Şimdi Ara

sitelerin güvenliğini şikayet edebileceğimiz bir üst kurul var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir başka sitedeki kullanıcı adımla giriş yapamaz hale geldim. Şifremi unuttum dedim, bana bildiğim şifremi bildirdi sistem. Şifre değiştirmeyi denedim, değiştirdi ancak hiçbir şekilde o siteye giremedim.

Sizce bunun sebebi ne olabilir? Kullanıcı adım hacklenmiş olabilir mi? sistemle ilgili bir sorun olabilir mi?

Bu iş, şifremi değiştirdikten sonra başıma geldi. İyice paranoya oldum. Sanki biri 'şifre değişikliğine ayarlanmış' bir sistem kullanmış da ben o şekilde giremez hale gelmişim gibi hissettim.

Lütfen bana yardımcı olun. Başka ne yapabilirim? Site yönetimine mail attım, ancak daha önce de aynı sitede benzer bir şey başıma geldiğinde hiç ilgilenmediler, bilgi dahi vermiyorlar. Bu kez de site yönetiminden hiç umudum yok.

edit: güvensiz ve hakaret içerikli siteleri şikayet edebileceğimiz bir üst kurul var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su*fi -- 6 Mart 2006; 11:10:09 >

• akıl verecek kimse yok mu arkadaşlar
  • Bu sorunuma yardımcı olabilecek kimse var mı?

Şifre belli olduğu halde (ki sistem de aynı şifreyi bildiriyor) hata vermesinin, giriş yapamamamın sebebi ne olabilir, çözümü var mı? Ne olur yardımcı olun?
  • Yaa kardeş kullanıcı adın okadar önemli değilse yeni bir tane al gitsin uğraşma bukadar.Ama önemli diyosan siteye üstüste mesajlar at mecburen ilgilenmek zorunda kalacaklardır kanaatimce.
  • Başka yolu yok mu bunun? Benim bir programla veya başka herhangi birşeyle yapabileceğim bir şey yok mu?
    Sebebi ne olabilir böyle bir girememe durumunun?

kullanıcı adı önemli, özel posta doluydu bir kere. niye başkaları ulaşabilsin ki maillerime, kim ister bunu, kim umursamadan göz yumabilir böyle bir şeye?

daha önce de benzer bir olay yaşadım. Siteyi mesaj bombardımanına tuttum, her defasında aynı cevabı verdiler, ilgileneceklermiş...

bir süre sonra cevap verme gereği bile duymadılar, bıktılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.