Şimdi Ara

Siten ile para kazan Popup Reklam Firması kaliteli sayım ve en çok para kazandıran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Piyasada sayımları doğru saymayan ödeme yapmayan ve fiyatlardan her zaman sorun olmuştur.

Artık POPUP reklamlarında bu sorunumuz ortadan kalktı.

(24 saatte 1 kere açılan popup)
    (Sürekli Açılan popup)

Sisteme 3 gündür üyeyim, kazançlar son 3 gün için şu şekilde: $13.47

Sürekli açılan pop reklamını kullanıyorum sürekli açıldığı için hitten çok çok fazlasını sayıyor Hepsinin kanıtını aşağıda vereceğim

Ödeme şekli:

Ödemeyi Paypal veya payza hesabınıza istiyorsunuz ve 3-4 iş günü içinde elinizde oluyor (bana genelde 2-3 iş gününde gönderiyorlar.) Ödeme almak için alt limit sadece $5. (Websitelerinde yasal olarak 1-7 iş günü ödemeniz yapılır yazıyor.)

Ödeme kanıtı:http://i.hizliresim.com/vzVPOz.png

Önemli bilgi: Popmyads hitlerinizi sabah saat: 08:00-09:00 kadar sayar diğer firmalar gibi gece: 00:00 sayaç sıfırlamaz. Her sabah 09:00 civarı sıfırlar, ertesi günü saymaya başlar.

Her keze bol kazançlar dilerim. Kullanan Arkadaşlar aldıgınız ödemelerinizi konu altına atabilirsiniz.

Üyelik için: TIKLAYIN

Her türden siteyi kabul ediyorlar, ödeme oranları çok yükse ve en önemlisi ÖDEME YAPIYORLAR. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Siten ile para kazan Popup Reklam Firması kaliteli sayım ve en çok para kazandıran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gretna989 -- 26 Temmuz 2014; 1:46:50 >

• güncel siteyi tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.