Şimdi Ara

SİVİLCELERDEN KURTULMA MACERAM / ZORETANİN / 4. AY / RESİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
10.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Esselamun Aleykum, 16 Yaşındayım, İnanılmaz Yağlı Cildim ve Saçım Var, lise 1 e başladığımda artık sivilceler inanılmaz bir boyut olmaya başlamış ve cildiminde hassaslığından dolayı çok derin iltihaplı sivilcelere maruz kalmaya başlamıştım, ilk başlarda insanların düşüncelerine önem vermesemde sonradan benide rahatsız etmeye başladı, yok losyonlar yok kremler yok antbiyotikler falan hepsi denenmiş ancak hiç bir yararı olmamıştı, Tarih 24-25 Mayıs 2014, Yine Cilt Doktoruna Gittim ve artık kalıcı bir çözüm istedim yalandan yere krem falan vermeyin dedim, birazda sinirliydim, O EFSANE HAP, DÜNYANIN SİVİLCE ALANINDA EN ÇOK KULLANILAN HAPI Zoretaninini Yazdı, ve 4 Aylık Program İle Sonuç Aşağıda, Daha 2 Ayım Daha Var.
    İlk Gün
    4. Ay
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Hapın Faydası
    - İçeriğindeki A Vitamini İle Cildi Yeniliyor.
    -İçeriğindeki Etken Maddeler İle Yağ Salımını Azaltıyor ve Cilt Altı Yağ Dengesini Ayarlıyor.
    -Saç Yağlanmasını Yok Ediyor

Hapın Yan Etkileri
    -Hapı KULLANIRKEN Çocuğunuz Olursa Sakat Olma İhitmali Çok Fazla, Bununla İlgili Bu Zararını Kabul Ettim Şeklinde İmza Veriyorsunuz, Bunun Nedeni İse İçeriğindeki A Vitamininin Bebeklere Fazla Gelmesi.
    -Ciltte Aşırı Kuruluk, Zaten Cildiniz Normaldede Kuruysa İşiniz Daha Zor Bazen Ağzınızı Açamıyacak Duruma Gelebilirsiniz.
    -Çok Fazla Kuruma Olduğunda Çok Azıcık Burun Kanaması
    -Hapı Yaz Aylarında Kullanıyorsanız Gözünüzde Kuruluk ve Yanma Yapabilir.
    --------------------------------------------------------------------

Tavsiyelerim
    -Hapı Kullanırken Doktorunuzun Önerisi Dışında Hiç Bir Krem Nemlendirici veya Losyon Kullanmayın Hapın Etkisini Yok Eder.
    -Dudakları İnanılmaz Kurutacağı İçin Nemlendirici Ruh Alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülfikarr -- 4 Aralık 2014; 21:13:25 >

• kaç mg kullanıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _malt_

kaç mg kullanıyosun

4 aydır günde 20mg kullanıyorum, hızlı bir azalma olduğu için doktor arttırma gereği duymadı, zaten sivilceler geçti izler kaldı,
  • Kaçıncı ayda yok olmaya başladı ve yok oldugundan beri bida çıkmaya başladımı sıkıntı stres yapıyomu gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armetyo

Kaçıncı ayda yok olmaya başladı ve yok oldugundan beri bida çıkmaya başladımı sıkıntı stres yapıyomu gerçekten

hani aslında net görülür sonucu 2. aydan itibaren almaya başladım, ayda bazen 1 tane küçük çıkıyor oda 2-3 güne kaybolup gidiyor, reçetede hapın psikolojik yan etkisi çok var yazıyor ancak ben Allaha şükür psikolojik olarak bir etkisini görmedim, uyku düzenimide bozmadı.
  • zülfikarr kullanıcısına yanıt
    Bendede tek tük var sivilcede sinir oluyorum alsammıkı dıye dusunuyorum ama yan etkılerındede nasıl olsa gecer yaş 16 benım dönemin sivilceleri diyo annem gil teşekkürler hocam sagolun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armetyo

