Şimdi Ara

Sizce elektrikli scooterlar alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Bu elektrikli scooterler sizce ne kadar kullanışlı ? Yani uzun ömürlü kullanılabilecek cihazlar mı ? Normalde yürümeyi seven biriyim işimede yürüyerek gidip gelirim. Ama bazende yoruyor yürümek istemiyorum. Servisim var fakat ne zaman binsem adama yolu tarif ediyorum zor geliyor bana. Oraya giden servisi bulmasıda cabası. Hem böyle kısa geziler için hemde bazen işe gidip gelmek için orta halli bişey düşünüyorum. Beğenmezsem satarım da demiyorum çünkü sahibindende bişey satmak çok zor Allha uzak etsin yani her yerden ölücü fırlıyor.Aramızda kullanan varsa tecrübe eden varsa tecrübelerini benimler paylaşanlar olursa çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

• Scooter yerine elektrikli bisiklet al bence. Bende var arabanın yüzünü unuttum

• besiktas033 kullanıcısına yanıt

Estetik olarak hiç güzel durmuyorlar bence ya. Scooterlera çok kanım ısındı alacaksam scooter alacağım.

• scooter en büyük sorunu:

1- ayakta duruyor olmak.
    2- tekerleri ufak olduğu için yoldaki minimal titreşimleri çok aktarıyor yukarı.

alacaksanız tekerlerinde amortisör olan alın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Pro 1 çıktığında 2 tane almıştık eşimle. En fazla tekeri patlıyor, çamurluğu kırılıyordu. Zaten Pro 2'lerde çamurluğu sabitleyip o sorunu düzelttiler. Geçenlerde bakmıştım 4. serisi çıkmış galiba ama biz hala 1. seriyi kullanıyoruz. Gayet de çalışıyor hala. Bisiklet almayı düşündüm ama evde koyacak yerim yok. Bununla her yere girip çıkabiliyorsunuz. Ayakta olmak hiç sıkıntı olmadı bana. Arada ofisteyken arkadaşlardan bisikleti alıyorum ama bence scooter çok daha pratik bisiklete göre. Oturmak ya da ayakta olmak çok da bir şey farkettirmiyor. Zaten efor sarfetmiyorsunuz.

• trkgncr kullanıcısına yanıt

Hocam peki zamanla pili zayıflayıp menzili düşme durumu oluyor mu yani siz ne kadardır kullanıyorsunuz ?

• atakancavdar A kullanıcısına yanıt

İlk çıktığı zaman almıştık, bayağı oldu. 45 km menzili vardı. Şimdi ne kadar gidiyor hiç ölçmedim. İlla ki batarya zayıflamıştır ama 20 km'lik yol git gel yapmayacaksam fazlasıyla yetiyor hala. Haftada bir şarj ediyoruz hala.

• 3 aydır gorilla g3 kullaniyorum işe gidip gelmek için aldım her türlü işimi görüyor markete bankaya çarşıya hep bunla gidiyorum trafik derdi yok menzil olarak Eco modda 25-30km hızlarda 40km rahat cikartiyor sport modda batarya doluyken 55-60km hızlara çıkıyor bu sekilde 30km kadar gidiyor almanı tavsiye ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben de bi ara hevesliydim ama gittiğin yerde nereye koyacaksın o sıkıntı her gittiğin yerde elinde taşıyamazsın dışarı koysan çalarlar falan

• fevmert12 F kullanıcısına yanıt

Markete falan gittiğinizde nereye nasıl bağlıyorsunuz çalmıyorlar mı? İstanbulda değilsiniz sanırım?

• Kassady kullanıcısına yanıt
    AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
    1.769,56TL 40%OFF | Etook profesyonel Anti hırsızlık katlanır kilit çelik bisiklet kilidi E bisiklet Scooter için güvenlik güçlü katlanabilir kilit sıcak satış
    https://www.aliexpress.com/item/32898805071.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=6000093343028&aff_fcid=23ebdd9c498849db84680faf6cc8e204-1714341761565-05663-_oFwTJES&tt=MG&aff_fsk=_oFwTJES&aff_platform=default&sk=_oFwTJES&aff_trace_key=23ebdd9c498849db84680faf6cc8e204-1714341761565-05663-_oFwTJES&shareId=6000093343028&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=7ef6a3e1033b4fb3ae0eb276f5347ac0&afSmartRedirect=y

Bu kilitten aldım müsait bi yere bağlayıp gidiyom daha bi sıkıntı yaşamadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• fevmert12 F kullanıcısına yanıt

Tekirdağda fazla hırsızlık olmaz hocam istanbula çok zor ama kilit güzelmiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.