Şimdi Ara

Sizce kaç char açar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İŞLEMCİ:İNTEL CORE İ5 750
    RAM:8gb
    EKRAN KARTI:2 gb 192bit veya 256 bit
    dediğim gibi kasmadan kaba taslak kaç char açılır ?

• 6gb ram 2gb ekran kartı i5 2.6 var, 8 tane açtım daha da açardı yani sen hesapla
  • yağ gibi açılıyomuydu 8 ide mesela 7 tane bota atıp bitanesiyle uniq avı yapsam herhangi bi donma olurmu ? :D
  • Ben iki pt kuracak kadar pc toplamak istyrm nasıl bişey tavsiye edersiniz para kasacam carlar 110+ tavsiyeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat imam

Ben iki pt kuracak kadar pc toplamak istyrm nasıl bişey tavsiye edersiniz para kasacam carlar 110+ tavsiyeler

2 partiyi kullanmak sıkıntı olur.. Aradığın pc ise en az i7 ve 2.500tl nin üzerinde olur diy tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyanimvar

quote:

Orijinalden alıntı: Berat imam

Ben iki pt kuracak kadar pc toplamak istyrm nasıl bişey tavsiye edersiniz para kasacam carlar 110+ tavsiyeler

2 partiyi kullanmak sıkıntı olur.. Aradığın pc ise en az i7 ve 2.500tl nin üzerinde olur diy tahmin ediyorum

Iki pt Ndn skinti olsun bota koyup para kasmak amacım birde stall car koyacam hotana itemleri satmak için amacım gold kasıp gold satmak reel para ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Berat imam B kullanıcısına yanıt
    Charları takip ve koordine etmek açısından dedim.
  • Botların '' Clientless '' özelliğinden yararlanmanı öneririm varsa. 4GB RAM ile 10 küsür char açıyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.