Şimdi Ara

Sizce Hedefime Ulaşabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende birçoğumuz gibi mezun tayfasındanım. hedefim iyi bir hukuk fakültesi kazanmaktı. çok şükür ygs istediğimden iyi geldi. ygs 5 te 7k oldum. acaba 5k dolaylarında tutunabilmek için nasıl netler yapmam yeterli olur. bu arada diploma notum 80 olduğundan 48-49 puan gelicek. onuda hesaba katarsanız sevinirim. +50 edebiyat +18 coğ yapabilecek durumda olduğumu düşünüyorum. sizce kaç mat ve geo yeterli olur.? şimdiden teşekkürler.

• Tröllüyor musun ciddi misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızkalmıstozlukitap

arkadaşlar bende birçoğumuz gibi mezun tayfasındanım. hedefim iyi bir hukuk fakültesi kazanmaktı. çok şükür ygs istediğimden iyi geldi. ygs 5 te 7k oldum. acaba 5k dolaylarında tutunabilmek için nasıl netler yapmam yeterli olur. bu arada diploma notum 80 olduğundan 48-49 puan gelicek. onuda hesaba katarsanız sevinirim. +50 edebiyat +18 coğ yapabilecek durumda olduğumu düşünüyorum. sizce kaç mat ve geo yeterli olur.? şimdiden teşekkürler.

Şaka yapıpı yapmadığını anlamadım ama zaten önünde 500 tane tmci bile ya var ya yok hocam ki yoktur.LYS'de önemli de kazanırsın yani
  • gelecek seneye bırak sen bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 beyaz

gelecek seneye bırak sen bu işi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.