Bendede tek tük var sivilcede sinir oluyorum alsammıkı dıye dusunuyorum ama yan etkılerındede nasıl olsa gecer yaş 16 benım dönemin sivilceleri diyo annem gil teşekkürler hocam sagolun

tek tük sivilcelerini varsa doktor vermeyebilir çünki bu hap benim ilk halimki gibi acne sivilceler için benim sivilcelerim içe doğru şişik, sizin sivilcelerde iz kalmaz ama acnelerde kalıyor, ki zaten tavsiye etmem 2-3 sivilce için bu kadar yan etkiyi almaya deymez kağıt imzalıyosunuz hocam, size tek ve en önemli tavsiyem kükürt sabunu, 3-5 lira, bu hapın yaptıklarını dıştan yapıyor, internetten araştırın sizin gibilerin ne kadar memnun kaldığını görürsünüz.
  • Sabun aldım etkisi cok azda olsa işe yarıyor onla idare edeyim ozaman çok sagol gerçekten bu ilacı arastıran internette çok var sizin konunuzda arastıranlara yardımcı olcaktır güzel düşünmüssünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gittim benzaymcn ve tetradox kapsül ve losyon verdi bunları kullananlar varmı ?

• arkadaşlar tedavim biteli 1 ay oldu, 6 ay kullanmış oldum, şuan cildim eskisi gibi yağlanmaya başladı ancak şükür bir sivilcelenme yok, doktor sivilce oluşumunu engellemek amaçlı bir krem verdi onu kullanıyorum şuan, bitince cilt bakım ürünlerine geçmeyi düşünüyorum, benimkisi acne olduğu için derin izler var.
  • JoKEr1996 J kullanıcısına yanıt
    Aynılarını bana da yazdı doktorum.14. günümdeyim,aslına bakarsak sivilcelerde azalma oldu ama bu ilaçlar kalıcı bir etki yaratmayacak gibime geliyor.Kullanımı bıraktıktan sonra yine aynı şekilde devam eder sivilceler.Çünkü vücuttaki yağlanmanın etkilerini yüzü kurutarak engellemiş oluyoruz.Saçım yine yağlanıyor aynı şekilde.Ben aslında doktoru zoretanin vermesi için köşeye sıkıştırmaya çalışıyorum.Zoretanin gibi ilaçlardan önce kullanılan son aşama tedavi benzamycin ve tetradox çünkü.Bunlar da işe yaramaz da zoretanin yazmasını isteyeceğim.
  • Dostum bende kullandım dediğin gibi kullanırken biraz geçiiriyo nerdeyse 2 aydır kullanmadım ve eskisi gibi sivilce doldu yüzüm napıcaZ bilmiyorum bu geçici kremlerle yaşda 18 oldu hala sivilceler var.

• bu ilacı kullanıp lens kullanan var mı ben 3 sene öncede bu ilacı kullanmıştım lens kullanmamıştım o zamanda bu sefer günde 1 saat olsa bile kullanmak istiyorum genelde evdeym zaten arada dışarı cıkıyorm 1 saatliğine felan takmak istiyorum bi zararı olur mu acaba yada olsa ne gibi zararı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lindsey S

bu ilacı kullanıp lens kullanan var mı ben 3 sene öncede bu ilacı kullanmıştım lens kullanmamıştım o zamanda bu sefer günde 1 saat olsa bile kullanmak istiyorum genelde evdeym zaten arada dışarı cıkıyorm 1 saatliğine felan takmak istiyorum bi zararı olur mu acaba yada olsa ne gibi zararı olur

şöyle birşey var, hap etkisini göstermeye başladıktan sonra gözde zaman zaman çok ciddi kuruluk yapabiliyor, hatta bunun için tedavinin sonlandırılması bile söz konuus, bende böyle bir sıkıntı olmadı, yani hap gözünüzü kurutmadığı sürece lens kullanmanızda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, ancak göz kuruluğu yapınca lensle birlikte 2 kat kuruluk olur, ozamanda lensi bırakırsın, göz kuruması için ilaçlar var sağlık ocağında bile yazılıyor ondan kullanırsın, hap kullanman lens kullanmana engel değil

• helal olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.