci arkadaşlar kamera 53 $ ve netliği aşağıda linki inceleyin derim :http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=111148749

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.