Şimdi Ara

Sizce Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Medya oynatıcı almaya niyetlendim. Ama ne yalan söyleyeyim böyle karmaşık bir iş olduğunu bilmiyordum.
    Pek çok model ve adını hiç duymadığım markaların arasında kayboldum.
    Sonunda iki model arasında kaldım.
    Birincisi bu; (Birincisi dediğime bakmayın aklım asıl ikincisinde)
    http://www.teknobiyotik.com/elektronik/media-player/dark-mini-mania-3d-wireless-full-hd-media-player.html

Ikincisi ise Egreat R6S link koymaya gerek duymuyorum. Darka niye link koydun derseniz milyon tane modeli var hangisi olduğu anlaşılsın.

Bu iki model arasında kaldım.
    Galiba ikiside aynı işlemciyi kullanıyor.
    Ikisininde vaadleri aynı gibi.
    Garanti konusunda bir yanda Akortek var bir yanda Sancak Bilgisayar sizce hangisi beni yarıyolda bırakmaz.(İkisinede güven olmaz Allah'a güvenecen artık mı dersiniz)
    Dark(255 TL)-Egreat(190 TL) ( En çok dikkatimi çeken madde diyebilirim.)
    Bide bilgisayar olmadan kullanacağım bu yüzden download konusunda iyi olması önemli Egreat ve Darkın torrent desteği stabil çalışıyor mu?

Bu bilgilerin ışığın soruyorum.Sizce hangisi?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Not: Kimdemiş akıllı telefonlar bilgisayarlar gibi oldu. Bir konu açana kadar gözüm çıktı. Bir akıllı klavye bu kadar gerizekalı olabilir.Bilgisayarın gözünü seveyim be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INI -- 27 Kasım 2012; 22:19:29 >

• egreat alın derim.. en azından sancak bilgisayar var arkaasında.. teknobiyotik ve akortek ile ilgili alım sounda sorun yaşayan çok var. ben dahil.. artı bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz bu.. bunun bir de içine hdd takılanı var r160s ona da bakabilirsiniz.

torrent realtek işlemcili ürünlerde stabil çalışmıyor. her nekadar darkta transmission var deniyorsa da ben pek inandırıcı bulmadım. daha önce de tüm realtekli ürünler indiriyoruz falan demişlerdi ama hikaye çıkmıştı.. torrent istiyorsanız sigma çiplilere bakacaksınız. onlada zaten piyasada pek kalmadı. olsa da fiyatları bunlara göre çok yüksekte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: INI

Merhaba arkadaşlar
    Medya oynatıcı almaya niyetlendim. Ama ne yalan söyleyeyim böyle karmaşık bir iş olduğunu bilmiyordum.
    Pek çok model ve adını hiç duymadığım markaların arasında kayboldum.
    Sonunda iki model arasında kaldım.
    Birincisi bu; (Birincisi dediğime bakmayın aklım asıl ikincisinde)
    http://www.teknobiyotik.com/elektronik/media-player/dark-mini-mania-3d-wireless-full-hd-media-player.html

Ikincisi ise Egreat R6S link koymaya gerek duymuyorum. Darka niye link koydun derseniz milyon tane modeli var hangisi olduğu anlaşılsın.

Bu iki model arasında kaldım.
    Galiba ikiside aynı işlemciyi kullanıyor.
    Ikisininde vaadleri aynı gibi.
    Garanti konusunda bir yanda Akortek var bir yanda Sancak Bilgisayar sizce hangisi beni yarıyolda bırakmaz.(İkisinede güven olmaz Allah'a güvenecen artık mı dersiniz)
    Dark(255 TL)-Egreat(190 TL) ( En çok dikkatimi çeken madde diyebilirim.)
    Bide bilgisayar olmadan kullanacağım bu yüzden download konusunda iyi olması önemli Egreat ve Darkın torrent desteği stabil çalışıyor mu?

Bu bilgilerin ışığın soruyorum.Sizce hangisi?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Not: Kimdemiş akıllı telefonlar bilgisayarlar gibi oldu. Bir konu açana kadar gözüm çıktı. Bir akıllı klavye bu kadar gerizekalı olabilir.Bilgisayarın gözünü seveyim be

Merhaba,

Egreat melez cihazlar arasında en iyilerden birisi. Fiyatıylada en çok tercih edileni. Ama sıkıntı şu ki bu melez cihazlar androd kullanmak tam anlamıyla bir işkence haline gelebiliyor. Aldığınızcihaz zaten donanım olarak çok kapasiteli değil, normal olarak. Birde üzerinde çalışan linux istasyonunun üzerinde bir emulasyon programı ile androidi çalıştırıyorsunuz. Yani cihazı linux ile başlattıktan sonra, sanal makinede android çalıştırıyorsunuz. Bu noktada da androidden performans beklemeniz bir yalan olur.

Ama ;

Android benim için pek önemli değil derseniz. Kesinlikle fiyat/performans/özellik üçlemesinde Egreat iyi bir cihazdır. Diğer yanda ise Akortek Darkı. Her zaman her üründe kötümelere yada göklere çıkarmalara denk gelirsiniz. Ben bunalra karşıyım. Bir markanın herkesi memnnun edebilemsi elbette mümkün değil.

Bu sebeple, Dark hakkında genel düşünceler çok olumsuz. Açıkaçsı alanlar çok pişman. Sebep teknik destek yetersizliği. ama burada koskoca Microsoft bile yazılım desteğinde yetersiz kalabiliyorsa yanında küçücük olan Dark mı çok iyi olacak. Elbette eksiklikleri var. Ama eğer alacaksanız bir nmt yada melez cihaz yerine bence tamamen android ile çalışan bir cihaz alın. Yurtdışıdnan getirteceğiniz Mele yada rockcihpli sitckler yada başkaları yada Türkiye 'den Dark Android boxlar. En nihayetinde en sorunsu zçalışan sistemler. Tam android Boxlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.