Şimdi Ara

Sitem Hakkında Yorum ! Diziler.org

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş zamanlarımda uğraştım bir site vardı. Yaklaşık 2 haftada tamamladım. Web tasarım bölümünde açmak isterdim fakat burada siteme girecek üye profillerine daha çok uyduğu için buraya açıyorum

Site tamamen bitmedi . İçerik kısımlarında eksiklikler var . Sadece bazı bölümlerin içeriklerini koydum .

Olumlu , olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum . İyi forumlar

www.Diziler.org

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canawar85 -- 2 Aralık 2008; 0:45:46 >

• kimsenin fikri yokmu ?
  • Tasarım hoş. Bir soru sormak istiyorum eğer uygun görürseniz. Tasarımını siz mi yaptınız? Yoksa hazır Templateleri editlediniz mi?
  • hazır template . Joomart ta gördüm . siteme uyacağını düşündüm. Kendi imkanımla bu şekilde yapamazdım.
  • siteyi Kaça yaptın hacı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: canawar85

hazır template . Joomart ta gördüm . siteme uyacağını düşündüm. Kendi imkanımla bu şekilde yapamazdım.

Hım... Hoş durmuş sitene aslında. Birde yabancı dizilerin bölümlerini eklersen günlük bir ziyaretçi buldun.(Ben.)

• quote:

Orjinalden alıntı: Otorite

siteyi Kaça yaptın hacı?

kendime yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

quote:

hazır template . Joomart ta gördüm . siteme uyacağını düşündüm. Kendi imkanımla bu şekilde yapamazdım.

Hım... Hoş durmuş sitene aslında. Birde yabancı dizilerin bölümlerini eklersen günlük bir ziyaretçi buldun.(Ben.)

bir haftaya bitecek . Şu an sınavlarımın bitmesini bekliyorum.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

quote:

bir haftaya bitecek . Şu an sınavlarımın bitmesini bekliyorum.

Hem sınavlarda hem sitede kolay gelsin.

• prison break yerine prison brake yazmışsın
  • sağol hemen düzeltecem
  • şu yandaki reklamlar olmasa sitede varya herşey paramı bea
  • Hereos yerine Heroes yapsaydın daha mantıklı olurdu...

http://www.dizimolasi.com/hereos/index.php
  • tmm düzeltim

site hakkında yorumlarınız var mı ?
  • Yüksel. Çok hoş site ama azda güncel olsa dadından yinmez.
  • güncel olursa bu site rekor kırar kanımca
  • saoln . site daha çok yeni . Her gün 10 adet dizi eklemeyi düşünüyorum .şu an sınavlar zamanımı alıyor.

bu arada siteye eklemek istediğim yeni bölümler var. dizi resimleri , dizi müzikleri gibi . buradan yüksek hitler almayı planlıyorum. siz ne düşünüyorsunz ?
  • sitenin adresi değişimiştir.

www.diziler.org
  • Bence Youtube benzeri sitelerden videolar koymak yerine indirme linklerini koyman daha mantıklı olur. Ya da linkleri kullanıcıların ekleyeceği bi sistem kurabilirsin. Joomla bu tür şeylere uygun bir sistem.

Onun dışında tasarım, arayüz güzel. Bir kaç basit hata var ama zamanla düzelecektir. İçeriği sağlam tutarsan bu site tutar ;).

Kolay gelsin.
  • Aynen arkadaşların dediği gibi güncel olursan önce en çok tutulan siteler arasına girisin sonra da telekom senin siteye de el atar.

Bide bişey merak ettim. Server kaç gb alan sağlıyo sana ve sunucunun bant genişlği nedir. Çünkü ilerde sitene abanıldığında diziler direk izlenemez hale gelebilir eğerki sunucunun sağladı bant genişliği
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.