Şimdi Ara

Sizce bu kadar parayla ne işe girsem?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Karadeniz bölgesinde yani samsun, atakum, ordu, trabzon gibi şehirlerde kredi çekip kendi işimi kurmayı planlıyorum. Şuan kafamda 50-70 bin TL çekmek var.

Şuan kafamda kafe, büfe, oto yıkama veya hosting firması açmak var. Sizce bu kadar miktarda kredi çeksem ne işi kurabilirim büyütebileceğim.

Bu konuda fikir verebilir misiniz?

• Play station kafe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoş geldin arkadaşım öncelikle çocuklar ile ilgili işyeri açmak hem günlük nakit para hemde karlı iş olur
    Çocukların 1 tl atarak yada jeton atarak bindiği elektrikli arabalar yada helikopter işi iyi para kazandırır tabi yanında pamuk şeker vs satarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omüde okurken nerdeyse bütün karadenizi gezdim sinop ordu trabzon rize artvin ve buralarda eksik olan tek şey güzel bir giyim mağzası istanbul merterden bi 10bin liralık mal alsan 30-40bin lira kaarın olur nerden biliyorum dersen omüde okurken arkadaşımın eniştesi istanbuldan bayan giyim,çanta,aksesuar alıyor toplu bir şekilde orada satıyor kazancı 1e4 civarında birşeymiş (ünyedeydi mağzası)
  • Cigkofte dukkani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum babamın bir lafı vardır çok severim. Bir işe girecekken 2 şeyin olacak; birinden biri eksikse olmaz.

1) Yeterli paran olacak.
    2) İşi bileceksin.

Bilmediğin işe girme derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.