Şimdi Ara

Sıvı soğutma parçaları ( radyatör, su tankı, cpu bloğu vb. ) Temin etmem lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada belirttiğim gibi bu parçaları bulmak bayağı zor. Aslında bir kaç yabancı sitelerde buldum yalnız aşırı pahalılar. Önceden fiberal diye bir site vardı adını doğru yazdımmı bilmiyorum. Şuan kapalı ve buna benzer uygun fiyata yani normal fiyata diyeyim parçaları nereden temin edebilirim. Veya forumda satan arkadaşlarım varsa yardımcı olabilirlermi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rbby -- 25 Ekim 2014; 22:08:15 >

• Aradığın ürünler nedir? Elimde fanlar ve 1 adet 240mm radyatör var.
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Öncelik cpu bloğu - su tankı ve akrilik boru
  • İstediğin ürünler ikinci el bölümünde var. Boruları Trde bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
  • Eksiklerini "arg-ist" nickli DH üyesinden de baka bilirsin

• Teşekkür ederim ilginiz için :)

• sen bana kredi kartı ayarla gerisiyle ilgilenebilirim.
  • YasiKa kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani
  • Dostum hiç uğraşma derim. Bende 1 adet 280mm radyatör , 1 adet 140mm radyatör , 1 adet 500lt/h pompa ve tankı ve thermaltake cpu block vardı gerçi hala evde duruyor :) sistemimi güncelledim fx 9590 işlemci ve ga990 fxa UD5 rev 3 anakart 1000watt collermaster psu taktım. İşlemciyi 5075 / 5175 mhz günlük kullanıma aldım 60-70 derece arasında geziyordu malum 220 watt ısı üreten bir işlemci soğutması hayli zor. hazır değiştirmişken cpu bloğumu da değiştireyim ısıyı daha aşagıya çekeyim dedim onda da cpu block türkiyede bulması zor. yurt dışından sipariş vereceksin gelirmi gümrükte takılırmı birsürü dert. Gittim vatandan thermaltake water 3 extreme hazır sistem aldım ve en doğrusunu yaptığımı gördüm. ilk başta hangisini alacağım konusunda baya tedirgin yaklaştım forumlarda h110 240l den bahsedilmiş hep diğerlerini kullanmadım ama sağlamlık ve kalitede thermaltake den şaşmam zira eski sıvı soğutmam sanırım 8 yıllık. pompası nenden hala bozulmadı şaşkınım doğrusu.
    kararlılık testinde 45 derecelerde geziyorum şuan :) 220 wattlık işlenci normalde 4700 mhz ben günlük 5075/5175 mhz kullanıyorum overclocklu 45 derece. Slient mod da kullanıyorum fan veya pompa sesi yok laptop gibi kullanıyorum :) tavsiye ederim. sonraki resimi alien isolation oynarken çektim. değerlerim bu seviyede geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonnn07 -- 30 Ekim 2014; 10:59:00 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.