Şimdi Ara

Sizin de takıntılarınız var mı? (Eşyalarla duygusal bağ kuruyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim eşyalarla duygusal bağ kurma gibi bir sıkıntım var. En büyük örnekle başlarsam gitarlarıma karşı bir düşüklüğüm var, hepsinin adı, kendine has bir hikayesi vb. var, dün akustik gitarım okulda düşürüldü ve kırıldı. Çok yakın bir aile fertim ölmüşçesine üzüldüm, ciddi anlamda çok çok fazla sıkıntı ve depresyona soktu beni. Ayrıca ilklere karşı da bir takıntım var, ilk klasik gitar, ilk akustik gitar, ilk kırılan pena, her türlü ilke karşı bir takıntım var. Ve beni en çok zora sokanlardan biri de bir yere-şeye ait olma isteği. Faşizm, komünizm, İngiltere, Amerika vb. Mesela Amerika'yı seveyim, herşeyimi ona göre düzenleyeyim, filmlerde, dizilerde kişileri, yerleri Amerika ile bağdaştırıp onları favori yapayım vb. gibi takıntılar.

Bunlar bazen hayatımı zevkli kılıyor, bazende çok üzüyor.

Peki sizin takıntılarınız var mı?

• Gitar ayrı ama penadır şudur budur onlara karşı yok ama gitarıma çok bağlılığım var benimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Arkadaşlar merhaba...

Benim eşyalarla duygusal bağ kurma gibi bir sıkıntım var. En büyük örnekle başlarsam gitarlarıma karşı bir düşüklüğüm var, hepsinin adı, kendine has bir hikayesi vb. var, dün akustik gitarım okulda düşürüldü ve kırıldı. Çok yakın bir aile fertim ölmüşçesine üzüldüm, ciddi anlamda çok çok fazla sıkıntı ve depresyona soktu beni. Ayrıca ilklere karşı da bir takıntım var, ilk klasik gitar, ilk akustik gitar, ilk kırılan pena, her türlü ilke karşı bir takıntım var. Ve beni en çok zora sokanlardan biri de bir yere-şeye ait olma isteği. Faşizm, komünizm, İngiltere, Amerika vb. Mesela Amerika'yı seveyim, herşeyimi ona göre düzenleyeyim, filmlerde, dizilerde kişileri, yerleri Amerika ile bağdaştırıp onları favori yapayım vb. gibi takıntılar.

Bide tf2 de vintage ve level 10 - level 5 arayıp durmaların falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Synster

quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Arkadaşlar merhaba...

Bide tf2 de vintage ve level 10 - level 5 arayıp durmaların falan

Sayı takıntım ileri derece değil aslında.

• Up.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.