Şimdi Ara

Site tasarımını değiştirmek istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Site tasarımımızı baştan başa değiştirmek istiyorum, ftp kodları vs mevcut. Bir firmadan ziyade bir kişiyle anlaşıp bu işi başarılı bir şekilde yapabilir miyim? Köklü bir firmayız ve ciddi bir site olsun istiyorum, zaten hali hazırda hostingi ödenmiş sitemiz var ama bir kaç şeyle oynamak istiyorum.. Profesyonel müdahale şart mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: nudeanchowy

Merhabalar. Site tasarımımızı baştan başa değiştirmek istiyorum, ftp kodları vs mevcut. Bir firmadan ziyade bir kişiyle anlaşıp bu işi başarılı bir şekilde yapabilir miyim? Köklü bir firmayız ve ciddi bir site olsun istiyorum, zaten hali hazırda hostingi ödenmiş sitemiz var ama bir kaç şeyle oynamak istiyorum.. Profesyonel müdahale şart mıdır?

özel mesaj gönderildi.
  • Temalarragbit Ücretsiz Temalarıımzdan Yararlanmak İçin Sadecewww.temalarragbit.com Üye Olarak Temanızın Şeçimini Yapabailirsiniz...
  • Yaptırmadıysanız pm atın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerim, bir kişi ile çalışıp ona mecbur kalacağınıza, hangi site altyapısını kullanıyorsanız ona uygun profesyonel tema sitelerinden harika bir tema satın alabilirsiniz. Özellikle yabancı tema siteleri dehşet güzel işler çıkarıyor. Çok da uyguna. Türkiye'de aynı işi x5 katına yaptırmak ve karşınızda iki sorunda size destek sağlamayanlar %95i oluşturuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.