Şimdi Ara

Sistemim Ekran Kartıma Yeterli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-hd7790-dc2oc-2gd5-hd7790-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=66335#allImages

Arkadaşlar yukarıda gördüğünüz HD7790 modelini almak istiyorum.Sistemin bu karta yeterli olup olmadığını anlıyamadım,PSU 300W ama yeni bir sağlam PSU alacağım.

Benim amacım oyunları ultrada oynamak değil sadece oyunları normal düzeyde kasmadan oynamak istiyorum.

Bu arada arkadaşlar,işlemcide dar boğaz olacağı için oyunlarda normal düzeyde oynarken kasma görürmüyüm ?

Bu kartla normal ayarlarda kasmadan oynıyabileceğim oyunları yazarsanız sevinirim,şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim...
     Sistemim Ekran Kartıma Yeterli mi ? Sistemim Ekran Kartıma Yeterli mi ? Sistemim Ekran Kartıma Yeterli mi ? Sistemim Ekran Kartıma Yeterli mi ? Sistemim Ekran Kartıma Yeterli mi ?

• Darboğaz yapabilir. Mönitör full hd ise kesin yapar.

Normal ayarlarda oynarsın hocam. İşlemciyi biraz o.c yapman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diosfer -- 14 Ocak 2014; 23:12:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemciye o.c yapmak bana biraz riskli geliyor. O.c yapmasak olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wewir1 -- 14 Ocak 2014; 23:55:40 >
  • Bence darboğaz yaşamazsın, çünkü İşlemcin+Anakartın filan uyumlu. Gayet rahat oynarsın gibi geliyor bana.
  • O işlemci eski o karta göre yapılmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran kartına vereceğin paranın üzerine 200-300 daha koy ikinci el eli yüzü düzgün kasa bul bence sadece ekran kartını yükselterek oyunlarda performans alabileceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

O işlemci eski o karta göre yapılmamış

Evet biliyorum hazır kasa aldım ama pişmanım zaten şu dar boğaz olayını anladıkdan sonra arada sırada bilgisayarımın dar boğaz yaşadını anladım bazı parçalar uyumsuz şuan kasada ama bu HD7790'nı alıncada pek sorun yaşıcamı düşünmüyorum ama bilemiyorum işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.