Şimdi Ara

Siz olsanız napardınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öncelikle yemin ederim csb falab değil.

Bir arkadaşımın ablası yemekli bi mekanda çalışıyor. Evli bi kadın. Birde burda çalışan bi tane pisliğin teki var. Bu ablamızı sürekli rahatsız ediyo. Sen erkeklerle hep güleryüzlüsün çok içli dışlıson flaan diyor. Bu gayet normal yani sonuçta müşteri illaki güleryüzlü olucaksın. En son bu gelip ablamıza benle bu gece beraber olmazsan kocana çok kötü şeyler anlatırım diyor ( iftira atıca adi herif).

Kocasıda korkak bi adam bişey yapamaz yani. O yüzden ablası arkadaşımı arıyor. Arkadaşımda bize söylüyor işte. Tezgah yapıyoruz buna. Eve yemek söylüyoruz sonra o motorcunun ismini verip onu gönderin geçen bahşiş vermedim bu sefer vericem falan diyoruz. Bu geliyor kafasına silahı dayayıp alıyoruz içeri. Bağlıyoruz bunu her tarafını jiletliyoruz. Kafasını sopayla paramparça yapıyoruz. Bu son yaptıgımız biraz insafsızca gelebilir ama haketti bence. Bunu sopaya oturtuyoruz (ciddi manada). Sonra dediği lafa bakın. "Ablamı getiriyim hepiniz sahiplenin ama beni bırakın". Yemin ederim çıldırdım o an kafasına sıkıcaktım bildiğiniz yanımdakiler zor tuttu. Sonra baya bi sağlam dövdükten sonra bıraktık bi daha buralara gelme bu şehri terket dedim. Ertesi gün biletini alıp gitti zaten. Sizce haketmedimi? Yoksa insafsızlıkmı yaptıgımız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben olsam bu yazıyı okumazdım

• Csbyse olmamış
    Değilse helal olsun
    Sevda işte neler yaptırıyor insana

• buraya konu açardım
  • direk bloklardım
  • Gerçi hata bizde böyle korkak, annesine tecavüz etseler sağol abi diyicek adamların oldugu platforma böyle konu açarsan olacagı bu

• Sopayla kafasini parcaliyorsun adam hala konusabiliyor bayilmadan ilginc

• csb değilse, dayağı haketmiş şerefsiz ama kafasına vurmanız yanlış.
  • Hasan iyi iş çıkardık dostum.
    Bence konuyu sil ,mahkemede delil olarak kullanabilirler.
    Ayrıca o sopa değil şişeydi.

• smylmzr kullanıcısına yanıt
    Bayıldıkça uyandırdık

• csb gibi ama değilse az bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 10 Ocak 2016; 3:14:38 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazate48 -- 10 Ocak 2016; 4:19:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.