Şimdi Ara

Sizce nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaptığım siteler hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Sitelerim:

• olmamış
  • hiçbiri mi
  • Sayfalarda teknik sorunlar var,sayfayı küçültünce yada büyültünce resimler yazılar iç içe giriyor.Çok amatör ve çok gereksiz öğeler var.Fontlar ve renkler göze hoş gelmiyor.Bir de hiç bir sitende kullanıcıları düşünmemezlik yapma, bunu 2. siten için söyliyorum.Site açıldığında hemen büyük ekran oluyor,bu kullanıcıyı siteden uzaklaştırır dikkate al bunları
  • uyarıların için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar89

Sayfalarda teknik sorunlar var,sayfayı küçültünce yada büyültünce resimler yazılar iç içe giriyor.Çok amatör ve çok gereksiz öğeler var.Fontlar ve renkler göze hoş gelmiyor.Bir de hiç bir sitende kullanıcıları düşünmemezlik yapma, bunu 2. siten için söyliyorum.Site açıldığında hemen büyük ekran oluyor,bu kullanıcıyı siteden uzaklaştırır dikkate al bunları

Çok doğru...Dinle arkadaşın lafını arkadaş

• tamam
  • peki bişey dicem beğendiğiniz bi tema varsa yollar mısınız?
  • çok amatör duruyor arkadaşım biras daha özen göstermelisin..fontlarda ve grafiklerde sorun var.comic sans falan gayet basit gösterior siteleri...gereksiz reklamlar var.tablolama kullanarak daha düzenli simetrik çalışmalar yapmalısın..ve mutlaka photoshopu tasarımlarında kullanmalısın
  • 4 site için gerçekten bu işi yapıyor musun?
  • anlamadım nasıl yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.